Jump to content

Time server Windows7


elm123
 Share

Recommended Posts

Stepselis

Un kā tad Tavējais dabūs pareizu laiku? Ja no interneta, tad kāpēc pārējie to nevar darīt?

Link to comment
Share on other sites

hmmm, šis ir labs jautājums. neesmu baigi pētījis, bet man arī noderētu, ka tīklā esošās >100 windows(7) kastes sinhronizē laiku ar konkrētu (manā gadījumā gan linux) kasti.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz logiem (XP) varēja manuāli norādīt NTP adresi. Neesmu pie zīben šobrīd, neapteikšu kā jamam tas notiek. Kad piebesī originālais XP logu NTP stulbais clients, tad izmantoju NetTime http://www.timesynctool.com/

 

A ko un kā pingvīnam jādara lai sastelletu visas lietas pareizi, tā man ir tumša bilde.Pinvīna NTP ir nezvērs un es kā parasts mirstīgais uzticos noklusētajiem uzstādījumiem.

Link to comment
Share on other sites

āā, nu tas nav baigi interesanti. manuāli norādīt NTP serveri. atceros, ka win98 varēja laika sinhronizāciju piedabūt no tīkla, īpaši neko papildus nenorādot uz pašas kastes. to nevar izdarīt win7?

Link to comment
Share on other sites

W7 zem pulksteņa ir opcija ar šeduli un ar rociņu. Tikai vajag admina tiesības. W98 laikos man bija atsevišķa programmiņa, ar kuru es no ntp sinhronizēju.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

man win98 bez atsevišķas programmas viss notika. ha... "option ntp-servers 1.2.3.4;"... šo izmēģināšu. liels paldies!

Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos w98 laikos bija komanda "net time \\server" kur vis notika ar "samba" palīdzību. Tatad viss bija atkarīgs no mikromīkstā līkrocības. Arī tagad xp laika granulitāte ir sekunde. Kamēr pingvīnam granulitāte ir vismaz mirosekunde. Saka ka zībenam ir tik pat smalki kā pingvīnam...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...