Jump to content

Lielbudžeta Gaming PC?


edgars33
 Share

Recommended Posts

1a lv neiesaku, bieži kļūdās, savas kļudas pasīvi bez iniciatīvas labo 3nedēļu garumā, loģiski, nav kur steigties, nauda jau saņemta...

Par to gan nezinu, bet pēdējo reizi kad tur stundu rindā nīku lai preci saņemu, gan nosolījos savu kāju tur vairs nespert un tā ģevkām tā arī pateicu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivo

    10

  • edgars33

    29

  • monolv

    9

  • IronMan

    10

Top Posters In This Topic

Runājot par to pirkšanu kā Juridiska persona:

Ka nāk nost 21% pvn, kā pareizi būtu tā definīcija?

Cik es saprotu, tad tā firma kura pērk no citas firmas nemaksā 21% PVN, bet nākamreiz nodokli  ir mazliet lielāki un tā ar laiku itkā atmaksājas vai kā?

@Ivo tādēļ arī ir jāsūta uz paku bodi vai arī uz mājām :))

Paku bode- bezmaksas + kurā datumā tev pateica tajā arī atnāks.

 

+ šim topikam gan jau liels postu cipars :D

Labots - edgars33
Link to comment
Share on other sites

Tātad ja kautkas ar to kompi nebūs okey, tad viņi momentāli apmainīs , jo kā vai nekā  Juridiska>Privāta

Kāda gan viņiem atšķirība... 



Dateksā cenas nav iekaltas akmenī

Par šo varētu sīkāk? Kurā brīdī jārunā atlaide? 

Link to comment
Share on other sites

Kāda gan viņiem atšķirība... 

Nu īstenībā ir atšķirība starp parastu mirstīgo un firmu.

Mirstīgajam nāktos gaidīt nedēļas līdz viņi apmainīti pret jauno detaļu kautvai noliktavā ir, bet cita Firmai viņi uzreiz apmainītu.

+ kā tad īsti ir ar tām video kartēm?
video karte: 295mm , bet case =  298 mm   Derēs vai nē?  :D itkā rezerves vispār nav.  
Cik  milimetru starpībā apmēram ir jābūt lai normāli derētu? 

Link to comment
Share on other sites

ja videokartei ir baroshana sanos, tad deres, tb ja max atbalstiitais videokartes garums ir 298mm, nevis case garums, bet nu ar 3mm liidz malai, tas nav praatiigi viennoziimiigi, jo var arii neiet, ja baroshana ir videokartes galaa, tad vajag vismaz veel paris cm prieksh vadiem pierekinat.

Link to comment
Share on other sites

ja videokartei ir baroshana sanos, tad deres, tb ja max atbalstiitais videokartes garums ir 298mm, nevis case garums, bet nu ar 3mm liidz malai, tas nav praatiigi viennoziimiigi, jo var arii neiet, ja baroshana ir videokartes galaa, tad vajag vismaz veel paris cm prieksh vadiem pierekinat.

nu tad manējais case atkrīt :D   FUCK :)

 ko tad sakat par šo? http://1a.lv/datoru_komponentes/datoru_korpusi/compucase_cougar_6gr1_6gr1bou3l

šis gan ir Support 305mm graphics cards

Fan control arī ir :p

Link to comment
Share on other sites

Paku bode- bezmaksas + kurā datumā tev pateica tajā arī atnāks.

Uz šito gan nekad neiegrābies... Ar viņu personīgo maksas piegādi atnāks, bet ar to DPD mēslu gaidīsi. Jau vienreiz šitā iegrābos, teica - ved ved būs bodē šovakar. Tā gaidīju 2 nedēļas. Ja pasūti visu sistēmu, tad šaubos, ka ir problēma tos dažus Ls samaksāt lai viņi paši atved, līdz durvīm (protams ja dzīvo Rīgā/Jūrmalā).

Link to comment
Share on other sites

Pokemonu salidojums, mljin. Es tik nesapratu te tiek pincītis staipīts, vai posti vākti? Tev tak jau pašā sākumā pateica svarīgākās izmaiņas, kāda v... Tu vēl savu nekompetenci te turpini staipīt? Vismaz būtu nedaudz papētījis testus uz svarīgākajām detaļām.

