Jump to content

Daudzprocesoru mātes plates


Velnins
 Share

Recommended Posts

Sveiki tauta, gribas salasīt kārtīgu datoru lai zin kur to naudu iebāž.

Gribētos kādus 3-4 Xeon E5645 dabūt iekšās.

Nav ne jausmas par mātes platēm, vai ar 4 procesoriem vispār ir un kādās cenās tie ir.

Nu, bet ja nu kas 2xE5645 arī nav slikts variants.

Dators ir vairāk domāts ka uz viņa darbosies, netiks nogrūsts malā un izmantots kā serveris.

 

Lūdzu iesakiet kādas labas mātes plates, kuras derētu manai situācijai.

Liels paldies jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

Kārtējais slapjo sapņu autors?

Ko tad uz tādiem brīnumiem grasies darbināt? 

 

Un tevis minētajam xeonam PassMark cpu benchmarkā (cik nu objektīvi, bet tomēr) ir teju 2x mazāks rezultāts nekā overklokotam i7-3770K. 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

DJWoX:  Vaitad E5645 darbosies ar tādu? :)

 

 

itanium:

PassMark tu ņem vienu procesoru, bet iedomājies kādus brīnumus darīs 4 tādi kur 4x6 = 24 cores / 48 threads. Renderējot augstas izšķirspējas 3D scēnas tas veiks 48 procesus vienlaicīgi, bet 3770K tikai 8 procesus.

Kāpēc kārtējais slapjo sapņu autors?

Esošais:

4nkaeyfjkggpf22saeug.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nevis 48 procesus, bet 24 procesus un/vai 48 threadus. Pietam tie 6-core un 8-core un 10-core Xeoni ir draaaausmīgi dārgi, nemaz nerunājot par pašu plati, sevišķi, ja tā ir quad-socket :heat:

Paskaties manā parakstā, man ir pārītis 4 socket AMD, varu aprīkot arī ar 2.8Ghz 6-corēm (24 cores), ja ir interese.

 

Pats sevi aprīkoju ar 2x 2.8 6core http://www.tyan.com/product_board_detail.aspx?pid=175 un ECC RAM un esmu diktām pamierināts ar upgrade no Athlon 255 :grin:

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku, ka 4 xeoni nebūs jaudīgāki par vienu i7. 

Un neesi, neesi slapjo sapņu autors, vienkārši nepateici savu vēlmi pašā sākumā. Ir te tādi, kas salasās visādus brīnumus un tad tik grib, lai cs ātrāk griežas.

 

Par 3d scēnām runājot, tevis izmantotais softs neatbalsta Hardware(GPU) renderēšanu? 

Link to comment
Share on other sites

Atbalsta, tik neesmu ņēmies ar GPU. Pašam stāv EVGA GTX 660Ti 3GB, it kā tur norm CUDA ir ... būs vispār jāpamēģina, pavisam aizmirsu kāpēc ņēmu šo videokarti, jo kad nopirku softam nebija vēl kernel atbalsta, laikam kernels bija vai kaut kā tā

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tas "slapjais sapnis" būtu plānots kā serveris, tad būtu ko apspriest, bet ideja to "darbināt" ikdienā... Pusgadu atpakaļ es varētu ieteikt labu psihiatru, bet uz Ziemassvētkiem viņš iestājās klosterī.

Link to comment
Share on other sites

Nevis 48 procesus, bet 24 procesus un/vai 48 threadus

 

AMD viniem ir 6 cores un 6 procesi, inteliem atkal ir virtuālie kodoli.

 

9b8j4qo0idbudng2dwrz.jpg 

Link to comment
Share on other sites

8 procesi, 16 threadi. Viss.



Ja jau tas "slapjais sapnis" būtu plānots kā serveris, tad būtu ko apspriest, bet ideja to "darbināt" ikdienā... Pusgadu atpakaļ es varētu ieteikt labu psihiatru, bet uz Ziemassvētkiem viņš iestājās klosterī.

Kas tad būtu, ja tas būtu plānots kā serveris? Citiem vienkārši vajag darbastacijai tādas pašas jaudas...



Ā, bet man arī šķiet, ka uz tā prasītā socketa vairāk par dual-CPU nemaz nesanāks? Bet nu 100% sūrs neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Vam tuda. Varēsi salikt 4x16=64 īstas kores.  :D

 

Bet vispār Tavai GeForce GTX 660 Ti ir 1344 šeideri, kas strādā ar 915 MHz. Ja renderēšanas softs spēj izmantot CUDA, OpenCL vai DirectCompute, tad GPU saliks tos miljonāru CPU kā mazus ežus.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

64, gribēji teikt :)

Ir pārītis 6274 (16x 2.2GHhz) četrpaku (~300Ls/gab) - vēl tik plati (~$1000+) un aidā :TBS:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

xeon us apstiedz mūsdienu processori ar labāku virtualizēšanu un tiem labākiem uzdevumu ceļiem es domāju instrukcijas.

 

xenoni ir vairāk uzņemigi uz aprieķinu viekšanu, arhivēšanu un nopietniem darbiem. 

Labots - atlans
Link to comment
Share on other sites

xeon us apstiedz mūsdienu processori ar labāku virtualizēšanu un tiem labākiem uzdevumu ceļiem es domāju instrukcijas. xenoni ir vairāk uzņemigi uz aprieķinu viekšanu, arhivēšanu un nopietniem darbiem.

 

Un..... pamatojums tam murgam būtu....?

Jā, katra kore Inteļiem ir niknāka, bet tas viss maksā. Bet manā skatījumā tā cena neatsver ieguvumu. Piemēram, kāpēc man pirkt vienu lietotu Xeon 6-core CPU, ja par to naudu es varu tikt pie jauna AMD 1U barebone ar lietotiem 2x 6-core AMD ar vismaz 32GB RAM? Protams, ir vietas, kad vajag maksimālo sulu, bet tad jābūt gatavam atdarīt maciņu.

Sorry, par citātu, bet tas ir jāiemūžina.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
unguentum

Intela 4/8 core ir tas pats kā, kad man ir 4 bulkas, bet iedomājos, kad ir astoņas (vobšem 4 virtuālās) - no virtuālām ar kaut kas kuņģī tiks? tikvien kā īslaicīgā klokošana........

Link to comment
Share on other sites

Tak nobanojat kāds to ābeli...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...