Jump to content

Sms credit


chirix
 Share

Recommended Posts

ja konta īpašnieks pārskaita naudu uz citu kontu, tas nav nekas neparasts. taču te saka, ka draugs ir "pārskaitījis" to naudu *uz* savu kontu.

Link to comment
Share on other sites

Boots paliek aizvien slimāks uz bezjēdzīgu matu skaldīšanu par iedomātiem, kādam neganti svarīgiem sīkumiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Vispār autors varēja pateikt par kādu summu runa. skatos lapā, ka pirmajā reizē ir max 200 un vēlāk līdz 400 Ls.

Vispār, ja aizdevēja un uzmetēja ir savos padsmit vai knapi pāri 20mit (nu gribas ticēt, ka tas ir jaunības stulbums) - zvans mammai/tētim par bērneļa izdarībām. Tā ir lielākā cerība, kā dabūt atpakaļ naudu. Pat, ja nav no viena miesta tas cilvēks, tad draugos tagad gandrīz visus radus var sadzīt rokā.

Policija/banka - bezcers.

 

Attiecīgi:

a) ja bērns-krāpnieks atsaldenis - vērsties pie vecākiem

b) norakstīt kā izdevumus par savu izglītību. Labi, ka nav krietni lielāka mācība aizdodot portatīvo, mašīnu vai ieķīlājot nekustamo īpašumu.

c) meklē kādu, kas nekautrēsies piedzīt parādu ar metodēm, kuras tev neineresē un savus izdevumus ņem no uzmetēja, bet diez vai, ka tur ir ko ņemt daudz.

 

Sākam ar A un turpinam ar B. C diez vai reāls.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav ko darit, tad ir iespeja tas personas vardu izvazat pa visiem iespejamajiem socialajiem tikliem un citam vietnem. Kjipa - neuzticaties sai personai, krapniece, naudu aizdot nedrikst. Nakamais darba devejs ari tacu googli lieto. Vismaz bus kaut neliela atriebiba. Naudu, protams, tas neatgriezis.

Link to comment
Share on other sites

Ar kredītu šai lietai nav nekāda sakara.

Faktiski viens cilvēks otram palienēja 100 latus un gaidītajā laikā atpakaļ tos nesaņēma.

Pilna pasaule ar šādiem stāstiem.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
ja aizdevēja un uzmetēja ir savos padsmit vai knapi pāri 20mit (nu gribas ticēt, ka tas ir jaunības stulbums)

 

Hahā, zinu vienu gadījumu, kad pat vecums neglāba. Tikai runa par ~15 000 Ls un dzīvokļa ieķīlāšanu. Turklāt skaidri zinot, ka nauda tiks notrallināta, jo cilvēkiem patīk dzīvot ar vērienu, bet paši atļauties to ne tuvu nevar. It kā jau mērķis cēls - palīdzēt tuviem radiniekiem tikt ārā no dažiem aizņēmumiem, salabot mājai jumtu un ierīkot gāzes apkuri.

 

Rezultāts tāds, ka jau 7 gadus šis maksā vairāk kā 100Ls mēnesī un vēl tikpat turpinās maksāt. Turklāt jumts nav nomainīts, sildās ar elektrību (gāzi atslēdza par parādiem), bet ir labi paceļojuši, šubu nopirkuši un pat nedomā naudu atdot.

 

Bet nu mirklis bija tāds, ka laimīgais dzīvokļa ieķīlātājs bija saķēris kaut kādu vieglu sirds kaiti, uz viņu izdarīja nelielu spiedienu un mīļā miera labad tagad ir hipotēka un jāmaksā par naudu, ko pats pat redzējis nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Toļiks

Kas tie sms kredit gadījumā nav kaut kādi krāpnieki ?  Nereizi dzīvē nēesmu ņēmis nevienu kredītu bet šie kaut kur dabūjuši manu numuru un zvanās sakot ka esmu viņiem parādā (automātiskais atbildētājs) zvanās no dažādiem numuriem, ko sakiet var būt es neesmu vienīgais upuris mūsu vidū ?  :D

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Nu gan jau ka kāds tavs "labvēlis" šiem būs tavu telefonu notrādijis sava vieitā.

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

 

 

zvanās sakot ka esmu viņiem parādā (automātiskais atbildētājs)

Tev zvana automātiskais atbildētājs??

Principā - kamēr neesi saņēmis ierakstītu vēstuli, tikmēr vari nesatraukties.

 

Ir bijis līdzīgs gadījums - atsūtīja man e-pastu uz vards.uzvards@inbox.lv, ka esmu parādā. Sazvanījos, izrādījās, ka cilvēks ar tādu pašu vārdu, uzvārdu norādījis šādu e-pastu.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Yup.

 

Tas pats šeit, man liekas, ka profesionāli krītenieki tur steigā tos telefona numurus fantazē uz vietas. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tas, ka zvana, tas viss ir siikums. Labi, ka ciemos nekaak arvik konsultanti.

 

Man ar shad tad meedz piezvaniit un prasa visaadus kreisos tipaazhus. Nee nu es jau tajos gadijumos, neesmu ar pirkstu taisiits, aprunaajos iznesu cauri iereecam un neko.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ghost, nebrīnies, ka zvana boti un atgādina par parādiem, lielajiem kantoriem izdevīgāk parādnieku apzvaņai palaist 100 vienlaicīgos zvanus, kur pāris minūšu laikā būs 20k cilvēku apzvanīti un tiem atskaņota audio ar informāciju, tiesa, tur netiek skatīts, vai numurs eksistē, ņem no savas db un tik laiž pa riņķi. Numurus bloķēt nav jēgas, jo tur vesela kartotēka ar numuriem, kurus regulāri maina un katru reizi tiek izmantots randoms uz izejošo numuru. Piekam apzvaņa ir neregulāra - var zvanīt arī desmitos vakarā... Tiesa, nezinu vai ar to nodarbojas topika nosaukumā minētais uzņēmums.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

matrixxxx

:offtopic:

:)

Man ar teevu ir vienaads vaards un uzvaards, kaa arii deklareetaa dziives vieta.

Banka nosuutiija "atgaadinaajumu" par laiciigi nenomaksaatu maksaajumu :)

Vecais gandriiz ar sirdi aizgaaja :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@matrixxxx, nākamreiz pasaudzē tēvu un atķeksē, lai korespondenci sūta elektroniski :D

 

man arī ir viens slavens vārda/uzvārda brālis.. tad nu reizēm @gmail ieripo epasti.. :D bet nu.. pagaidām no parādu piedzinējiem gan nav bijis :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...