Jump to content

Relaksācija pēc darba/brīvdienās


Destructo
 Share

Recommended Posts

Sveiki būtieši.

 

Gribēju painteresēties par to, kā aktīvie forumieši (ārpus mājas pavadītas vismaz 12 stundas darba dienā) spēj atjaunoties un kādi kuram knifi, lai atgūtu spēkus, jo pēdējā laikā sāku secināt to, ka vienkārši ar jaunību ir par maz, lai pilnvērtīgi atkoptos.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Neticēsi, bet organisma spēku atjaunošanai palīdz tikai labs miegs.

Pārējais ir tikai īslaicīga ilūzija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu pasācis reizi nedēļā aiziet gulēt ap deviņiem. Palīdz.

Prātu vēl var nomierināt ar seksu, alu un drusku kādu šaunamo gabalu padzenāt pa internetu.

Link to comment
Share on other sites

nu hvz katram savs - man 3 x nedēļā kačalka pa ziemu - sakārto domas un neparko nedomā. + 1x nedēļā lafa baseins Baltic Beach ar jūras ūdeni + pirts tur. Vasarā pamatā nav nekā labāka par copi...vienalga kad un kur :D



nu ja sād tad der arī biku alko, nu un meitenes pats par sevi :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es jau nu sāktu ar to, ka pārāk nepārcenstos darbā. Ja nu alga tieši atkarīga no padarītā (stundu skaita), tad apdomātu prioritātes, piemēram, strādātu tagad un pieņemami pelnītu vai sagaidīt vecumdienas kaut cik pieņemamā fiziskā un garīgā formā.

 

Vēl var pameklēt dzīves vietu tuvāk darbam. Pārvietošanās pa Rīgu man sabojā daudz laika un patērē visus nervus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

50 minūtes ar velo nu un uz darbu, vakardien sniega vētras laikā vakarā, ļoti palīdz ne par ko citu nedomāt un aizmirst par darbu.

 

Bet tā vispār vismaz personīgi man pēc iespējas vairāk fizisku aktivitāšu un meitenes. Alkohols gan man bojā miegu.

Link to comment
Share on other sites

nu varu piekrist par tām 12 strundām... kad biju jauns arī pārstrādāju regulāri, tomēr tagad saprotu , ka tas nav bijis tā vērts....jo visu piķi nesapelnīsi tāpat + nepaliek laika nekam citam.....

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Es uzskatu, ka šepti var paraut vairāk, ja ir kāds konkrēts mērķis tam visam. Dzīvot vispār IMHO vajag ar mērķiem, kaut maziņiem mērķīšiem, bet visu laiku vajag uz kaut ko tiekties, gribu sasniegt to, izdarīt šito. Nu teiksim kāds nopietnāks pirkums, investīcija vai ceļojums. Bet pēc sasniegtā mērķa sev ir jādod atpūta kādu laiku, nevajag krekla plēšanu pataisīt par dzīvesveidu, kas izsūc visu enerģiju. Vienīgi ar aklu investīciju alkoholā un pārlieku naudas izgrūšanu sievietēs aizrauties nevajag, tur vajag samērību ilgstošam termiņam, citādi rokas agrāk vai vēlāk kļūs par īsām... :mrgreen:

Darbu par dzīvesveidu atbalstu vienīgi tad, kad ir pilnībā savs bizness, tad tavs padarītais ir 100% tavā paša labā. Ja galva ir uz pleciem, agrāk vai vēlāk tas atmaksāsies. Bet vergot darba devējam, laikam nē...

Pašam atpūta ir miegs, mūzika, autiņi, šad tad ķimerēšanās ar visādu jomu DIY, skatāmgabali, grāmata, kad i' labs garīgais un apstākļi sakrīt arī šnaps un meičuki protams.

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Atpūsties ... Labs miegs, aizlaist kaut kur brīvā dabā uz laukiem pie omes, Geocachings un tā kaut kā! Vēl kāds labs kino gabals!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Aaha, tieši uz atjaunošanos ir balsīta visa labsajūta. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Miegs un krietna deva labu vitaminu + veselīgs uzturs, ja spēj tad alkoholam, kafijai un cigaretēm - nē! Vingrošana, skriešana, peldēšana ja vari atļauties laika ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Darb'dienās kā primary audio device tiek uzstādīts USB device, tiek uzvilktas austiņas, nospiests play un acis ciet. Tā kā man 95% darba laika tiek pavadīti pie ekrāna, tad geimingu drīzāk pietaupu brīvdienām. Nu tad vēl draugi, rums un lodāmurs. Kad laiks nav kuce, tad uzkāpju uz lisapēda.

Link to comment
Share on other sites

Labākā relaksācija vasarā, imho - piektdienas vakarā sazvanīt čomus, paņemt pietiekami daudz naudas un durt kur acis rāda... svētdien vakarā laicīgi ierasties mājās (vēlams, pārāk nesalāpījies), lai var sakopties nākamajai darba nedēļai  :mrgreen:



A tā darbadienu vakaros - baigi palīdz paspēlēt kādu spēli...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tāda pamaza aktivitāte i forumā, i šai topikā. Vai nu visi relaksējas pēc darba dienas vai vēl rukā melnu mutīti... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ja vari atļauties laika ziņā.

 

Ko nozīmē "ja vari", ir jāspēj atlicināt laiku šādām aktivitātēm, vai arī pē 50 gadu vecuma būs jācīnās ar 100 un 1 kaiti. Bet protams visu ar mēru, bez normāla atpūtas, ēšanas režīma ar aktivitātēt pārāk aizrauties nevajag. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...