Jump to content

Samsung UE40ES5500WXXH


senters
 Share

Recommended Posts

Gribētu iepirkt šādu te verķi - Samsung UE40ES5500WXXH (LED). Cena arī tīri ok.

 

Manis interesējošās lietas, lai ražotājs ir Samsung, full HD atbalsts, 40 collas, un lai vizuāli neizskatās pēc s***.

 

Skatos, ka šajā "kioskā" tīri labs cipars - 318 Ls (tajā pašā laikā, xnet'ā 375 Ls, bet par xnet ir savs viedoklis, nekas neizbrīna) http://www.expressshop.lv/lv/television/led_tv/40_collas/samsung_ue40es5500wxxh_led_smart_tv_ir_veikal.htm

Tas cik tā bode uzticama nav ne mazākās nojausmas, ir kādam sanācis tur kaut ko pirkt? Varbūt labāk piemest vēl kādu latu un pirkt uzticamākā kantorī.

 

Bet vairāk mani interesē pieredzējušo foruma biedru viedokļi, vai izvēle ir ok, skatoties uz velmēm un cenu.

Skatījos arī lai nebūtu iekšā pilnīgi nevadzīgas "ekstras" kā 3D.

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

runājot par bodi nav nekas traks, kā visas, pastāv jau diezgan ilgu laiku, krievu kantoris, nu pieder krievam, menedžeri lielākā daļa arī krieviski runājoši, kas labāk izvēlēsies un pat uzprasīs vai nevar pāriet uz krievu valodu kā komunikācijas līzekli, it kā bija arī kāds latviešu puisis darbā pieņemts, bet nez kā tur tagad. 

Tā kā pieredze kantorim ir diezgan sena, vienk pazīstams tur vismaz kādreiz ņēmās, nezinu kas tagad notiek, tapēc nedaudz zinu stāstīt par pašu firmu.

Link to comment
Share on other sites

Ok, paldies. Galvenais lai nav iegrābiens pašā precē. Nezinu vai tā mēdz būt ar televizoriem, bet tādēļ labāk vairāk info par pašu kantori.

 

Teorētiski LV visi i-veikali izmanto vienas un tās pašas noliktavas cik zināms.

Iepriekš pērkot Dell U2410 monitoru, diezgan uzmanīgi jāskatās bija, jo dažādos kantoros tiek piedāvāti monitori ar dažādām firmware'm.

Link to comment
Share on other sites

It kā nav tieši pa tēmu, bet tomēr.

Pirms kāda laika veicu pirkumu http://www.1a.lv veikalā, darbinieki kļūdījās, tāpēc pēc preces bija jābrauc otro reizi (nu kam negadās). Savu pieredzi novērtēju salidzini.lv portālā ar 3 (kas atbilst vērtējumam normāli, slikti ir 1 un 2), neuzliku augstāku atzīmi, jo prece bija arī ilgāk jāgaida nekā parasti citos veikalos un komunikācija bija lēnāka. Šodien zvana kāda tante no 1a.lv veikala (tel. 29555070), šī gribot, lai klientiem ir labs iespaids par kantori. Prasa vai es nepieņemtu dāvanā Ls 5 vērtu dāvanas karti un bezmaksas preces piegādi? Es teicu jā. Tad šī lūdz man izdzēst komentāru no salidzini.lv. Kad atteicos, tad šī teica, ka nevarot man uzdāvināt šo dāvanu karti. Interesanti, ka reitings 1a.lv iekš salidzini.lv ir ļoti labs. Bet tagad es zinu kāpēc. Bet Jūs tagad zināt kā dabūt piecīti.

Labots - Kubus
Link to comment
Share on other sites

Kubus, laba pieredze, liek pasmaidīt par tomēr diezgan pazīstamā 1a.lv jēlo attieksmi. Uzpirkt ar 5Ls dāvanu karti :)

Pats parasti dodu priekšroku zināmiem i-veikaliem, vai tādiem ko rekomendē paziņas.

Tagad ir gadījums, ka manis izraudzītā prece lētāka ir tieši šajā i-veikalā.

Link to comment
Share on other sites

Tv normāls pa to cenu. vasarā nopirku brālim no  http://www.1a.lv/tv_televizori/led_tv/samsung_ue-40es5500wxxh/10916607/  Un man ar pirkumu un veikalu nebija nekādas roblēmas. Pasūtīju un pēc 4dienām atveda (Cēsu raj.) Protams ar divreiz dārgāku Fhilip nevar salīdzināt.



Bet šitādas lietas,kā

 

  Samsung Apps, Family Story, Search All, Fitness, Skype™, Kids, Smart Hub, Social TV, Web Browser, Your Video

nu praktiski nelietojami.Bet kā TV normāla bilde.

Link to comment
Share on other sites

Loģiski :)

Līdz šim tīri labi biju izticis bez televizora, bet nu kaut kā piedūros, ka gribētu pāris 1080p paskatīties, mož sportu.

Pārējais pilnīgi neinteresē priekš televizora.

