Jump to content

parastais stikls kastes saanaa


deff_ins
 Share

Recommended Posts

taa tiiri plaanojot visu pasaakumu? kaapeec parastu stiklu nevar (neiesaka?) likt kastei saanaa? smags, trausls vai kaukaada statiskaa rodas?

 

 

man skiet ka parastajam stiklam nav nekaadas probleemas, vinjs nav nemaz tik trausls un vinjs vispar neskraapeejas tik viegli kaa organiskais stikls.

varbuut cilveeki negrib vienkaarshi kjeepaaties ar parasto stiklu???

galvenais ir labs stikla grieznis un svaigs stikls.

Link to comment
Share on other sites

doma ir to stiklu guldiit uz silikona spilvena (vai gumijas) un ielikt kjepaas...

tad naakamais. ja es uz pleeves uzdrukaaju sev nepiecieshamo (nu kaukaads caurspiidiigs logo vai tml) - ar ko sho liimeet pie taa stikla?

Link to comment
Share on other sites

jaabuut speciaalaam lipiigajaam pleeveem domaatam printeriem - domaajams ar taadu sanaaks labaak nekaa printeet uz parastas pleeves un tad vinju lipinaat klaat.

Link to comment
Share on other sites

Aiznes pie graviera. Corelii uzmet, ko veelies un pa piechuku taps tava bilde!

15santjiki kvadraatcentimetraa maksaa graveeshan! (:

Varu ieteikt tieshu, kur iet ((:

Aiznesot uz turieni organisko stiklu - dabuusi zilus briinumus. A laazeru sagravees ka maz neliekas (: liidz 1cm dziljumaa, kaut savu gjiimi ziimee. Vai seedini kko iekshaa gropee. Caurumus jebkaadus. dajebko, uzrakstus - bildes.... vaig itk corelii uzziimeet (:p

Link to comment
Share on other sites

doma ir taada, ka ja nejaushi (nedod dievs) apgaaziisi kasti uz saaniem (nu ieksh LP teiksim), tad tie stikli izbirs grabeedami :o)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
doma ir taada, ka ja nejaushi (nedod dievs) apgaaziisi kasti uz saaniem (nu ieksh LP teiksim), tad tie stikli izbirs grabeedami :o)

nav jau obligāti jābgāš koruss, bet var jau taisot vaļā sāna vāku aizķerties un viņš palidot.

Un smagi šaubos (bet varbūt tomēr), ka tev izdosies viņu nostiprināt lai negrab, tā pat kā logs pie augstiem basiem!

Link to comment
Share on other sites

Guest Jancux

parastajam stiklam nav ne vainas jo nevar viegli saskraapeet, bet gruutaak piestiprinaat un gruutaak izgriezt a organisko stiklu ir vienkaarssaak izgriezt ir arii izturiigaaks un piestiprinaat ar vieglaak kautvai izurbjot caurumus bet vinjiem arii uzkraajas statiskaa elektriiba vinja jau laikam neko sliktu nevar izdariit jo tas laadinjsh nav tik liels ... cerams ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest UnderGround
Labi nenostiprinaats stikls, vareetu grabeet.

 

mulkiibas nekas negrab nu labi man stikls ir labi nostiprianaats :D deff ko paceeli sito teemu atcereejies ka ieksh LP man bija taa uz aatru nakts roku ieliksts stikls bet nebija liidz galam pabeigts ja :?: :D

Link to comment
Share on other sites

es te ar vienu dzheku runaaju par stiklu saanaa... shis teicaas ka parastu stiklu apstraadaat neesot probleema un org. stikls daargs. tas fakts.

hmmm... graveeshana stiklaa tas vareetu buut tas ko man vajag....

ir otrs variants.... to ko taisos graveet (vai printeet uz pleeves) vareetu pa taisno griezt korpusaa... bet man nav ne mazaakaas nojausmas cik sarezhgjiiti tas vareetu buut :/ ornaments itkaa sarezhgjiits :/

ir nopeerkamas taadas pleeves uz kuraam ar parasto deskjetu uzprintee bildi un peectam uzliimee iz stikla?

