Jump to content

Lielbudžeta Gaming PC?


edgars33
 Share

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivo

    10

  • edgars33

    29

  • monolv

    9

  • IronMan

    10

Top Posters In This Topic

kāds FPS tev jaunakajā spelē,

 

Vot man jau kādu laiku jautājums urda - a kā jūs, krutie geimeri, zināt kāds tas FPS ir, a? Ir kāds softs, kas to mēra, vai kā? 

Un vai jaunākās spēles vienmēr ir tās labākās? Es pa retam pamēģinu intereses pēc kaut ko uzspēlēt un intereses pēc pamēgināju vienu it kā dāragjām spēlēm - Assassins Creed, jāsaka ka sūds pēdējais, garlaicīga pēc suņa. Tad jau vecā labā Sniper elite 10x labāka.

 

 

 

Dieva dēļ NEpērc razer mehāniskās klaviatūras.

 

Klaviere Black Widow mani pilnībā apmierina, ko nevarētu teikt par peli (Taipan), tā gan reāli besī dēļ savas "iesilšanas"...

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/152325-pele-ar-defektu-vai-k%C4%81/

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Klaviere Black Widow mani pilnībā apmierina, ko nevarētu teikt par peli (Taipan), tā gan reāli besī dēļ savas "iesilšanas"...

 

 

 

 

Widow ir cherry mx blue switchi, pat ļoti ok priekš rakstīšanas , not so much priekš geimošanas jo nav lineāri, vienīga noteworthy pele no razera ir deathadders imo, pārējais viss ir trash + vēl sinapse jāliek/nav onboard mems ar settingiem priekš pelēm

 

Runājot par FPS - fraps/built-in tooļi. Lai gan komfortabla spēlēšanas fps katram savs būs 

 

Jaunākās spēles - atkarīgs no paša geima , katram gaume cita.

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

Vot man jau kādu laiku jautājums urda - a kā jūs, krutie geimeri, zināt kāds tas FPS ir, a? Ir kāds softs, kas to mēra, vai kā?
Uzliec MSI Afterburner vai Fraps un skaties cik tev FPS rāda.
Link to comment
Share on other sites

Es jau ilgi siekalojos gar mehāniku. Neesmu gan vēl atradis to klavieri, kam izskats apmierinātu tādā mērā, lai gribētu to kāpīti nolobīt.

Link to comment
Share on other sites

Es jau ilgi siekalojos gar mehāniku. Neesmu gan vēl atradis to klavieri, kam izskats apmierinātu tādā mērā, lai gribētu to kāpīti nolobīt



Ducky Shine II
Logitech G710 (diemžēl pie mūsu vairumniekiem tikai ar Ru layoutu pagaidām) , bonus tāds ka oringi ir kas skaņu noslāpēs
CoolermasterQuickFireTK/Rapid
Razer Blackwidow

Ir arī eksotiskāki kā (Das keyboards/Filco/Keycool varianti) bet tie būs jāsūta , same goes for Ducky Shine II (šim principā jebkādas krāsas led/switchi pieejami)
Link to comment
Share on other sites

Es jau ilgi siekalojos gar mehāniku. Neesmu gan vēl atradis to klavieri, kam izskats apmierinātu tādā mērā, lai gribētu to kāpīti nolobīt.

 

 

 

Es pats saņēmos un pasūtīju Keycool ("lētais" brands, taču labs) tenkeyless  apbrīnojama klaviatūra, vienīgi mazliet nožēloju, ka tomēr nepaņēmu Cherry Red switchus. Brūnie kaut kā mazliet liekas par stīvu priekš kārtīgas geimošanas.

 

Simsona sarakstam  var arī  droši piemest Steelseries 6Gv2 (Cherry Black), ja vēlme te pat Latvijā, ko noķeksēt.