Link to comment
Share on other sites

@rmands  case =  Support 305mm graphics cards   .      video karte: 295mm

 

@monolv a man gan ar paku bodi vienmēr veicas. vienreiz pat  30Ls vērta pasūtījuma vietā saņēmu ~ 90Ls un paturēju  ( ~5months ago)
@mazulis es saprotu , ka tev skauž , jo tavi vecāki tev nedod naudu un pats nevair neko nopelnīt. tā vietā es pats sapelnīju un tagad vēlos beidzot iegādāties stacionāru un man nākās lasīt kāda retarda komentāur par impotenci?     njam, nejau visi ir apdāvāti ar prātu.

Link to comment
Share on other sites

#1 - "lielbudžeta Gaming pc builds"

#23 - "Man tā īsti negribās būvēt šo kruto pc tikai spēlēm, bet arī darbiem u.t.t"

varbūt tev nemaz nevajag jaunu datoru ?
Link to comment
Share on other sites

@egoisc  , ik pa laikam nodarbojos ar vieo edtiošanu, gaming. es teicu  ka nevēlos pirkt pc tikai spēļu dēļ, bet gribu arī darbam :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

Pokemonu salidojums, mljin. Es tik nesapratu te tiek pincītis staipīts, vai posti vākti?
+1 

 

Lasu un smīnu - autors tak tāds spicais čalis, visu zin un māk, liek sev kompi par k+ latiem, lai iestērķelētu sev čurājamo garāku, vēl pa vidu pastaipa pirkstus, ka var bez PVN visu ieķert, un beigās šitādas pērles -

Runājot par to pirkšanu kā Juridiska persona: Ka nāk nost 21% pvn, kā pareizi būtu tā definīcija?

Jaunieti, tu esi Latvju jaunās paaudzes izcils etalons. Pabeidz vismaz vidusskolu, nevis spēlītes dzenā, biznesmenis, zinies.

 

es teicu  ka nevēlos pirkt pc tikai spēļu dēļ, bet gribu arī darbam
CS video montēt nav "darbs", tā klasiskajā izpausmē, tavai zināšanai.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Autors patiešām tāds bērnišķīgs liekas. Ne te īsti lielbudžets ne spēļu kaste. Drusku virs normāla budžeta aparāta, īstai spēļu kastei jau grafikā vien šādu summu prasītos iztērēt.

Link to comment
Share on other sites

īstai spēļu kastei jau grafikā vien šādu summu prasītos iztērēt.


Nevajag jau pārspīlet - retais @ LV lieto 1440p/1600p kur ar vienu 7970/680gtx nepietiek. 
Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau pārspīlet - retais @ LV lieto 1440p/1600

 

Kaut vai tādi būtu tikai 2 cilvēki, vidējo aritmētisko tas neietemkmē, LV ir sīks punkts pasaules kartē.
Ja es būvētu geimu aparātu, noteikti liktu GF 690 gtx, bet tas ir subjektīvi, cits izvēlēsies sapārošanu.

Link to comment
Share on other sites

Var jau ņemt jebko, kaut vai ASUS ROG ARES II

http://www.asus.com/ROG/ARES26GD5/

 

Tikai pircējam ir jābūt sajēgai, ko pērk un priekš kam.Ja pērk ar domu, nu tā, lai ir rezervei dažus gadus.Tad tas ir muļķīgi, priekš kam tagad pārmaksāt par kaut ko, kas būs vajadzīgs kaut kad...Ņemot vēra to, ka PC ir konstruktors, kurš mīl apgreidu, it īpaši VGA kartes.Mazākā nokavēšanās, nezināšana, nesekošana līdz VGA tirgum, jaunumiem un prognozēm, novēd pie milzīgiem finansiālajiem zaudējumiem.

Tāpēc lielbudžeta PC kura dārgākā detaļa ir VGA var diezgan ātri pārvērsties no lielbudžeta PC, par .....

 

P.S Gaming PC , nav krievu laiki, kur nopirki moskviču un braukāji visu mūžu...

