Jump to content

Poļu lamināts


alusbundza
 Share

Recommended Posts

gribēju biedrus brīdināt, kas grib nomainīt grīdas segumu, nepērciet poļu laminātu, pēdējais sūds,

es iegrābos, iepriekšējās 3 istabās biju izmantojis vācu (vis okey), 

ceturtajā nopirku poļu - dēļ raksta, nočakarējos kā muļķis un beigās galos dabūju pieskrūvēt ar skrūvēm, esmu neapmierināts un poļus lādu vienā laidā, bet veikalā par iespējamām problēmām neviens nebrīdināja, šodien aizbraucu uz veikalu un visus izlamāju, bet labāk no tā man nepalika

cena 5,95 m2, 

Link to comment
Share on other sites

drīzāk jau rokas līkas.  peldošu grīdu ar skrūvēm !!!!!! tiešām muļķis :).

 intereses pēc , ko liki apakšā  vienam , ko otram?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
drīzāk jau rokas līkas. 

labi nesprēgā, ar apakšu vis ir kārtībā, pēc tam jau paintresējos pie spēčukiem un visi teica, ka poļi ražo sūdu

es vēl spēciāli papētīju smalkāk, tā grope, kur saķeras kopā poļniekam ir stipri mazāka par vācu

Link to comment
Share on other sites

Labāk vajadzētu kādu bildi, lai saprastu kas un kā, citādi ir no sērijas - viena tante palaida...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Atkal kārtējā vispārinājumu tēma. Davai konkrēti, kas šim laminātam pa vainu, kādi defekti. Ieliec bildi, kā to laminātu atpazīt - nosaukums, sērija, ražotājs utt..

 

Ne man, ne arī citiem no plikām želabām labāk nepalika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

neķer kreņķi. es jau ne ļauni. bet par apakšu tā i nepateici.

 spečuki arī dažādi. polis prasa vairāk piedomāt , un rupīgāku darbu , bet ir liekams.

starp citu 6 laši nav kvalitātes  rādītājs.

Link to comment
Share on other sites

A kurš liek istabās laminātu pa 5.95 kvadrātā? Remontu mājās cilvēki taisa vismaz uz 5-10 gadiem, baigais preiks pēc tam skatīties uz to nodiluš krāsu jau pēc gadiem 2. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

andza, es nesen uzliku sev 3 istabās laminātu ap šādu ciparu. Ko man parketu likt pa n latiem, kas nes līdzi kaudzi ar problēmām un papildus izmaksām?

 

Tie plānie un dilstošie lamināti iet pa 3Ls/m2.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

bildi nevaru ielikt, jo foto ir pašlaik pie meitas,

bet lieta ir tāda, ka liekot katru nākošo loksni blakus, to noliecot, tā vienkārši neturas kopā ar iepriekšējo, tā kā iepriekš biju darbojies ar vācu ražojumu un ir uzklātas trīs telpas ar kopējo plātību aptuveni 82 m2, tad tur tāda problēma nebija, vis ideāli, gludi

32 klase

tagad velkot ar pirkstu pār šo laminātu, savienojuma vietās var just , vācu laminātam vis perfekti gludi

apakšā visiem vienādi, osb - plānais porolons - lamināts

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...