Jump to content

dzēsts


edgars33
 Share

Recommended Posts

Arnolds Piepe

TG/AM

Tu taču pats saproti, ka jautājumi ir definēti vienkārši pirmklasnieka līmenī, un šitādai figņai ir absolūta nulle statistiskās vai zinātniskās vērtības?

 

Kādas audio ierīces jūs ikdienā izmantojiet?
Estrādes akustiku, kad sēžu tualetē

Cik stundas dienā jūs parasti klausāties mūziku?
20 stundas dienā, esmu atmetis ar roku gulēšanai, lai pakolbasītos

 

Jūsuprāt skaļa mūzikas klausīšanās ieteikmē jūsu dzirdi?
Nezinu par dzirdi, bet kaimiņi mani regulāri sit, kā rezultātā esmu kļuvis par invalīdu.

 

Vai jūs esat ievērojis/ievērojusi kādas izmaiņas savā dzirdē?
Nezinu - esmu kurls.

 

Kurš no audio ierīču tipiem jūsuprāt ir visslabākais(viss mazāk kaitīgākais) ?
Pneimatiskais urbis
 
 
Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Arnold, man neko vairāk par to nevajag.. nejaues te uzdošu jautājumus:
Cik bieži jūs jūtiet vibrācijas savu auss kreiso sieniņu šķirbā?

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Tu zini, ko nozīmē zinātniskie mērījumi ar speciālu aparatūru klusajā istabā? Ne jau leģetīms 'mana dzirde ir zaje*is' kaut ko nozīmē. 

 

Drīkst painteresēties, kurā skolā tu šo nodosi, un kā darba vadītājam vārds?

Link to comment
Share on other sites

1) Kāda starpība kādu ierīci izmantot lai bojātu savu dzirdi? Skatīt 5. atbildi.

2) Kādas ir normas par skaļumu un ilgumu lai tas nekaitētu dzirdei?

3) Ko nozīmē skaļa? Visam ir savas robežas. Neciešu vus kas ir virs 90 db, lai arī patiesībā atbilde ir otrajā jautājumā.

4) Kā var pats ievērot ka ir kurls palicis? To var kostatēt vai nu ārsts vai vienkāršos gadījumos - apkārtējie.

5) Kas labāks Piens, biezpiens vai siers? Katram no tevis pieminētajiem skaņas starotājiem ir savas priekšrocības un trūkumi.

 

 

Atzīsies, ka vec kārtējo stulbo mārketinga aptauju kārtējam stulbajam biznesprojektam!

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

nu davai davai.

Gaidu supe gudrus(labus) jautājumus no jums. par tēmu: audio ierīču ieteikme uz dzirdi.

Link to comment
Share on other sites

aizmirsti  :king2:  nav man ko darīt kā vien kautkādam bēdīgam cilvēciņam internetā teikt savu darba vadītāja vārdu,uzvārdu lai tu vari sākt huiņu dzīt.. 

GET A LIFE DUDE!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad nesaki ne vārdu ne uzvārdu, bet sākumam atbildi godīgi: kāpēc tāda aptauja. Kādiem mērķiem sie dati tiks izmantoti. Kādus secinājumus var izdarīt pēc aptaujas.

 

pagaidām var izdarīt tikai vienu secinājumu: To ko tiko alusbundža ierakstīja.

Link to comment
Share on other sites

domāju , ka šis ir viens no normālākajiem forumiem, bet laikam tā gan nav.. dauņu bars tāpat kā exs.lv  un nekas vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Tu pats esi neizglītots slims cilvēks. Tev norādīja uz trūkumiem tavā aptaujā, bet tu vēl ķērc pretī un apvainojies. Tāpēc labāk tin makšķeres porm no "dauņu" formumiem un spamo savas jēlās un dumās aptaujas "normālos" forumus piemēram pokemoniem.lv; spokiem.lv un hipsteriem.lv

 

Tu esi muļķadesa!

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Mani neiteresē kur tu dzīvo. Un vispār kads sakaras dzīvošanai, gadiem un aptaujai?

 

Tāpat skaidrs ka tava aptauja ir debīla un tu esi muļķadesa.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
šis ir viens no normālākajiem forumiem


Tu saņemtu aizpildītas aptaujas un sakarīgas atbildes, ja pats būtu sakarīgi definējis jautājumus un aptraujas mērķi. Bet par cik esi srans skolnieks, kas jebkuram aizrādijumam pats brauc pretī, tad iesaku atslābt un meklēt sev piemērotāksu forumus. Lai to paātrinātu, kāds moders varēja nolokot šito bezsakaru un basta!
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...