Jump to content

jaut. par moddingu


Guest eldzis
 Share

Recommended Posts

karoch ja es lieku savaa kompii neona stieni un kraasoju keisu no aarpjuses, vai man ir vajadziigs klaat kaads kuuleris, iznjemot to kas ir procim video un baroshanas blokam.

 

p.s. overclockot nedomaaju!!

Link to comment
Share on other sites

to sauc par "cold cathode diod"(vismaz man tā liekas), tas nav neons. Nu lai arī kas tas būtu, man tāds keisā stāv, domāju pāris grādus viņš piedod siltumam, bet nu ne jau desmitos mērāmus. Kādus 2 varbūt, jo nedaudz jau viņš silst.

 

Vari ielikt arī kādu krāsu izstarojošu kūleri, labi izskatīsies

Link to comment
Share on other sites

Jautaajums par ventilatoru ir tava pasha zinjaa - kaa jau teica AigarsI - tas "neona" stienis gandriiz neidod nekaadu karstumu, vieniigi mazu, knapi juutamu siltumu. Kuuleri vari likt, ja gribi, lai buutu veesaaks korpusa iekshienee un vari likt kaut vai spiidosho kuuleri, ja taisies modot

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Vari ielikt arī kādu krāsu izstarojošu kūleri, labi izskatīsies

 

Domau jau sapratu, bet man tas izklausijas bisku smiekligi :)

Link to comment
Share on other sites

to sauc par "cold cathode diod"(vismaz man tā liekas)' date=' tas nav neons. Nu lai arī kas tas būtu, man tāds keisā stāv, domāju pāris grādus viņš piedod siltumam, bet nu ne jau desmitos mērāmus. Kādus 2 varbūt, jo nedaudz jau viņš silst.

 

Vari ielikt arī kādu krāsu izstarojošu kūleri, labi izskatīsies[/quote']

Muljkjiipas, vinjsh neizdala siltumu vispaar. Vienreiz meeriiju un idle ar iesleegtu 30min 35c, ar izsleegtu taz patz. Karstumu toch tev nekaadu nepiedos. Ieliec arii kaadu kraasaino cooleri, shamie piedod pavisam citu skatu....

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Baac, es ar piepirku klaat veelvienu auksto katoodi! nju tadu resnaaku un iekshaa taa gaisma taa kaa viljnjosas (nju liidzigi kaa tajaas elektriskajaas bumbaas) un jopcikpopcik, vinjai rakstiits virsuu low heat generation, bet vinja karst apmeeram kaadu 40graadus karstumaa! jomajo... vo tev moddings! visas sisteemas temperatuura paceelas par 5-7 graadiem! toties ieprieksheeja parastaa aukstaa katode nekarst ne velna! a es domaaju, jomajo taads feins efekts, itkaa pa keisu vilnjojas gaisma... riktiigi labi izskataas, bet ieksh case darbojas kaa radiaators... tagad sleedzu vinju nost! taatad visi kuriem svariiga kastes temoeratuura neperciet kaa uz katses rakstits Crystal neon lamp...

veel pierakstiits klaat

*Waving ripping effect

*High brightness (nava nemaz tik spilgta)

*Low heat (muljkiibas)

 

neviens nepeerciet, jo smaistums prasa upurus! case pilniigi vaaraas!

Link to comment
Share on other sites

Guest UnderGround

kas tev taa lampa karsa kura tev tur Partijaa mirgoja taa karst nu es nez man arii ir lampa nu vinja nekarst traki bet silta vinja ir gan us siltu stiklu parada arii :) bet nu ir oki T cik esmu skatijies necelaaz aughsaa varbuut pa 2 vai cik tur graadiem

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
kas tev taa lampa karsa kura tev tur Partijaa mirgoja taa karst nu es nez man arii ir lampa nu vinja nekarst traki bet silta vinja ir gan us siltu stiklu parada arii :) bet nu ir oki T cik esmu skatijies necelaaz aughsaa varbuut pa 2 vai cik tur graadiem

nee taa bij pirmaa kura ieksh LP vareeja redzeet kaa raustaas... domaaju izgaismoshu taaka ANDZ keisu... lai totaali spilgts, piepirku klaat citaadaku... nju taadu kaa ieprieksh aprakstiiju... vinja itkaa vilnjojas pati no sevis (gruuti aprakstiit- jaaredz pasham), nevis raustaas muuzikas ritmaa...