Link to comment
Share on other sites

parastajam stiklam nav ne vainas jo nevar viegli saskraapeet, bet gruutaak piestiprinaat un gruutaak izgriezt a organisko stiklu ir vienkaarssaak izgriezt ir arii izturiigaaks un piestiprinaat ar vieglaak kautvai izurbjot caurumus bet vinjiem arii uzkraajas statiskaa elektriiba vinja jau laikam neko sliktu nevar izdariit jo tas laadinjsh nav tik liels ... cerams ...  :roll:

 

 

luudzu nemeegini cilvekiem iestaastiit ka parasto stiklu ir gruutaak griezt nekaa organisko.

protams ja ar nazi griezj tad protams. :roll:

ja ir labi ietreneeta roka tad parasto stiklu var griezt sekundees, abet organiskais jaazagjee.

vispaar parastajam stiklam mazaak kraajas statiskaa elektriiba nekaa organiskajam stiklam.

caurumus arii tiiri labi var izurbt tikai ja ir attieciigie unstrumenti.

un ja kadu tas interesee. tad pie viena kautkada stiklenieka redzeeju rudiito stiklu, kuru ir diezgan gruuti izdauziit. tikai laikam maksaaja 15ls kvadraatmetraa.

Link to comment
Share on other sites

a org stikls 50x50 cik maksaaja? 5ls? sanaak pat daargaan ne?

man te kaa izraadaas robi ir metaalapstraadee... var kastes saanaa izgriezt smalku ornamentu, tik kraasa esot jaadabuu nost. ar ko to kraasu? ar kaukaadu smilshpapiiru, draashu birsti :oops: mosh kaukaadu veco nazi skraapeet?

un veel kas.... kas vareetu buut spilgts apgaismojums no 1 punkta? nevis izpluudis no kaukaadies stienjiem, bet no 1 punkta. lai pa tiem caurumiem kurus izgrieziishu saanaa smuki projeceetos gaisma piem uz galda virsmas.

ehhh... gruuti izskaidrot :(

aaa... un veel... tos kompjus jau itkaa shinii lanpaartijaa neviens negaaza apkaart (vai tad tur bija kaads (ozys) kas gaaza kastes otraadi?) taakaa tas buutu slikts arguments pret parasto stiklu.

Link to comment
Share on other sites

a org stikls 50x50 cik maksaaja? 5ls? sanaak pat daargaan ne?

man te kaa izraadaas robi ir metaalapstraadee... var kastes saanaa izgriezt smalku ornamentu, tik kraasa esot jaadabuu nost. ar ko to kraasu? ar kaukaadu smilshpapiiru, draashu birsti  :oops:  mosh kaukaadu veco nazi skraapeet?

un veel kas.... kas vareetu buut spilgts apgaismojums no 1 punkta? nevis izpluudis no kaukaadies stienjiem, bet no 1 punkta. lai pa tiem caurumiem kurus izgrieziishu saanaa smuki projeceetos gaisma piem uz galda virsmas.

ehhh... gruuti izskaidrot :(

aaa... un veel... tos kompjus jau itkaa shinii lanpaartijaa neviens negaaza apkaart (vai tad tur bija kaads (ozys) kas gaaza kastes otraadi?) taakaa tas buutu slikts arguments pret parasto stiklu.

Krāsu dabū nost ar Tavām metodēm un ar speciālu karstā gaisa pistolīti :wink:

 

Ir speciāli lāzeri, kas taisa visādus pekstiņus, bet vai in LV var nopirk nezinu :?

 

Un organiskais stikls arī plīst tikai savādāk un grūtāk :roll:

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Par to kraasu - nu ir taa, ka ar rokaam buus švaki, bet ja ir gali arii kokapstraadee, tad tur var feini nosliipeet, bet protams labs ir ari fēns, lai gan nezinu kā tev ar to metālu - ka nenodeformējas.

