Jump to content

neta trūkums drīmā


makals
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir asus ruuters un DM 500S (vienkārši paņēmu kaa pirmo. lai pats visu sameisterot, peec tam njemshu hd). 

Ir dsl modems (LATTELECOM) pie kura piesleegts wireless ruuters, no ruutera netu njem kompis gan driims. Uz kompi viss straadaa perfekti, bet uz driimu reizeem pienaak nets, reizeem nee. Skatoties shaari tas pats, kanaalu kaadas 5 sekundes paraada un viss. Droshi vien kkas settingos driimam ir garaam, bet it kaa liku kaa forumos rakstiits, gan pats, gan automaatiski ruuters iedeva ip un paareejos setingus (reizeem atkal nevareeja atrast ruuters driimu).

Un ir virsuu darkstar 2, pirms tam bija gemini 4.7 lv variants (uz gemini vispaar nevareeja netu dabuut, testaa tikai 2 zaljaas "lampinjas" dega)

Kaadas domas?

Labots - makals
Link to comment
Share on other sites

Ko PINGs saka?

 

average-0ms visur pa nulleem

sent an recevied 4

Labots - makals
Link to comment
Share on other sites

90% ka dm 500s ir pie vainas . te bija jau vairākas tēmas kā var problēmu labot , kondensātors jāpārlodē, tas kurš atrodas blakus zaļajām gaismasdiodēm.

Atradu reku tēma

Link to comment
Share on other sites

90% ka dm 500s ir pie vainas . te bija jau vairākas tēmas kā var problēmu labot , kondensātors jāpārlodē, tas kurš atrodas blakus zaļajām gaismasdiodēm.

Paldies tev, likaas jau ka kkas nav kaartiibaa ar tiikleni, riit meegjinaashu paarlodeet.

Link to comment
Share on other sites

Nav fakts ka palīdzēs. Esmu mēģinājis 4gab šitā reanimēt tīklu, tikai vienam viss sāka strādāt. Pārējie kļuva par krutiem FTA tūneriem :bad:

Link to comment
Share on other sites

Būtu man iedevis - būtu sataisijis :))

 

 

Nav fakts ka palīdzēs. Esmu mēģinājis 4gab šitā reanimēt tīklu, tikai vienam viss sāka strādāt. Pārējie kļuva par krutiem FTA tūneriem
 
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi es nemaz tā nealku DB500 reanimēt, apararāts ir gan morāli gan fiziski savu nokalpojis un laiks pāriet uz mūsdienīgāku tehniku. Tas pats AmikoAlien/GM990 ap 70 latiem maksā, nu kāda jēga ņemties ar to DB500. Nu nepapīpējiet /nepadzeriet aliņus mēnesi un nopērciet normālu aparātu !

Link to comment
Share on other sites

Mož varu nopirkt tos trīs pa nedārgu naudiņu jeb iemainīt pret kaut ko?

Labots - specuks
Link to comment
Share on other sites

Tas pats AmikoAlien/GM990 ap 70 latiem maksā

Lizuma 1 YT-Group

 Īpašas cenas līdz 15.02.13

Pērkot 2gab. GM990 cena 59.90 Ls

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...