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

@Arnolds Piepe  Tu esi dusmīgs , jo tev nav smadzeņu ar kurām nopelnīt naudu un nevari tērēt kā pats vēlies?
tā vietā tu diedelē vecākiem naudu un posto huiņu forumā.

 

Jeb arī tev vienkārši problēmas dzīvē un tādēļ tu posto debīlismus( ar naida nodomu)

ši raksta sākumā ir skaidri un gaiši pateikts:  

Būtu ļoti patīkami , ja iztiktu bez lieka spama,flame  :)

Paldies!

    Bet nu laikam tavs iq ir pārāk zems lai pareizi to visu izlasitu un saprastu.
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Par smadzeņu trūkumu jāsūdzas būtu tev, es varu tikai apelēt pie sava vecuma vājprāta.. Savukārt uz pozitīvās nots - izskatās, ka es ātrāk būšu laimīgs zārkā, kamēr tu vēl nebūsi pie pirmā skuķa paspaidīšanas ticis, jaunais censoni. 

Link to comment
Share on other sites

Va tik nebijā tā ka, ja pirksi kā juridiska persona garantija BŪS uz 1 gadu, ignorējot ražotāja doto.

Link to comment
Share on other sites

Mazākā nokavēšanās, nezināšana, nesekošana līdz VGA tirgum, jaunumiem un prognozēm, novēd pie milzīgiem finansiālajiem zaudējumiem.

kas tie par paranoiķa murgiem??? 

Link to comment
Share on other sites

Dārgā gala videokartes nemaz tā nenoveco, ja vien netiek mainītas tehnoloģijas vai programmnodrošinājums, ko čips vairs neatbalsta fiziski. Tāpat arī pietiekoši jaudīgs labas firmas baroklis var pārdzīvot pat vairākus kompjus.

 

Neesmu geimeris, tāpēc, kad pārgāju no pentium uz i-core paaudzi, vajadzēja gādāt vien pašu proci, māti, ramu, un kādu ātrāku disku sistēmai, tagad piepirkšu vēl ssd, bet korpusu, barokli u videokarti turpināšu lietot no tālā 2005. gada.
Tā kā par to briesmīgi "morālisko" novecošanu var gvelzt kaut kādi īpatņi, kam ticība neļauj devaisu lietot ilgāk kā vien pāris mēnešus.

Link to comment
Share on other sites

Tak nejauc PSU ar VGA kartēm.Loģiski, ka no pietiekošas jaudas PSU, FPS nebūs atkarīgs geimos. It īpaši ja, jaunakās VGA tiek gatavotas pēc smalkakiem tehniskajiem procesiem un paliek W taupīgākas.Ka jau iepriekš minēju, VGA ir vienīgā detaļa kura noveco viss straujāk, jo spēļu industrija nestāv uz vietas un izstrāda aizvien prasīgakus geimus.Piemēram agrāk 8800ultra maksāja 400Ls+, nebija ilgi jāgaida, ka cena dramatiski nokritās, izmisuši neprašas, kuri savlaicīgi neapgreidojās zaudēja normālu piķi.Tādi piemēri ir entie

Kaut arī GTX670 nav tā dārgakā, bet septembī bež čeka, jauna no rokas nāca par 250Ls, tagad veikalā 196Ls.Protams, tie kas neseko līdz un tajā neorientējas, tiem loģiski sākas paranoja no zaudejumiem.Pēc tam jau ir pa vēlu un liek sludinajumus, kur banali raksta, pirku pa tik un tik.Da kuru tas interesē :)

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Piemēram agrāk 8800ultra maksāja 400Ls+, nebija ilgi jāgaida, ka cena dramatiski nokritās, izmisuši neprašas, kuri savlaicīgi neapgreidojās zaudēja normālu piķi.Tādi piemēri ir entie

 