Par gaismiņu - ari furnitūras veikalos var dabūn tādas halogēnās lampņas ar reflektoru, barojas no 12V un dod spilgtu gaismu... koncentrētu, moš ka pat pārāk spilgtu :lol:

Link to comment
Share on other sites

nu man kastes vaaks ir diezgan biezs, domaajams feens sho neizlociis :/ (kaste paraxtaa)

ir otrs variants kaa man ieteica tas metaaldzheks. ka grizh kastee tipisku caurumu - un ornamentu no citas plaaksnes - peec tam ar dekoratiivaam skruuveem pieskruuvee ar nelielu izbiidiijumu (0,5cm) un nokraaso vienaa kraasaa, un ieliimee stiklu.

kursh te ir ar maasliniecikaam dotiibaam? kastei vajadzeetu dot taadu kaa kosmosa efektu :roll:

ok jaabeidz te murgot... jaalaizh maajaas un jaarasee, jaaskicee 8)

Link to comment
Share on other sites

aaa... un veel... tos kompjus jau itkaa shinii lanpaartijaa neviens negaaza apkaart (vai tad tur bija kaads (ozys) kas gaaza kastes otraadi?) taakaa tas buutu slikts arguments pret parasto stiklu.

 

nu man nejau LP, bet vispaar ik pa laicinjam kaada kaste apgaazhaas uz mutes, laikam vienkaarshi neveikls esmu :D taisot valjaa, arii dazhreiz saans aizlido uz velna paraushanu.. nemaz jau nerunaasim to, ka peec tam es tiem saaniem pa virsu miicos.. laikam vienkaarshi neveikls esmu :D

un ja kompis staav uz griidas, tad var mieriigi, pavisam nejaushi, ar kaaju tos stiklus izbakstiit un ja veel daudz alus organismaa, tad vispaar ;)

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām parastais stikls ir labāks par organisko,

Neskrāpējas

Visu mūžu būs dzidrs.

Par izturību~ nu organiskais tāpat plīst (manā kastē =3mm orgstikls),ja baidīsies no kompja loga kotad darīt ar dzīvokļu ,veikalu stikliem.

P.S. ~10mm stiklu neizsitīsi keisam pat gribot.

Link to comment
Share on other sites

esmu par organisko! itka parastais ''smukaaks'' bet manupraat vinsh ir trauslaaks un smagaaks (miits :p) UN organiskajaa stiklaa tu var norm caurumus izurbt..parastajaa tu izurbsi vel busu jameklee skruuves ar shaibaam... ehhh

nez man staav organiskais viss ir kaartiibaa(kad pabeigshu savu izdailoshanu meginashu iemest bildes :roll: )

Link to comment
Share on other sites

un veel kas.... kas vareetu buut spilgts apgaismojums no 1 punkta? nevis izpluudis no kaukaadies stienjiem, bet no 1 punkta. lai pa tiem caurumiem kurus izgrieziishu saanaa smuki projeceetos gaisma piem uz galda virsmas.

Gaismas avots no viena punkta vareetu buut diodes - pa 50 sant. es dabuuju super spilgtas zilas, acis mieriigi nozhilbst, ja skataas taisni virsuu. Veikalos ir paardoshanaa arii taa sauktie "Lazer beam" - palasiities var sheitan

 

Ar kaadu panjeemienu tev grieziis caurumu korpusaa? Ar laazeru? Un cik tas vareetu izmaksaat? Es arii veel domaaju savu ornamentu, bet tas noteiktu buus sarezhgjiits, plus veel savs logo tiks iestraadaats (ja kaut kad nodziishu slinkumu un buus laiks to realizeet).

Par to graveeshanu ar laazeru organiskajaa stiklaa: buutu labs, tikai nepaceljami daargs prieks prieksh manis... Man ir doma savu logo arii iegraveet orgstiklaa un iemonteet korpusa priekshpusee. Graveeshanu meegjinaashu veikt ar 1974. gadaa PSRS razhotu graveejamo aparaatu - ljoti liela aizdoma (98%), ka tas ir bijis zobaarsta aparaats...

