Jump to content

Kādu skaņas avotu izvēlēties?


Kubus
 Share

Recommended Posts

Domāju iegādāties skaņu sistēmu pa lētām naudām. Varētu paņemt jaunus plaukta bookshelf stereo skaļruņus līdz Ls 300, kādu lietotu pastiprinātāju līdz Ls 50, ar to problēmu nav. Nevaru izdomāt, kas būtu pietiekoši lēts un ērts atskaņotājs. Pārsvarā gribētu klausīties radio, būtu labi arī interneta radio, retāk mp3, vēl gribētos pulti. Te sakas problēmas. Interneta radio var dabūt no datora, bet tas liels un neērts lietošanā, no planšetdatora vai ipod touch (nav fm, nav pults un slikta skaņas kvalitāte), no kāda cita mp3 atskaņotāja var dabūt radio un mp3 (piemēram, cowon, bet arī nav pults). Ja visu vākt pa daļām, tad atkal pazūd ērtums (negribu atsevišķi radio, cd atskaņotāju u.t.t.). Vai eksistē kaut kas vēl?

Labots - Kubus
Link to comment
Share on other sites

spainiss2
nu te ir viens ar lidzigu problemu,lai nebutu jaturpina tuksha muldeshana,izlasi un sledz ciet sho temu

Ev,labrīt vasja.Varbūt visu būtu aizklapēt,jo visām tēmām var atrast līdzīgas!?

Link to comment
Share on other sites

Ev,labrīt vasja.Varbūt visu būtu aizklapēt,jo visām tēmām var atrast līdzīgas!?

 

Nu tak,ne Griša ,vienkarshi lai nebutu autoram velme izverst diskusiju uz neskaitamiem palagiem un beigas pateikt,ka neko tomer nevajag,ka 90% lidzigas temaas,es meginaju autoru apturet no liekas laika tereshanas.... un laikam ari izdevas,jo pazuda ar galiem... :superstition:

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Es prasīju ērtu un arī budžeta variantu. Pats atradu risinājumu - DNT IPdio Tune Internet-Radio (http://www.amazon.com/Grace-Digital-Wireless-featuring-GDI-IRDT200/dp/B00395ZQMK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1359226193&sr=8-1&keywords=Grace+GDI-IRDT20 tas pats, bet ar citu nosaukumu)
Denon, marantz un lidzīgie maksā dārgi. DAC + Airplay + vēl kaut kas no tā foruma neizskatās ne ērts, ne lēts.
Atrastam risinājumam ir analogå un arī ciparu izeja, kas nodrošinās man pietiekošu skaņās kvalitāti.

Labots - Kubus
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...