Jump to content

Dators TIKAI spēlēm


edza09
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

 

Esmu nolēmis komplektēt sev spēļu datoru, viņš būs domāts visām jaunākajām spēlēm vēlams uz max settingiem. Gribētos dzirdēt ieteikumus kādu PSU un korpusu lai izvēlos?

 

 

Mātesplate - ASUS P8Z77-V LK

Procesors - Intel Core i5 3570

Cietais disks - Western Digital CAVIAR Blue 1TB 7200RPM

RAM - 2x Kingston 4GB PC12800 DDR3 CL11

CD lasītājs - Asus DVDRW 24x SATA Black

GPU - Asus HD7950

 

Ko sakat pa šādu komplektu Budžets līdz 600Ls 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pēc SSD prasās!



Rams arī 4 GB pietiktu, bet pie tāda budžeta un fakta, ka DDR3 tagad kapeikas maksā, tad var arī 8.



Proci gan nomaini pret I5 3570k, varesi pēc tam klokot līdz nelabumam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

cpu - Intel Core i5-3570K Ls 145,12

ssd - Corsair Force GT, 180GB Ls 112,81

baroklis - OCZ ZT Series, 650W Ls 59,31

normāls keiss Corsair Carbide 500R Ls 76,80

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi nemaz nezinu kā klokot un kāda jēga no tā un kas tas ir :D



 Cik es  saprast tad kolokošana  palielina CPU takts frekvenci!!!



Cik es palasijos tad sanāk tā ka šai mātesplatei ir iestrādāta fīča ka tā palielina parastā HDD ātrumu līdz SSD ātrumam, vai taisnība?

Link to comment
Share on other sites

 Interesanti, kā tu iedomājies HDD ātruma palielināšanu līdz SSD ātrumam ? Varētu palūgt linku uz tādu murgojumu ?

Link to comment
Share on other sites

SSD ir laba lieta priekš datora, dod arī loading time pieaugumu spēlēm.

Labots - Kubus
Link to comment
Share on other sites

Bija laikam domāta šitā ASUS mārketologu fiška -

SSD Speed with HDD Capacity
Intel® Smart Response Technology boosts overall system performance. It uses an installed fast SSD (min 18.6GB available capacity required) as a cache for frequently accessed data. Key benefits include reduced load and wait times, and lower power consumption through the elimination of unnecessary hard drive spin. This technology combines SSD performance with hard drive capacity, operating up to 6X faster than a hard drive-only system.
))))

Es liktu kādu 64GB SSD sistēmai un Raptoru uz 150GB, kur instalēt spēles. Pilnīgi pietiekami. Tie terabaitnieki vairāk tomēr ir domāti datu glabāšanai. Ja paņemsi ASUS māteni, tad tur būs tāda proga AI Suit II, un klokošana būs kā bērnu spēle, tā ka ņem proci ar K.)))

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja es biju domajis so rakstu... Un ka tad Tur ir?

Ta tad ar komplektaciju visa butu taka ok? Tad labak nenemt 1T, bet 150GB raptor un 64GB SSD proci I5 3750K!

Link to comment
Share on other sites

ssd - Corsair Force GT, 180GB Ls 112,81

 

Tik dārgu SSD nafig nevajag. Pietiek kaut kādu kingstonu 120 Gb pa 50-60 Ls.

Protams, papildus HDD arī vajadzīgs.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Paņem 120GB Kingston V300 un dzīvo mierīgi.

EDIT: Paņem kādu Cooler Master vai Corsair keisu. Piemēram - Corsair 200R vai Corsair 300R, nepārāk dārgi priekš tādas sistēmas, kā tev. Vairāk par 50 Ls es gan netērētu keisā, ja nav specifisku vajadzību (klusums, liquid cooling radiatoru supports, lai gan šie abi augšā supporto 240mm radiatoru). Tāpat ganjau pabāzīsi korpusu zem galda un tev viņš neinteresēs - galvenais lai spēlītes labi ripo. PSU var kaut kādu OCZ ZS 550W vai arī Corsair CX600 - pietiks atliektiem galiem.