Link to comment
Share on other sites

Guest Hugo

Var jau arī taisīt vāku tikai no stikla pēc oriģinālā vāka izmēriem, pieskrūvēt eņģes un fiksatorus vai venkārši keisa stūros pieskrūvēt vai piekniedēt leņķveida "ausis" un pie tām skrūvēt stiklu. Vajag tik izmērīt un uzzīmēt, jebkurā stiklinieku darbnicā tādu izgriezīs, izurbs un malas noslīpēs ieapaļas, lai nav asas. Moš pat labāk izskatīsies viss sāns viena gluda plakne, nekā graizīts bleķis aizlāpīts ar stiklu, ne jau vienmēr taisni izgriežas kā domāts. No iekšpuses uz sitkla var zīmēt, līmēt, krāsot ko tik vajag, vēlams biezā kārtā lai gaisma nespīd cauri, a tur kur jāspīd nokasa nost un būs tie efekti uz sienām ko te runāja. Galvenais ka var visu nokasīt vai nomazgāt ar šķīdinātāju, kad apnicis, un zīmēt no jauna. Ar organisko tā nesanāks. Par izturību nav ko uztraukties.

Nu tas tā, dažas manas idejas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest KOKTO

Nu nez var sliipeet to kraasu nost bet pie mums galdnieciibaa prosta izmanto speciaalus kraasas nonjeemeejus paardodas buuvmateriaalu veikalos taadaas skaarda bonzelees var paprasiit kaadam paardeveejam ja nezin. Taada zheleja bet sargies ka netraapa uz aadas baigi kozh riktiigi kodiigs liidz saapeem.

Bet iespeejams ka uz metaalu izmanto kaadu cita veida kraasu tur pulverveida vai poliuretaana tas jaaprasa attieciigi veikalaa kaadai kraasai tas nonjeemeejs der un jaanoskaidro kas pa kraasas tipu uz korpusa tas ir primaarais.

Link to comment
Share on other sites

gravēt stiklā var mājas apstākļos, ka nemetas... Deram?!? Tas notiek tā -> (tikai nesaceraties, ka tas būs ar nenormālo precizitāti)

1) ir jābūt pazīstamam zobārstam, vai izbijušam zobārstam, kuram ir pieejami vai saglabājušies zubņika štrumi;

2) vajag no šī zubņika sarunāt zobu urbi (pēc iespējas lielāki apgriezieni), ar iespējami visāda izmēra uzgaļiem (kādreiz, bērnībā, strādāju praksē vienā galdniecībā, tur virpotājs ar šo štelli nodarbojās - pats bija uzmeikojis gravējamo izmantojot zobārstu ekvipmentu, pie kam pa lēto, un parastās stikla pudelēs, un logu rūtīs, un kokā bija sagravējis visādu figņu);

3) kad viss vajadzīgais ir sadabūts -> POWER ON urbim un gravējam stiklā, kurš iegremdēts ūdenī. Viss notiek!

 

Kāpēc vajadzīgi zubņika štrumi, ja var iepirkt arī citus (jaudīgus utt.) urbjus - tāpēc ka šie ir parocīgi un viegli.

Kāpēc ūdenī - da tāpēc ka sakarst, vot.

 

sorry par offtopic (ja kādam tā liekas)

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

negribeejaas jaunu topicu...

ir kaadas idejas kabelju kraasoshanaa? piem ide vadu nokraasot zalju - taa lai kraasa lokot vadu nelobaas nost? kraasai noteikti jaabuut varen "indiigai" lai iesuuktos gumijaa :roll:

Link to comment
Share on other sites

cooler
negribeejaas jaunu topicu...

ir kaadas idejas kabelju kraasoshanaa? piem ide vadu nokraasot zalju - taa lai kraasa lokot vadu nelobaas nost? kraasai noteikti jaabuut varen "indiigai" lai iesuuktos gumijaa  :roll:

 

nokraaso ar makjieri :lol:

principaa jau tev arii vajag kautkaadas kraasas uz spirta baazes, kuras ir liidziigas makjieru kraasaam.

Link to comment
Share on other sites

Krāso ar to Indīgi zaļo marķieri un vis būs oki :wink:

Locot toč nost neies tikai pa rokam staipīt nevajag, jo tad tās nokrāsosies :wink:

Vari vēl kaut kādu marķieri dabūt, kas UV spīd un tad UV lampu iekšā un viss smuki :wink:

Link to comment
Share on other sites

negribeejaas jaunu topicu...

ir kaadas idejas kabelju kraasoshanaa? piem ide vadu nokraasot zalju - taa lai kraasa lokot vadu nelobaas nost? kraasai noteikti jaabuut varen "indiigai" lai iesuuktos gumijaa  :roll:

 

nokraaso ar makjieri :lol:

principaa jau tev arii vajag kautkaadas kraasas uz spirta baazes, kuras ir liidziigas makjieru kraasaam.