 

@fest  tas kā notiek pirkšanas bez PVN nav svarīgi.  + tu te lecies jo tev skauž , ka man būs Pc build daudz labāks par tavu un , ka tev cs 1.6 pat lago?  Jo tu neesi spējīgs pats neko nopelnīt , un vecāki tev nedod naudu??   Nabadziņš'  (( 

 

 

Atšķirībā no tava "leilbudžeta" pc viņam ir pietiekami daudz smadzenes, lai  sameistarotu 3D printeri, kas tev sapņos  vien rādīsies. Tā vien liekas, ka kāds grib paspīdēt ar savu kāpostu. Smieklīgi.

Labots - U-MADz
Link to comment
Share on other sites

Par ko īstenībā ir šis stāsts.
800 Ls mūsdienās priekš geimung kompja ir smieklīga summa, salīdzinot ar 400 latiem, kas bija jāiegulda gadsimta sākumā, lai varētu vismaz normāli windowsu palaist.

Link to comment
Share on other sites

@egoisc jā! man nedod naud un sit   :D

 

 

Paldies visiem par atbildēm! :)  nu gandrīz visiem.

ja vēlaties tad varat turpināt šeit postot, bet mana lieta ir jau atrisināta un nākam trešdien būs manā mājā .

Labots - edgars33
Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā trešdien varam cerēt uz jaunu topiku - manai ūberkrutajai sistēmai jaunajā spēlē ir tikai kaut kādi nožēlojami 15 vai 20 FPS. Ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

@aoma  ja tu kautkā pievienotu ~10displeju, tad varbūt dabūtu tikai 10-30fps :lol:
bet ar šo setup  black ops 2 uz ultra ~115fps :)

Link to comment
Share on other sites

Beidz sapņot un nolaidies uz zemes vienreiz. Aizej izdiedelē xbox 360 vai ps3 un spēlē savam vecumam un prātam atbilstošas spēlītes ( COD ).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 ja tu kautkā pievienotu ~10displeju, tad varbūt dabūtu tikai 10-30fps
black ops 2 uz ultra ~115fps

 

Tas pielika punktu, tava intelekta līmeņa kopsavilkumam, ko var iegūt no šī topika.  :rus_roulette:

Link to comment
Share on other sites

topika sākumā domāju , ka šm forumam vēl ir kāda cerība..

Bet nu beigās es sapratu, ka nekā vairāk par dusmīgiem bērneļiem šeit nav.

Izsaku līdzjūtību jūsu vecākiem, ka viņiem šādi slimi cilvēki ir jāpaciešs :)
 

Link to comment
Share on other sites

pilnīgs čau.  :rus_roulette:  Tagad marš mājās lai nav jāmeklē žagari. Pats nemanot esi jau trešo reizi pieminējis vecākus, ja labi uzvedīsies varbūt mamma  tev nopirks "електроника им" sērijas kabatas spēlīti.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau pats tik gudrs, kāpēc tad vēl nāci šeit kaut kādus padomus prasīt ? :)

Atrodi nodarbes dzīvē un to datoriņu nevajadzēs i' nemaz.

Link to comment
Share on other sites

Edgar, aplūko izveidotās tēmas nosaukumu(Tas tā, par šo ''darba pc'' runu) un atkārto savu ''Kā īsti maksāšana bez pvn notiek'' jautājumu.

 

Pēc šiem 2 kritērijiem visi ir sapratuši, ka

1) Tev ir max 16 gadi un vecāki tev ir sasolījuši ''ahujenno gaming pc''

2) Esi pieaudzis fiziski, bet diemžēl smadzenes vēl kavējas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@fifi cik reizes var teikt,  šis dators netiks pirkts par vecāku nopelnīto naudu...

kopš 2011 gada neesmu neko vecākiem prasījis , jo esmu spējīgs pats nopelnīt.

tu lem par manu smadzeņu daudzumu pēc maniem komentāriem?

paskaties uz citu komentāriem. šis forums ir galīga sūdu bedre, un tā lietotāji ir resni, atpalikuši  gīki.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...