Jump to content

Termopastas notīršana


Rihardss
 Share

Recommended Posts

 

ka labāk lai paliek

 

Protams, "triperi" var atrast jebkurā produkcijā.Dekstopa PC vispār viegli, kā divus pirkstus apmīs*

Katrā ziņā par šiem prikoliem maksā līkroči un sievišķi, kuras ieraugot datora ķeskas krīt gar zemi ar putām uz lūpam

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nomaini termopastu man DV6000 sērijai... 15 minūtēs.

 

 

Šajās lietās cilvēki paliek aizvien gudrāki, pat nezinīšīem ir google un youtube. Portatīvajam arī nebju nekad mainijis termo pastu.Nevienā salonā, vai meistars konkrēti uz jautajuma, kāda termo pasta tiks lietota, nespēj, jeb negrib atbildēt.Laikam pārak lieli kampēji. Nekas, nācās pašam nopirkt labu termo pastu par ~3Ls, kura pēc portatīvā nomaiņas, paliks vēl ļoti daudz priekš citam reizēm, arī stacionārajam.Darbs man ilga (10-15)minūtes. 1. Aizmugurē atlaidu divas skrūves 2. 7skrūves, kuras stiprina dzesi. 3. 4skrūvītes CPU dzesei 4 .Izņēmu dzesi, izpūtu putekļus, notīriju sakaltušo termo pastu no CPU un čipseta. 5. Uzklāju termo pastu, 6. Saskrūvēju visu atpakaļ To es izdarīju (10-15) minūtēs, ja vari pats, tad kapēc maksāt kaut kādai muģilai 15Ls, domā līdz :)

 

Mn arī visādi Aceri ir ienākušies, ko tāpat uz daļām jāizjauc lai piemēram CPU tiktu klāt.

Link to comment
Share on other sites

 

Nomaini termopastu man DV6000 sērijai... 15 minūtēs.

 

ja cilvēks dzīvē mainījis pastu vienam laptopam, tad viņam šķiet, ka visiem dzese atrodas zem viena ērti noņemama vāciņa :sarkasms:

tāpat par tiem mac'iem, mac pro varbūt salīdzinoši vienkārši, bet lai iztīrītu dzesi vai nedo' dies' nomainītu disku dažam labam imacam ir jānoārda gandrīz visas plates, pirms tam noravējot visu pārējo

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...