Nagulaka :!:

Esmu taa datiijis ritenim, ar melnu laku nokraasoju skraapeejumus, IDEi vareetu dereet.

Link to comment
Share on other sites

DelNet

nu man te tieshi pagadiijies ruudiitais stikls nedaudz.. jaasaka ka varen izturiigs.. no riita steigaa sanaaca uzspert.. jamais atlidoja pret sienu, bet pat neiespraaga.. tad nu rodas jautajums ar ko taadu griezt? :D

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

ak es neprasha - par markjieri nedadomaajos...

ruudiito stiklu gan jau puikas no stiklniicaam prot apstraadaat :/

Nu nez var sliipeet to kraasu nost bet pie mums galdnieciibaa prosta izmanto speciaalus kraasas nonjeemeejus paardodas buuvmateriaalu veikalos taadaas skaarda bonzelees var paprasiit kaadam paardeveejam ja nezin. Taada zheleja bet sargies ka netraapa uz aadas baigi kozh riktiigi kodiigs liidz saapeem.

Bet iespeejams ka uz metaalu izmanto kaadu cita veida kraasu tur pulverveida vai poliuretaana tas jaaprasa attieciigi veikalaa kaadai kraasai tas nonjeemeejs der un jaanoskaidro kas pa kraasas tipu uz korpusa tas ir primaarais.

kas zin par sho padariishanu ko smalkaak? par tiem kjiimiskajiem kraasas nonjeemeejiem no metaala?

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC
gravēt stiklā var mājas apstākļos, ka nemetas... Deram?!? Tas notiek tā -> (tikai nesaceraties, ka tas būs ar nenormālo precizitāti)  

 

nuus es sevaa superduper keisa saanaa izgrebu 8) izstaas labi un diezgan preciizi ;) tieshaam ja ir gribeeshana shitas ir to veerts!

Link to comment
Share on other sites

ir nopeerkamas taadas pleeves uz kuraam ar parasto deskjetu uzprintee bildi un peectam uzliimee iz stikla?

 

Esi tak mashinam aizmugure redzejis Pioner, Kenwood utt? Tie ir uz tadas pleves, kur printeet nezinu, bet maksaa paris ls (varbut vienam sanam mazaak - pardesmit sanchikus).

Link to comment
Share on other sites

Varonis
gravēt stiklā var mājas apstākļos' date=' ka nemetas... Deram?!? Tas notiek tā -> [/quote']

 

jā jā!!!:)! - stiklā var iegravēt vienā mierā, galnais lai nepārkarst, jo tad ieplīst.

es esmu ar fleksi gravējis:) - uzliek akmens griešanas ripu, un dragā! turklāt var pudelei izzāģēt caurumu, vaj nozāģēt dibenu, tikai vajg pa druskai, padruskai lai nesakarst. ūdenī jau fleksi neiegremdēsi:)

Link to comment
Share on other sites

Guest ewillss

ja kaadam vajag varu iedot kontaktus kur var pa leeto taas pleeves uzmeikot kaadas vien veelies un kaadaa kraasaa gribi! :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest someonesick

Tieshaam pieklaajiigi c014.gif

ar ko griezi? kaa man likaas tur fonaa meetajaas viens Makita instruments? tik kaads... baa pasham taadu cohumu in case sagribeejaas! Ar ko taisiji cohji?

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Par veelu iedomaajos fotograafeet :( . vispirms urbis 8mm (bishkin redzams 1.att). peec tam lobziks. Peec tam viiliite. peec tam smilshpapiirs. Peec tam kraasa.

Kopaa tiirais darbs = 12 stundas

Link to comment
Share on other sites

teema saucaas PARASTAIS stikls stikls kastee... bet man neliekas ka tavaa kastee tur buutu parastais....

Bet vispar shaushaligi smuki! :) Caurums vien! Bushu rupjsh un uzjautashu kur zimejumu izraki? Konkurets tev nekadi nevaru buut - mitinos liepajaa...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...