Tu vispār saproti rakstīto, jeb tikai mal savu?
Man kā reizi ir tā 8800 par 400 Ls, neemsu savu pirkumu nožēlojis ne vienu brīdi, uzticami kalpo visu šo laiku, un gan jau ies vēl kādu brīdi. Nākošā arī būs high-end no uzticama brenda. Uz dzelžiem taupīt un pirkt katru gadu jaunu, mēģinot iesmērēt kādam veco, var tikai indigo.
Tāpēc jau elektronika put, ka jaudas vienmēr ir par maz un esošā tiek izmantota uz max robežas un pat pāri. Tas attiecas un "pulksteņmeisteriem".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es gārdzu :D Autors pa divām lapām zīmējas ar savuprāt "lielbudžeta" komplektāciju, kuru pirkšot bez PVN, un tad prasa, "kā tad īsti pirkšana bez PVN notiek?"  :yahoo:

Uzmanības deficīts, mļin.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

8800 ir entie modeļi, protams, ja tev ir ultra, tad forši vari piesildīt dzīvokli un palielināt W rēķinu, protams par komfortablu spēlēšanu vari aizmirst :)

Link to comment
Share on other sites

Runājot par klavierēm. Dieva dēļ NEpērc razer mehāniskās klaviatūras. Viņām visām ir zilie cherry mx switchi, kuri spēlēm ir sliktākie no visiem. Neiekrīti uz Razer spīdīgajiem s*diem. Pašam ir Brown Cherry MX un ar tiem jau spēlēt švaki. http://www.vendio.com/stores/E-sports-Gaming-equipments/ ņem ducky ar Red switchiem un esi laimīgs ar visām gaismiņām.

Link to comment
Share on other sites

Admini izklaidējas garajās un garlaicīgajās ziemas naktīs? Pilnīgs sviescss. Šito topiku vajag pārcelt uz Piektdienas sviestu.

Link to comment
Share on other sites

izmisuši neprašas, kuri savlaicīgi neapgreidojās zaudēja normālu piķi.

Tu esi izliecies?

Link to comment
Share on other sites

Normāli cilvēki tā arī dara - sēž un vienas VGA ne tikai 3 bet arī vairāk gadus.

Link to comment
Share on other sites

Tas pat ir ļoti ticams scenārijs, jo tehniskos jaunievedumus spēļu industrijā pamatā diktē konsoles. Pirms gadiem sešiem tā situācija varētu būt savādāka.

Link to comment
Share on other sites

Diktēt var jau jebkurš un jebko, bet visu izsaka, kāds FPS tev jaunakajā spelē, kuras paliek aizvien prasīgakas, it īpaši pret VGA :)

 

Protams, var jau sevi manīt un justies "normāli" sēžot entos gadus uz atpalikušas VGA, bet citus ta neapmānīsi, it īpaši jaunākās spēles :)

Link to comment
Share on other sites

Nu gan jūs te nobērāt  :shok:

@fest  tas kā notiek pirkšanas bez PVN nav svarīgi. 

+ tu te lecies jo tev skauž , ka man būs Pc build daudz labāks par tavu un , ka tev cs 1.6 pat lago?  Jo tu neesi spējīgs pats neko nopelnīt , un vecāki tev nedod naudu??   Nabadziņš'  :(((  :king2:

Link to comment
Share on other sites

Parāk bieži uzsver ka vecāki nedod naudu, nav kaut kāds vecāku komplekss biedram edgaram33. Man ir 99% pārliecība ka Tev tuvākajā laikā nav un NEBŪS jauna datora, jo vecāki neiedos pietiekami daudz naudas lai nopirktu datoru pat bez PVN.

Link to comment
Share on other sites

Ar to pirkšanu bez PVN nekas uzreiz nesanāks.

Ja pirksi kā juridiska persona, tad tik un tā pirksi pa pilnu summu, t.i., ar PVN.

Pēc tam tu (kā juridiska persona) taisīsi kaut kādas PVN atskaites, lai pēc tam no valsts šo PVN dabūtu atpakaļ.

Tā tad rēķini savu "lielbudžeta" spēļu PC ar visu PVN.

Link to comment
Share on other sites

Man ir nelaba aizdoma, ka šajā gadījumā OP ir koka pūšaminstruments ar diapazonu no B1 līdz es2 (f2).

 

Var jau būt, ka tā nav, bet vairums postu skan tieši šim instrumentam raksturīgajā partitūrā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...