Jump to content

USB3.0 Porti


Stagars
 Share

Recommended Posts

Vairākus gadus atpakaļ, kad komplektēju datoru, USB3.0 nebija tik aktuāli un izvēloties mātesplati tam nepievērsu uzmanību. Tagad izlēmu iegādāties jaunu ārējo disku ar USB3.0 pieslēgumu, bet... manai mātes platei- Giga Byte GA-H55M-UD2H tikai USB2... ko darīt? Vai pirkt ar USB2? Vai arī ielikt datorā USB 3.0 PCI-E adapteri? Vai tas man nodrošinās tikai pieslēgumu, vai arī palielinās datu pārlādes ātrumu? Vai kāds ir m\eģinājis risināt šādu problēmu? Kādi panākumi?

Link to comment
Share on other sites

Liecies mierā, cietais disks strādās bez problēmām un USB3 trūkumu nejutīsi.

Link to comment
Share on other sites

Vai arī ielikt datorā USB 3.0 PCI-E adapteri? Vai tas man nodrošinās tikai pieslēgumu, vai arī palielinās datu pārlādes ātrumu?
Jā ,strādā.

Nu kopējas gan fiksāk ievērojami arī no arējā HDD ar USB3.Un cik tur tās papildus izmaksas ap 15$,uzskatu,ka ir vērts.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ko darīt? Vai pirkt ar USB2?
 

 

Te jau autors drīzāk nav pārliecināts, vai USB3 disku atradīs viņa kompis ar USB2. Nav problēmu! USB ir atpakaļ savietojami.

Link to comment
Share on other sites

Vairākus gadus atpakaļ, kad komplektēju datoru, USB3.0 nebija tik aktuāli un izvēloties mātesplati tam nepievērsu uzmanību.... Vai pirkt ar USB2? ...

 

 

 

Vai tad atbilde neuzprasās pati par sevi?!

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Jā, ar usb3 kopējas jūtami ātrāk, noteikti ņem ar usb3, ja ir izvēle. Kamēr nav adaptera, strādās arī ar usb2. Bet varbūt arī plati drīz mainīsi, ja esošā jau ir vairākus gadus.

Link to comment
Share on other sites

... paskat cik tagad piedāvājumā ārējie HD ar USB3 un cik ar USB2... paies vēl pāris gadi un USB2 būs vēsture. USB atmiņas kartes pat tagad sākuši ražot ar USB3...

Paskatījos internetā.. USB 3.0  adapterus pied\avā no 8 līdz 20Ls... vai tie daudz atšķiras? Vai ir kāds labāks?

http://www.logilink.eu/showproduct/PC0054.htm

Vai tāda man derēs...

Plati vēl kādu brītiņu nebija plānots mainīt...

Labots - Stagars
Link to comment
Share on other sites

ņem vien usb3... pat usb2 portos strādās ātrāk un žiglāk kā usb2 ierīce..

Link to comment
Share on other sites

USB 3.0 is capable of transfer speeds of up to 5Gbps (gigabits per second); that's a little over 10 times faster than USB 2.0's 480Mbps (1,000Mbps equals 1Gbps).

Link to comment
Share on other sites

 Būs labs. Es arī tādu lietoju, uz vecas plates ar PCI-USB 3.0 karti.

 

post-62366-0-65545100-1361394666_thumb.png

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Tad tikai jāpērk PCI-USB 3.0 karti un USB3.0 disku. Man jau apnicis, ka USB 2.0 diskā lai ielādētu kādas jaudīgākas filmas jāgaida vesela mūžība, ka pāriet vēlēšanās tais vairs skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
praksē gan tie ātrumi nav pat tuvu teorijā norādītajiem,

Ātrumi ir patiesi un reāli. Cita lieta, ka ne visi kontrolieri (datorā, ārējā diskā, flašā un citur) spēj tos pavilkt.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps, nu tu gan pateici  tādā stilā, ka cilvēks var lidot, bet praktiski tikai vertikāli uz leju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Stagars

Paldies par padomu. Iegādājos USB 3.0 PCI-E adapteri un WD USB 3.0 ārējo disku viss rullē. 10x ātrāks nepalika, bet 5x gan. Tā kā ligzdas datoram aizmugurē, tad  man vēl nepieciešams tikai USB 3 pagarinātājvads, bet nesaprotu, kāds man vafadzīgs:

USB 3.0 extension A-plug A-socket cable 6ft

vai

USB 3.0 extension A-plug A-socket cable 10ft

Ar ko šie vadi atšķiras?

Link to comment
Share on other sites

 

Ar ko šie vadi atšķiras?

 

Ar garumu? ft varētu būt pēdas - foot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...