Link to comment
Share on other sites

Paldies par briidinaajumu, someonesick!

Ja driikst uzjautaat - kuraa veikalaa pirki un pa kaadu summu? Negribeetos iegraabties, ja kaadreiz iznaaks atlicinaat naudinju liidziiga efekta lampai. (man jau ir 2as parastaas CCL, bet pie jaunaa kompiisha modoshanas veel netieku klaat - kaa vienmeer - laika nav)

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Paldies par briidinaajumu' date=' someonesick!

Ja driikst uzjautaat - kuraa veikalaa pirki un pa kaadu summu? Negribeetos iegraabties, ja kaadreiz iznaaks atlicinaat naudinju liidziiga efekta lampai. (man jau ir 2as parastaas CCL, bet pie jaunaa kompiisha modoshanas veel netieku klaat - kaa vienmeer - laika nav)[/quote']

Pirku ieksh 636, razotaajs GEMBRID (riebiigaa kaka) un vienkraasainaa maksaaja 5,40Ls un bija taada uz skatu perfekta -triis kraasas pa to lampu vilnjojaas... perfekti, tik manaa keisaa neiederejaas un taa maksaaja ~7,20Ls... ja peerkat tad peerciet tieshi Aukstaas katodes (CC) jo taas tieshaam izstaro minimalu siltumu! viss paarejais ir smuks bet karsts! laikam zinu ko ar to lampu dariishu... uztaisiishu keisam kaajas un pieliimeshu zem keisa. bet izskataas labi!

Link to comment
Share on other sites

to sauc par "cold cathode diod"(vismaz man tā liekas)' date=' tas nav neons. Nu lai arī kas tas būtu, man tāds keisā stāv, domāju pāris grādus viņš piedod siltumam, bet nu ne jau desmitos mērāmus. Kādus 2 varbūt, jo nedaudz jau viņš silst.

 

Vari ielikt arī kādu krāsu izstarojošu kūleri, labi izskatīsies[/quote']

Muljkjiipas, vinjsh neizdala siltumu vispaar. Vienreiz meeriiju un idle ar iesleegtu 30min 35c, ar izsleegtu taz patz. Karstumu toch tev nekaadu nepiedos. Ieliec arii kaadu kraasaino cooleri, shamie piedod pavisam citu skatu....

pabaksti ar roku un paskaties vai neizdala siltumu vispār. Un tad nāc vēlreiz...

Link to comment
Share on other sites

Paldies par briidinaajumu' date=' someonesick!

Ja driikst uzjautaat - kuraa veikalaa pirki un pa kaadu summu? Negribeetos iegraabties, ja kaadreiz iznaaks atlicinaat naudinju liidziiga efekta lampai. (man jau ir 2as parastaas CCL, bet pie jaunaa kompiisha modoshanas veel netieku klaat - kaa vienmeer - laika nav)[/quote']

Pirku ieksh 636, razotaajs GEMBRID (riebiigaa kaka) un vienkraasainaa maksaaja 5,40Ls un bija taada uz skatu perfekta -triis kraasas pa to lampu vilnjojaas... perfekti, tik manaa keisaa neiederejaas un taa maksaaja ~7,20Ls... ja peerkat tad peerciet tieshi Aukstaas katodes (CC) jo taas tieshaam izstaro minimalu siltumu! viss paarejais ir smuks bet karsts! laikam zinu ko ar to lampu dariishu... uztaisiishu keisam kaajas un pieliimeshu zem keisa. bet izskataas labi!

Nopirku tieši tadas pašas 2gab., man temperatura keisa pacelas uz 2 gradusiem, tagad idle keisa ir 25C.

