Jump to content

Meklēju provaideri!


zeratuls
 Share

Recommended Posts

Varat man ieteikt so provaideru stipras un vajas puses.

Visu dzīvi sēdēju uz 3mbit/sec, tagad ieejot nezinamo provaideru loka nezinu ko darit :).

Pakalpojums vieta Rēzekne.

 

Ko vēlos 100mbit/sec

http://www.izzi.lv/lv/majam/internets

12.90Ls

http://lat.microlines.lv/Pakalpojumu_komplekti.html

100mbit + tv3 15.08Ls

http://akcijas.lattelecom.lv/interneta-izdevigak-pasuti-pakalpojumu-interneta-un-ietaupi-ls-5/

Sis brīnums pa 14.80Ls

 

Ja skatās šādi pats pievilcīgākais liekas IZZI.

Bet varbūt šeit ir kādi grunts ūdeņi man nezināmi :)

Link to comment
Share on other sites

jā, ir. viņi jau sen vairs nav zemūdens. visa LV zina. lattelecom ar pieslēguma kvalitāti noteikti nepievils. tikai uzmanies, viņiem patīk rēķināt soda naudas, kamēr vēl līgums nemaz nav parakstīts!

Link to comment
Share on other sites

Nu takā esmu visu dzīvi sēdejis uz radio interneta 3mbit/sec kurs putenos pat mēdz pazust :) Tagad pirmo reizi pie optikas un svešiem provaideriem eju.

Visiem labas atsauksmes par šim trim kompānijām. Vienīgi dzīvajā nezinu vai tie ātrumi tiešam atbilst solītajam :)

Link to comment
Share on other sites

Nu vienam paziņam paprasīju lai speedtesta savu izzi internetu kabelno noteste.

Teica ka download uzradijas 0.6mbit/sec un upload 4.5mbit/sec pings 210.

Nemāceja pateikt kāds atrums pieslegts :)

Domāju izzi 99.9% svītroju ārā no saraksta,

Paliek microlines un lattelecom.

Link to comment
Share on other sites

Es Tavā vietā nedomādams ņemtu Lattelekom. Ek, laimīgais, viņam ir pat izvēles iespējas... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ko darit pilseta maza :) Optika visur lielums jau ir mustdienas. Iznemot privatmajas, ceru ka nakotne tur ar bus.

Bet vot kvalitati izpetit ir ka ir.

LTC = 14.8ls 100mbit

Microlines=15Ls 100mbit+31tv kanals +mana klienta 8% atlaide katru menesi.

Link to comment
Share on other sites

Tad tev privātmāja? LTC tev labākā gadijumā 700kbit/10mbit iedos. VDSL šāubos ka tur būs.  Par optiku aizmirsti. IZZI tā arī būs 0,6mbit/ 4,5mbit. Būs vien japaliek uz tā paša 3mbit radio interneta.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, atbalsti vietējo darba devēju un nodokļu maksātāju. Nomirs tas, tad LTC ierubīs vēl lielāku skaitītāju.

Manas jūtas pret izzi nemainīgas - nagus nost no tā kantora.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kiril, tava replika pilnīgi nevietā.

1) Kāds spēks tur tās cenas zemā līmenī? Lattelecoma labvēlība un vēlme mums visiem dot vislabāko par baltu velti, jeb tomēr konkurence?

2) Akcija nepērc svešu var arī smalkāk sijāt. Ņemsi vietējā operatora pakalpojumu - daļa naudas paliks pašvaldībai, attiecīgi dosi artavu savas apkārtnes uzlabošanai. Darba vietas, kas kvalifikācijas līmenī pārsniedz montiera pienākumus utt utml.

 

Protams, ka nav jau jānes krusts - jāizvēlas tas, kas apmierina, bet nu iesaku no sākuma mēģināt vietējo pakalpojumu sniedzēju.

Link to comment
Share on other sites

es tik saku, ka var dabūt gan labu pakalpojumu, GAN pabalstīt vietējo pakalpojumu sniedzēju. P.S. pirkt savu nemaz nav iespējams. protams, ka var pirkt tikai svešu!

Link to comment
Share on other sites

tak aizvācies ar savu sviestu, vienreiz...

 

es par to pašu - vot vietējie ISP izmirs, vot tad būs laime - LTC būs tādi cipari.

Link to comment
Share on other sites

OK, Kirils acīmredzot ir no tiem cilvēkiem, kurš pirks bez domāšanas arī leišu/poļu krējumu, ja tas par santīmu lētāks un neskatīsies kāda ir cena kilogramā vai kāds produkta sastāvs.

Uz vēlēšanām droši vien arī nav jēgas iet, jo tas neko nemaina. OK, tēmu velku mežā.

 

IMHO darbības secība

mēģini

1) Microlines - vietējais kantoris, kur kāds kādu pazīstot tāpat varēs palīdzēt, līgums tāpat jālasa, bet domājams, ka birokrātija un komunikācija visvienkāršākā.

2) Lattelecom (ļoti uzmanīgi iepazīsties ar līgumu)

3) no izzi bēdz kā sātans no krusta

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

es arī par to pašu - mazos ISP vajag pabalstīt. ziedojam! diskusiju par ne-ISP offtopiku lūdzu uz PM.

Link to comment
Share on other sites

Par IzZi nevaru nevienu labu vārdu pateikt. Tiesa gan ar viņiem darīšana bija pāris gadus atpakaļ, kad viņiem bija globālas problēmas ar tīklu, kuras viņi nespēja mēnešiem novērst. Kā arī atzīt savu vainu un samazināt rēķinu. Gan jau ka sen kā viss salabots. Bet nu reputāciju sabojāt ir elementāri, bet atgūt ļoti grūti...

Link to comment
Share on other sites

Tas ir LTC caur TP Link 1043ND rūteri, bez rūtera varbūt ietu drusku naskāk.

Tiesa gan iesaku izmanīties - daži provaideri veiksmīgi izmanto QoS iespējas - speedtests lido, bet ārzemju torrenti konstanti velkas ar max 128KBps.

2536728767.png

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzos Microlines:

Sie man 100mbit/sec iedeva par 11.5Ls Padraugam jo vecs klients :)

Nezinu vai norm rezultati, bet uploads biskin nepatika

2537687479.png

Link to comment
Share on other sites

Nu redzi pareizi izdarīji! Miers mūros un vēl polšu varēji montieriem uzlikt par šādu cenu. ;) Cena provincei superīga.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...