Labots - monolv
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Datus arī??

 

pa garantijai :shok:
Link to comment
Share on other sites

Taisniba Ta pat man kasted Zem galda staves.

Paldies par palidzibu vajadzeja zinat kadu kasti nemt un PSU.

Bet vai kads var pateikt kas ir ar cooleriem? Vai tas nak lidz CPU, vai japerk?

Link to comment
Share on other sites

Datus arī??

 

Datus taču parasti neglabā uz SSD

Link to comment
Share on other sites

Nu ja Kingstonam slikta reputācija - tad Intel 330 series, būs labs. Ar cooleriem ir tā - ja ņemsi K proci un overclokosi tad ņem kādu Cooler Master 212 Evo. Ja ņemsi non-K proci, tātad no oc - būs labi ar boxēto.

Link to comment
Share on other sites

Ar HD7950 nekāda max spēlēšana nesanāks, pat ja tiks pielietots 24/7 OC.Minimums ir GTX670 OC->HD7970->GTX680 utt...

Link to comment
Share on other sites

Ironman, you fag. 7950 ir labāka par 670gtx. Varbūt kad iznāca, draiveri bij zaļi, taču tagad jau 7950 ir ievērojami labāka par 670. Un lētāka. 

Link to comment
Share on other sites

Vieni spēlē benchmarkus, otri reālas spēles, piemēram Bf3 MP , kura ir prasīga pret VGA, vai CRYSIS 3, kura ir vēl prasīgāka.Kā arī, ati kartiņām izpaliek Nvidia Physx

ok1ruo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu Simson bišķi pārspīlē, atkarīgs kāds GTX 680 un HD 7950, bet tomēr jāpiekrīt - HD 7950 ja labs čips tad var uzklokot augstu. Pat šajā

salīdzina HD 7950 Royal King ar Reference GTX 680. Šis točna HD 7950 OC > GTX 670.
Link to comment
Share on other sites

Tu ar to man gribi pateikt ka stock 7970>GTX 680 MAX OC?

Under oc 680gtx=7950. Oc'ota 7950 ir tikai ~3-7% lēnāka par stock 7970.
Benchmarku lūdzu. Varbūt jau, ka ar kaut kādiem jaunajiem driveriem jā. Vienkārši kaut ko tādu neatceros.
Link to comment
Share on other sites

http://www.overclock.net/t/1339638/what-a-gtx-680-can-do , liela daļa veco benchu ko atradīsi netā ir pirms 12.11/13.1/13.2 AMD driveriem. User tests , 7950 vs 680 , vari iziet cauri visam threadam lai redzetu dazhadas speles/fps un rezo kadas testēja

Rekur vēl bunch of cards salīdzinātas ar OC pie pedejiem driveriem


fuj9oud.png




Ja karti lietot at stock tad 660ti/670gtx/680gtx ir labākas izvēles.



 

Labots - Simsons2
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu skaidrs. Šito OC bildi vajadzētu kaut kur forumā piespraust pie videokartēm, un ja jauni driveri, testi tad pievienot jaunas bildes. Tiešām noderētu daudziem parādīt, savādāk te uzpeld daudz vecu testu bieži vien un nevar vairs neko saprast. Iesaku administrācijai apdomāt šādu iespēju, foruma thread tīri ar benchmarkiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā ir tikai bilde, kuru katrs var uztaisīt pēc savas fantāzijas EXCEL.

 

Nu nav hd7950 jaudīgaka par GTX670,kura ar OC pārspēj GTX680 stock, savukārt HD7950 līdz tadam rezūltatam ir kā sivēnam līdz mēnesi, vienīgais plus ir 3gb vga ram

 

HD7950

 

 

GTX670

 

http://www.youtube.com/watch?v=plIGjEtI2tA

 

25.decembris, priekš ATI bija samērā labi draiveri, tapēc tas nebūs attaisnojums :)

 

