Jump to content

Pieghdiena!


Gestapo
 Share

Recommended Posts

Konstatators

Es jums sak, visi dator servisi un bodes ir uzmetēji, smērē sakaltušas smēres uz procesora, svaigās, laikam, pa kluso nes mājās. Labi, ka ir šādi cilvēki, kas to atklāj un paziņo citiem!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu tāds tika saņemts kopā ar kasti, piebildīšu, ka personāžs ir ļoti rūpīgs, jo kaste bija tā izpucēta, ka no viņas var ēst un neviena putekļa tur nav, žēl, ka ieslēdzot pīkst :D

Link to comment
Share on other sites

Un jēga smieties par jaunieti, kas visu tikai mācās? Un ar laiku arī ceram kaut ko apgūs?

Viss labi nodokomentēts aprakstīts. Būs labs kārtīgs darbinieks kādam kādreiz nākotnē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Godīgi?! Kaut visi būtisti servisčiki šitā dokumentētu savas darbības! Atnes kompi, piešķir numuru, nodokumentē parametrus, nodiagnosticē, saraksta vainas - pēc tam pie jebkurām pretenzijām vai tālākām problēmām var filmu atpakaļ patīt.

Jācer, ka kaste paceļama.

Link to comment
Share on other sites

Mazs puika nav patiesībā mazs puika un par ''puiku'' neviens nesmejas, mani pašu viss vairāk uzjautrināja izklāsts par termopastu. Tagad nezinu, pēc klāt pieliktā dokumenta iznāk, ka arī slēdziens būs jādod rakstiski ;(

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka rakstiski. Un ar datumu, zīmogu un trīs neatkarīgu ekspertu apstiprinājumu par iegūtā slēdziena pareizību. :)

Link to comment
Share on other sites

Jaunu pieGdienas topiku netaisot, ja nu kādam aktuāli atmes dzeršanu, ir recepte:

1) Ņemam rūteri, kuram var uzstutēt DD-WRT

2) Uzstutējam, uz UPSša protams, lietojam.

3) Cik ilgi rūteris noturas onlainā bez pakāršanās, tik dienas iztiekam bez dzeršanas (vai kas nu kuram tur)

4) Beidzot saprotam, ka tas sasodītais DD-WRT ir pārāk stabils, lai kļūtu par alkoholiķi.

P.S.

Kopš pagājušajiem Ziemassvētkiem esmu skaidrā :D

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Apsveicu! Es profilakses pēc pats pa piegdienām rutera šķepseli parauju laukā...   ;)

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...