Jump to content

Pastiprinātājs RRR Y7112 skaļš fons


senters
 Share

Recommended Posts

alusbundza


  • Biedri
  • 3935 raksti
  • Atrodos:Lielvārde
  • Intereses:Radiotehnika

Pievienots 24 May 2006 - 16:40

RRR pastiprinātājus var apkalt kaut ar zeltu, bet vairāk par 20-30Ls nevar dot ne par vienu modeli. Es, godīgi sakot, nesaprotu, kāda velna pēc čakarēties ar RRR pastiprinātājiem. Labāk piemet kādus 10-20Ls un paņemt kādu lietotu labas firmas stiprekli. Laikam RRR krievu laikos tos stiprekļus ir sataisījuši tik daudz, ka vēl ilgi viņi uzpeldēs.
Link to comment
Share on other sites

@alusbundža - Nu negribās vēl šo RRR mest prom, jo citu problēmu īsti nav. Fonēšana gan reizēm kaitina.

@specuks - no elektronikas esmu dzelzis, cik tas ir sarežģīti, pats to var izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Ja lodēt māki tad nav sarežģīti , vecos miskastē jaunos atrod vajadzīgo un iekšā pastiprinātājā tā kamēr visus nenomainīsi. Kad lodē ārā jāievēro polaritāte un nomināli. 

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi pats remontēt un apgūt tās lietas tad te ir instrukcija http://www.elfaforums.lv/threads/5834-IZLASI-PIRMS-RAKSTI!!!-Audio-pastiprin%C4%81t%C4%81ju-remonts!

Ja no radiotehnikas neko nerubī un negribi macīties, tad nes pie meistara. Remonts pie kārtīga meistara gan maksās tik pat cik tāds ejošs pastiprinātājs.

Spešuks, ir pilnīgi stulbi mainīt tupa visus kondensātorus. Es tiko restaurēju S70 tumbu(tas pats pastiprinātājs no Y7111) un tā i tai parātā neatradu nevienu beigtu kondensātoru.

Link to comment
Share on other sites

Izklausās diezgan piņķerīgi, lai pats līstu iekšā tajā štruntā. 

Būs kādam elektro cilvēkam jāparāda.

Link to comment
Share on other sites

Kvalitatīvs remonts Tev maksās attiecīgu naudiņu un nebūs nekādas garantijas, ka tas sŪ** pēc nedēļas atkal nenosprāgs. Daudz pratīgāk ir nopirkt lietotu kārtīgas rietumu firmas ražojumu un vairāk bēdas nezināt.

Link to comment
Share on other sites

tā gan ir, ir kāds konkrēts ražotājs, ko var ieteikt?

cik dzirdēts onkyo un denon ir laba manta, bet tiem uzreiz cipars paliels

Link to comment
Share on other sites

Universum ar nav ne vainas, ja vien modeli māk izvēlēties. Lēti taisīts - daudz plastmasas, bet no normālām detaļām (ELNA, Panasonic kondensatori, Toshiba tranzistori) un ar normālu shēmu. Man, starp citu, viens jaudīgs, lēts AKAI pastiprinātājs (~ 60Ls) pārdodams. Var pat pakaulēties :)

Link to comment
Share on other sites

es labprāt iegādātos kādu sakarīgu pastūzi

atceros, ka vēl muzicējām, bija tāds Vermon vai Vermona (īsti neatceros), tiešām laba manta

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, "Universum" nav vis firma, bet gan tikai vācu tirdzniecības firmas "Quelle" preču zīme (tāpat, kā "Palladium"  Nekkermanam).

Un šamie pasūta dažādās firmās aparātus ar šo marku.

Piemēram, daudzi vinilatskaņotāji ir no Mikro Seiki , Philips utt.

 

Fotopreces "Quelle"  pārdeva ar "Revueflex" preču zīmi. Biju izbrīnīts, kad Ebajā ieraudzīju pat spoguļkameru "Revueflex-E"- īstenībā krievu "Zenit E"... :yahoo:

 

  http://www.ebay.de/itm/RevueFLEX-E-Spiegelreflexkamera-USSR-27500-/130792950194?pt=DE_Foto_Camcorder_Analogkameras&hash=item1e73de09b2

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Laikam kauns bija... :yahoo:

Tāpat, kā "Žiguļus"  par "Ladām" eksportam pārkrustīja 

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz papētīju, gāja arī eksportā zem Zenīta nosaukuma. Vietējam tirgum rakstīja virsū kirilicā, bet eksporta variantiem ar latīņu burtiem.

 

post-95282-0-59807400-1361221129_thumb.jpgpost-95282-0-49866700-1361221134_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...