Un nevajag aizmirst par Nvidia Physx, kuru nespēj korekti attēlot ne jaudīgs CPU ne ATI

http://www.youtube.com/watch?v=b8Ju11woCZk

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Nu IronMan, zinam to stāstu ar PhysX, CUDA, labāku frame latency. Bet godīgi sakot kā nvidia jūzerim, kas dēļ tā visa iegādājās GTX 660? Pašlaik jau nav vērts, physx - dažas spēles, CUDA varbūt ir, bet tīri priekš plika gaming nav. Tad kad pirku, jā driveri bija svaiga gaļa un tad arī performance ziņā GTX 660 gāja gaisā. Un diez kāpēc jaudīgs CPU to nevar izdarīt - tāpēc ka nvidia grib nopelnīt. Ieliec kaut Intel Xeon Phi un neies tā kā ar nvidia videokarti. Tas tā ja tā neatkarīgi skatās. Joprojām iesaku casual userim GTX 660. Lieliska karte, esmu apmierināts, bet nvidia nav "draudzīgi" pret overklokeri, jo overvoltot nevar.

Labots - monolv
Link to comment
Share on other sites

Kas te nafig par figņu psnesās? Ir sadaļa krutajiem overiem, tur arī varētu lielīties ar citu panākumiem. Te cilvēks padomu gaida, nevis gailīšu cīņas.

Link to comment
Share on other sites

Jā ļoti interesanti tad pēc benčmārka skatoties vidusceļš būtu HD 7970 jaudīgāka par GTX 670 un arī nav dārgāka.... un OC tad sanāk ka ies vispār uz urrrāāā!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par kantori vispār? Kas par ražotāju kartei? Neko nevar tur saprast, manuprāt tas pats kantoris, kam "GTX 670" bija pa 160 Ls kādu laiciņu atpakaļ, bet labi produkta kodā redzams ka pārdod GTX 660 Ti. Ar normālu cooler atšķirība starp GTX 670 un HD 7970 ir kādi 10-20 Ls maximum (protams arī ne no kaut kādiem random kantoriem). Nē nu esmu jau apmierināts ar savu geforce karti, bet ieteikt cilvēkiem tikai nvidia, ja cilvēkam nav tāda prasība ir tīri subjektīvs, ne optimāls viedoklis IronMan. Nē ja skatās reference cooler tad jā GTX 670 ir lētāk nekā HD 7970, bet tajā cenā atkal sanāk HD 7950 ar lielisku cooler kaut vai tas pats Asus DCII Top edition, kur GPU ir izvēlēts lai labi clockotos.

Link to comment
Share on other sites

ATI tajā cenā kur atrodas GTX670 neko nepiedāvā, ja ņem vērā to, ka GTX670 ir minimums lai daudz maz komfortabli gāstu prasīgos geimus 1080p max/ultra utt...

Dzīvs piemērs, nu ne pārāk svaiga spēlē Bf3.Nez kāpēc viena daļā paļurkā SP, vai metro karti no MP režīmā un domā man Bf3 iet.Bet kad pamēģina conguest large 64, piemēram Gulf Of Oman, tad saprot, ka kaut kāds 660/7950/660Ti uz iepriekš minētajiem settingiem komfortabli nevelk.

Labi, tas ir tikai Bf3 MP, bet ja paņem Crysis3 un sarubī visas fīčas uz max utt...Jaunie geimi paliks tikai vēl grafiski prasīgāki.

Kā arī, priekš GTX670 un Physx arguments ir http://www.geforce.com/hardware/technology/physx/pc-games

Nevajag aizmirst to, ka CPU dotos efektus attēlo nekorekti, un neskatoties pat uz jaudīgu CPU būs ļoti jūtams FPS zudums, nekorekti attelos arī ATI, tapēc nevajag naivi iedomāties, ka es tur BL2 saliku Physx uz max un man viss lidoja, nevajag sevi mānīt :)

Link to comment
Share on other sites

Nu skatos baiga diskusija... Bet kas ta pat gtx 670 karti pirmo reizi redzu tadu modeli! Un Tu iron man saki ka si karte bus labaka pa HD 7970? Un vai pats reali pirktu so modeli?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...