Jump to content

CPU spēlēm: FX-6100 vai i3 3220


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Vajadzētu padomu par CPU izvēli, apskatīti daudz testi, skaidrībā netieku, mazliet esmu sašaurinājis loku no sākotnējiem FX-4100, FX-6100, Phenom ii x4 955, i3 2130 un i3 3220 uz konkrētajiem. Cena kādi 75ls par cpu, dators paredzēts tikai spēlēm.

 

Paldies!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

ja jāizvēlas starp fx-6100 un i3-3220, es izvēlētos fx-4300.

10Ls klāt - fx-6300. pēdejais, kārtīgi uzklokots, benčos tur līdzi ivy i5 (bez k)

Link to comment
Share on other sites

Man pilnībā pietiek spēlēm ar i3!

Link to comment
Share on other sites

fx x1xx sērijas ir pirmā FX proču sērija. Viņiem ar vienas kores ātrdarbību pašvaki. Ja aplikācija nemāk visas kores efektīvi izmantot - nebūs pārāk labi. Bet spēlēm ar šo tieši ir problēmas, 

Ja spēlēm tad tikai jauno fx x3xx vai core i3 (core i5, ja budžets atļauj) (es ņemtu fx 4300 vai ja budžets pavelk fx 6300)

Link to comment
Share on other sites

Jā, arī uz 6100 iet spēles bez problēmām. Tomēr procis novecojis un mūsdienās nebūs pareizākā izvēle spēlēm. 

Link to comment
Share on other sites

sajaucāt man galvu.

 

Tad katrs tagad ar labiem argumentiem var pierādīt labāko izvēli:

 

FX-6100

FX-4300, kas ir ar FX-4170 ?

I3 3220

Link to comment
Share on other sites

Principā AMD vs Intel ir atkarīgs no tā ko spēlē, ja spēlē spelēs kuras CPU ir svarīgāks, tad jāņem Intel.

 

http://www.guru3d.com/articles_pages/core_i5_3570k_review,21.html

 

CPU svarīgāks ir pārsvarā openworld spēlēs ka Skyrim, GTA.

Standarta lineārajos  šuteros pārāk liela atšķirība starp Intel un AMD gan jau nebūs...

 

Nu plus i3 būs daudz mazāks strāvas patēriņš, kas varbūt pie draudošās elektrības cenu celšanas var kļūt nedaudz aktuāli ar klokotu AMD ;)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt iztiksim bez vecajiem far cry 2 un crysis 2 testiem.

 

Šoreiz lai iet jaunāks tests, piēram CRYSIS 3,

Tavam budžetam optimali Fx-6300 vishera, uz pirmajiem Fx buldozeriem neskaties

18ku38.png

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Jā paskaties uz testiem. veco fx-6100 nē. 

Balstoties uz testu ņemtu vai  fx4300 vai fx 63000 - atkarībā cik ir $$$ 

Link to comment
Share on other sites

Nu nav jēga ņemt neko no Fx-4100 utt..jo performē aptuveni ka Phenom II X4 955/965.

Ja budžets ir ierobežots tad Fx-6300 vishera

Link to comment
Share on other sites

būtībā fx-4170 ir vienkārši ar augstāku frekvenci, bet, cik lasīts, klokojas viņi puslīdz vienādi ar to pašu fx-4100, varbūt kripatiņu labāk. Ņemot vērā, ka jaunākās spēles arvien labāk māk izmantot vairākus kodolus, ņemtu fx-6300. Patiesībā paņēmu arī. 4Ghz overkloks bez voltāžas izmaiņām, 4.5Ghz pie 1.45v. Pie tiem 4.5 Ghz slogojot ar aida64 cpu testu, temperatūra uzkāpa līdz 55 grādiem ar lēto CM hyper 212evo kūleri. Manā izpratnē pasaka!

Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka vienprātības nebūs, vienu brīdi jau likās, ka vairums ir par 4300, bet še! 6300 ir virs mana budzeta, tapec izvele turas starp tiem pasiem 6100, 4170, 4300 un i3 3220

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi bezjēdzīga tabula, kurā rezūltatu ietekmē sintētika, kā arī veci, neaktuāli geimi, kuri pat īsti 4kodolus neatbalsta

 

Ar Fx-modeļiem šis tas ir jāzin, jo ne visiem vienīgā atšķirība ir augstāki GHz, ir arī paša CPU arhitektūras atšķirības, piemēram jaunie vishera ir Fx-4300/6300/8320/8350

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Balsoties uz šo tabeli, es izvēlētos i3

 

Es gan uz šo single thread  tabulu nebalstītos - jo tomēr mūsdienās aplikācijas māk vairākus kodolus izmantot. Un neņemtu vecās paaudze fx pročus - tos kuriem otrais cipars ir  "1" 



Piemēram šī 

http://community.futuremark.com/hardware/cpu/AMD+FX-6300/compare

Link to comment
Share on other sites

Kā rāda jaunā CRYSIS 3 CPU testi, tad pirmie Fx nerulē salīdzinājumā ar vishera, kurš dominē, un cenu atsķirība minimala, piemēram starp Fx8120 un Fx-8320(99Ls) spēcigi un lēti

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Skaties ko tu spēlē. "Aktuālām" un vecākām spēlēm i3 ir labāks. Ja skatās uz spēlem pēc nextgen konsoļu iznākšanas tad piledriver ir ieteicamāks. Tiesa ap to laiku kad iznaks jaunas speles abi būs jau novecojuši.

Link to comment
Share on other sites

Ja skatās uz spēlem pēc nextgen konsoļu iznākšanas

 

 

 Būs interesanti..redzēs cik "līki" būs porti no jaunajām konsolēm uz kurām par brīnumu laikam būs tikai AMD proči..ja būs  kā Crysis 3  kur izskatās beidzot ir iemācijošies efektīvi izmantot pat 8 kodolus, tad single core lēnākie AMD izskatās pat labāka izvēle par Intel, ne tikai cenas ziņā..

 Crysis 3 gadījumā pieļauju lai izmantotu visu CPU spēku no 8 kodoliem, gan jau vajag vkarti kas maksā >300Ls... skatos tājā testā ir tas jaunais titāns, kas LV maksās gan jau visus 700Ls...

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Gribi apgreidoties? Ieteiktu Tev neiesprigt un pilnībā nokopēt biedra sisadmin sistēmu un būsi laimīgs uz ilgu laiku.

PS

Silti iesaku neizdarīt secinājumus pēc viena apšaubāmas izcelsmes un nevietā pieminēta grafika pamata.

Link to comment
Share on other sites

vakar pasūtīju daļu sistēmas, tai skaitā FX-4300, bet šodien elektrības patēriņā un dažu pēdējo testu apskates rezultātā tomēr pārlēcu uz i3-3220, varat ar to arī apsveikt :) 

 

Pēdējais jautājums par video karti, pašlaik noskatītās ir GTX 650Ti vai HD 7770, apsveru domu vai ir tie ~30-40ls vērts piemasāt par HD7850

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Tev ir vērts piemaksāt, un nopirkt Radeon HD 7870. Apsveikt Tevi var ar to ka, spēji saglabāt kripatu skaidra prāta ))) Vēlreiz silti iesaku biedra sisadmin parakstā redzamos dzelžus.

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...