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

Ar 1a līdz šim vislabākā pieredze, izņemot 2 lietas:

- šie grib skaidru naudu, karšu termināls esot saplīsis (jau pāris mēneši). Var maksāt ar pārskaitījumu, bet tad sanāk ilgāk preci gaidīt.

- nežēlīgas rindas preču saņemšanai ofisā. Vakardien ap 5-ciem vakarā man tas pasākums izvērtās stundas garumā.

Link to comment
Share on other sites

Labi, pirks gan jau sssh bodē vai 1a, par to tā kā skaidrs. 

Ir kas piebilstams par pašu modeli? Man jau šķiet, ka pa konkrēto cenu baigi normāls teļuks

Link to comment
Share on other sites

Kā budžeta klases pat ļoti labi.Ļoti labs virszemes tjuners,salīdzinot ar Latellekom ārējiem.(Vismaz ar tiem ko sākumā tirgoja pa 50LS)caur tjuneru ar topašu antenu bij kluči uz TV pa tiešo nē.

Link to comment
Share on other sites

Es kā reiz pirms pāris dienām paņēmu to pašu modeli, tik 32" - esmu ļoti apmierināts.

Pērkot, baigi neiedziļinājos kas ir kas, bet atnākot mājās secināju, ka tas ir Smarts - AllShare fīča ir ļoti noderīga un strādā bez problēmām :)

Link to comment
Share on other sites

Man arī bija doma ņemt šitādu, bet beigās aizejot veikalā un noliekot blakus šo Samsung un Philips 40PFL5007H, paņēmu beigās to Philipps. Var jau būt, ka subjektīvs vērtējums, bet bilde izskatījās labāka. Un piemaksāt tos 70 ls nebija žēl... 

Link to comment
Share on other sites

Prieks par atbildēm, paldies. Tad jau laikam jāpērk nost samsungs. 

Muļķīgs jautājums, sanāk ka šim teļukam nav vajadzīgs Lattelecom dekoders, lai skatītos TV? Pēc Tufjord teiktā sanāk, ka jau ir iekšā.

 

Kurš/i parametri to nosaka, vai TV būs iebūvēts "dekoders"?

http://www.samsung.com/lv/consumer/tv-audio-video/televisions/led-tv/UE40ES5500WXXH-spec

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

Protams,ka iekšā :)

 

DVB-T / C

 

 

 

Tikai lai skatītos maksas kanālus vajag karšu lasītāju nopirkt papildus.A tā tikai bezmaksas vari redzēt protams.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

Kamēr būšu LV bija doma, izmantot Lattelecom piedāvāto komplektu - TV (38 kanālu paka) + internets.

Tātad lai skatītos šos kanālus vajadzēs papildus karšu lasītāju?

 

Precizēju - domāju par šo komplektu - http://www.lattelecom.lv/majai/komplekti/DSL_internetsTV diemžēl labāki manā pusē nebūs iespējami, tā noskaidrojās.

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

Tagad strādā, komats bija palicis linkā

 

Nav bijusi iepriekš pieredze ar Lattelecom TV, tad sanāk, ka slēdzot īstermiņa līgumu par šo komplekta izmantošanu, viņi dod kaut kādu karti lai identificētu cik kanāli man pienākas. Jo defaultā, ja pareizi saprotu, ir 4 kanāli par kuriem neko neliek maksāt.

 

* linku vēlreiz palaboju :)

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

Tas liks tāpat nestrādā,bet ja runa par DSL interneta TV tad .visu vajadzīgo dos Latellecom.Un tavam izvēlētam vairs nav sakara ar virszemes tv un iebūvēto dekoderi.

Link to comment
Share on other sites

Es taisos abonēt uz pāris mēnešiem, jā, DSL Internets 1 + TV (komplektā 20.13 Ls + modēms 2.00 Ls mēnesī, jo neslēdzu ilgtermiņa līgumu).

 

Nemaz nezināju šādu iespēju, tad sanāk ka pie šāda komplekta netiek izmantots dekoders, kartes, bet i-neta trafiks.

Rīgā pēdējos 2 gadus lietoju optisko internetu, tad tajā modēma kastē bija "TV" izeja. Noteikti kaut kas līdzīgs būs ar DSL internetu un tā modēmu.

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Vakar, sakarā ar trakajām cenām, paņēmu sev Philips 47PFL6067K par 559Ls mmm pus gadu gaidiju šādu cenu. Par teļuku nav ko teikt, pats labākais aiz sony 850

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports, kur pirki? Nav gan mana cenu grupa kādā vēlos.

Padalies ar info, kas ir tieši tie parametri kādēļ viņš ir daudz labāks par apspriesto Samsung?

Te uzreiz jautājums vai standarta dzīvoklim, nekādas lielās platības, ir ok 42"? Iepriekš kādu laiku bija 32", tas jau likās tīri ok.

