Jump to content

LG 37LS570S LED Televizors


arla
 Share

Recommended Posts

Sveiki, 

ir doma nopirkt televizoru savam puikam(11g), pats esmu izvēlējies šo modeli http://www.rdveikals.lv/products/lv/188/12778/sort/1/filter/0_0_222_0/37LS570S-LED-Televizors.html

mani izvēles kritēriji:

izmērs  32'' jo vairāk nav nepieciešams

cena līdz 300lv

LED jo elektrības patēriņš mazāks

LG jo ir pozitīva pieredze ar iepriekšējiem pirkumiem

Smar TV lai būtu interesantāk, bet nu pārsvarā priekš Yuotube,

 

gribētos dzirdēt citu domas  un ieteikumus, varbūt ir vērts paskatīties citu modeli

Link to comment
Share on other sites

izmērs  32'' jo vairāk nav nepieciešams cena līdz 300lv

 

 

un kā tas saskan ar šo?

 

Ekrāna izmērs 37’’ (94 см)

Cena: 329.00 Ls 

 

:)

 

Taviem kritērijiem atbilst - http://www.rdveikals.lv/products/lv/188/12781/sort/1/filter/0_0_0_0/32LS570S-LED-Televizors.html

 

gan smart, gan summa, gan izmērs un ir full hd.. + citas fīčas..

 

Tiesa.. + 5" varbūt ir to 30ls vērts, lai piemaksātu.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

tas bija domāts ne tieši 3D skatīties, bet lai ar sīci kopā var spēles uzspēlēt ar dual game play. es pat uz sava 47" 3D neskatos.

katrā ziņā tas kuru es ieteicu ir labāks un cena ļoti līdzīga

Link to comment
Share on other sites

kāds var paskaidrot ar ko atšķiras LS sērija no LM, cik es pats saprotu LM ir 3D bet LS nav? 

Link to comment
Share on other sites

lai ar sīci kopā var spēles uzspēlēt ar dual game play

Vai tad autors vispār kaut ar pušplēstu vārdu pieminējis spēlēšanu?

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu pārliecināties, ka tiešām komplektācijā ir Magic remote. Idēala lietam SMART TV bet cik zinu tā nāk tikai ar LM 660s sēriju un uz augšu.

Link to comment
Share on other sites

Ir ar tas pats citur pa 285LS http://www.dogmar.lv...=1217&id=485148

Dogmar ir "šaraškina"kantora - it kā labas cenas, bet realitātē ir pavisam, kas cits. Tris reizes tur mēģināju pasūtīt TV un katru reizi, pēc 2-3 nedēļu gaidīšanas man pavēstīja, ka dotā TV tomēr nav un lai izvēlos citu modeli. Šis katoris nav nopietni ņemas lai salīdzinātu cenas! 

Link to comment
Share on other sites

Džeks laikam kļūdījās, jo 32" maksā 299.00 ls.

Nesen iegādājos lg32ls5600, pēc izskata identisks tikai nav smart un iespējams vēl kkādu fīču, neiedziļināšos. Kādu laiku viss bija ok, kaut gan nekādu telpisku skaņu nejūtu vēl šobaltdien. Pēc kāda laika pie augstām frekvencēm parādījās tāda skaņa it kā skaļrunis būtu kaput. Izrādījās, ka šamais tā vibrē, ka plastmasas sāk drebēt un izdveš skaņu, it kā tur būtu ieperinājusies muša. Kad pieliek roku un nedaudz uzspiež, pāriet. Viens "labums", ka tas notiek pie labā skaļruņa un noregulējot balansu vairāk uz kreiso, dzīvot var.

Link to comment
Share on other sites

par tām 37'' kļūdījos jo biju domājis 32'', bet cirks sākās šodien kad gribēju pasūtīt lētak nekā RDelektronikā, visur tikai atšuj ka nav pieejams, jāgaida utt. un mēģina ieskapēt kaut ko līdzīgu, visas tās salidzini.lv un citu portālu meklētāji tādas butaforijas vien ir, tad kad gribi reāli pirkt nekas nav uz vietas, tā kā negribu gaidīt ņemšu vien RD veikalā jo šamiem viņš reāli ir uz vietas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports
 kāds var paskaidrot ar ko atšķiras LS sērija no LM, cik es pats saprotu LM ir 3D bet LS nav?

 

 

LM is edge-lit LED LCD, LS is direct-lit (backlit) LED LCD, and CS regular LCD, PM and PA are plasma

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...