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Manuprāt, ir par lielu... Pašam ir 40" un skatos no ~ 2,5m attāluma. Prasās kādi četri metri... Bet tas jau ir individuāli, kaut gan, kaut kur lasīju, ja izstieptas rokas plauksta precīzi aizsedz ekrānu, tad ir O.K.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, viedokļi dažādi. Par plaukstu interesants apgalvojums.

Man līdz 40" ekrānam varētu arī būt ~2,5m

Link to comment
Share on other sites

...40" un skatos no ~ 2,5m attāluma. Prasās kādi četri metri...

 

 

1080 kinofilmu ar melnām malām augšā/apakšā?

Link to comment
Share on other sites

Uzsērčoju, pēc šī aprēķina sanāk - 40" ieteicams lūrēt no 1.6m, cik taisnības hvz.

http://www.hdtvtest.co.uk/Article/How-Far-Should-I-Sit.php

 

Tātad sanāk, ka pie 1080p ieteicams sēdēt 1.6m, pie 720p jau palielinās attālums un pie parastās TV, 2x tālāk kā ie 1080p, respektīvi ap 3m. Teorija!

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

Pareizi,jo sū..gāka atēlla kvalitāte,baudāmāks būs tālāk.Šim tv piemēram Viasat tiešam tikai no 2.5-3.5m normāla bilde.Bet sat(linux uztvērējiem) vai interaktīvai fulhd  pat ar 1m izcili.



Tas ir dabā pārbaudīts ne teorija.(protams mans subjektīvs redzējums un viedoklis)

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

man skatīšanās 5m attālums, tādēļ vecais tv ar 42'' jau likās par mazu.

es ņēmu Euronics veikalā. Pa visiem veikaliem šis modelis tik beidzamie 2 tv bija palikuši. šodien tur skidka beidzamo dienu. 20% visiem teļukiem.

ā starpība, nu tu pats salīdzini:

-kustību izlīdzināšana

-ambilight

-3D

-duālais procesors

-dabiskākas krāsas

-bildes uzlabošanas fīča

utt

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

Jā Philips labs, pētu tagad par šo, tās figņas arī zvērā. Žēl tik, ka neatbilst manai izvēlētajai cenu grupai kādā gribu teļuku.

te 42-nieks http://www.1a.lv/tv_televizori/led_tv/philips_42pfl6907k12/13762460/

 

 

**

 

ps. Eironic'ā +100 Ls par UE40ES5500WXXH samsung - http://www.euronics.lv/productcard/43123/TV_and_3D/Televisions/UE40ES5500WXXH



Bik žēl, ka lattelecom paziņoja, ka nevarēs adresē ierīkot interaktīvo tv, bet piedāvās virszemes tv. 

Lieki izdevumi par CAM moduli un viedkarti. Labi vismaz ka dekoders nav jāpērk, bet būs iekš teļuka.

Prasīju kāda ir atšķirība starp abām televīzijām, paskaidroja tik pat daudz cik zinu:

 

 

Virszemes TV ir ar antenu, bet Interaktīvās TV signāls iet pa interneta vadu.
Atšķiras kanālu skaits un kanāli, Interaktīvajā TV ir plašāka kanālu izvēle.
Virszemes TV darbību var ietekmēt laika apstākļi, reljefs
 
Jautājums, kam ir pieredze ar šo bijusi, kā tad īsti ir, virszemes tiešām ir ievērojami švakāka par interaktīvo tv?
Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

ko nozīmē - švakāka? Parastā TV bez interaktīvajām fīčām a-la raidījumu arhīvs atpakaļ patīšana utt. Bilde man domāt tāda pati vien ir.

p.s. nu gan tu jautājumus uzdod - vai tad tiešām nekad neesi TV skatījies?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kvalitāte lielā mērā atkarīga no dekodera. No lētajiem TV Star nāks ārā plastalīnbilde. Tā kā man ir pasvaigs Philips 32" LCD, tad Strong virszemes tv dekoders dod labāku bildi nekā conax iekš tv. 

Jautājums, kam ir pieredze ar šo bijusi, kā tad īsti ir, virszemes tiešām ir ievērojami švakāka par interaktīvo tv?
 
Link to comment
Share on other sites

@ivo, es esmu skatījies TV, skatījies virszemes, bet ne interaktīvo. Tādēļ interesēja kvalitāte salīdzinot starp šīm abām.

@Skrandainais, un cik labs, tavuprāt, ir dekoders kurš iemājojis šajā Samsung UE40ES5500WXXH? Galīgi negribētos pirkt vēl klāt dekoderi no Lattelecom. Pietiek, ka uzvārās uz to kartes "futrāli" un karti.

Link to comment
Share on other sites

Šitas sāk vilkt uz paranoju :) Tikai pērkot CAM modeli skaties lai Tv atbalsta,ne iemetot salīdzini.lv un ņemt lētāko piejamo.(kati CAM specenes)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Virszemes tv aprīkojumu tu drīksti pirkt arī no citiem pārdevējiem un neviens neliek ņemt vienīgo Lattelecom piedāvājumu.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...