Bet ta lampa izskatas tiri smuki :)

Var uz lampam kulerišus uzlikt :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest sKC

nu shon nopirku to neona stieni ( ieksh 636 nu naaca vinji 2 gab ) pievienoju pie pc opaa nehuja nedeg ok es no panic izmeginu citas vietas iespraust .. kaa nedeg taa nedeg... attaisiju valaa to kastiiti a tur tie kontakti nav kaartiigi pielodeet, nu paneemu paliku apakshaa papiiriishus lai nekustaas ( lodeet veel negribeejaas ) nu veinalga nedeg !!! varbutu varat paliidzeet ?? principaa nesaprotu k oes daru neparezi :?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mx

Kaa meera to ka piem ventilaatoram rakstiits 12cm. kaa to meera? pa diagonaali ???

Link to comment
Share on other sites

nemesis
Kaa meera to ka piem ventilaatoram rakstiits 12cm. kaa to meera? pa diagonaali ???

 

Ko dabūji četrkantīgu cooleri?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mx
Ko dabūji četrkantīgu cooleri?
Nee vienkaarshi domaaju pirkt un nedaudz salikt spiidoshos kuulerus bet daudzmaz jau jazin cik liels japeerk lai kaadaa vietaa vinju ieiktu !!! tad kaa vinjus meera pa diagonaali vai vienu malu ???
Link to comment
Share on other sites

nemesis

coooleri tak apaļi.

divi izmēri tikai ir populāri 80mm un 12cm ,mazie un lielie ,mērs ir lāpstiņu diametrs ~ praktiski sanāk viena mala (ne pa diognāli).

Link to comment
Share on other sites

Guest Mx
coooleri tak apaļi.

divi izmēri tikai ir populāri 80mm un 12cm ,mazie un lielie ,mērs ir lāpstiņu diametrs ~ praktiski sanāk viena mala (ne pa diognāli).

Paldies!!! To arii vajadzeeja uzzinaat

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC
nu shon nopirku to neona stieni ( ieksh 636 nu naaca vinji 2 gab ) pievienoju pie pc opaa nehuja nedeg ok es no panic izmeginu citas vietas iespraust .. kaa nedeg taa nedeg... attaisiju valaa to kastiiti a tur tie kontakti nav kaartiigi pielodeet, nu paneemu paliku apakshaa papiiriishus lai nekustaas ( lodeet veel negribeejaas ) nu veinalga nedeg !!! varbutu varat paliidzeet ?? principaa nesaprotu k oes daru neparezi  :?

mosh man kaads vareetu palidizeet ? a nevar buut ka baroshanas bloks nevel ? ( nu leikas ka tad simptomi buutu savaadaaki :) )

Link to comment
Share on other sites

nemesis

Kas divi gabali? un neviens no divi gabali nestrādā?

Toč visu pareizi saspraudi, Lampa savienota ar to kastīti tur +- ir ļoti svarīgs!

ieslēgšanas izslēgšanas slēdzis varbūt nestrādā ? viņš tev ir uz atsevišķa vada kautkur pieliekams? vai tai ierīcei ir skaņas jūtības mode un vai viņa nav ieslēgta?

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC
Kas divi gabali? un neviens no divi gabali nestrādā?

Toč visu pareizi saspraudi, Lampa savienota ar to kastīti tur +- ir ļoti svarīgs!

ieslēgšanas izslēgšanas slēdzis varbūt nestrādā ? viņš tev ir uz atsevišķa vada kautkur pieliekams? vai tai ierīcei ir skaņas jūtības mode un vai viņa nav ieslēgta?

jaa nestraadaa neviens. sasprasut tur principaa nevar nepareizi, nekas nekur cituer neder ! visi +/- ari jabut pareizi jo otradi arii iespraust nevar! iesleegshanas izsleegshanas sleedzis ? taads tur nav.. vismaz es vinju redzeejis neesmu :p es vinju es licis manliekas pie visiem baroshanas vadiem.. vienalga nerukaa.. nee uz skanju vinsh nav juutiigs.

nu es nez veelaak pameeginaashu visu izsjaukt un tad salikt no jauna-leenaam un mieriigi : :)

Link to comment
Share on other sites

nemesis

Tām kastītēm nepaliek tukša viena ligzda (kad viss sasprausts)?

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

nea nepaliek. tur ir veina izeja kuraa kip naak stroms ( 12v ) un tad ir divas izejas no kuraam naak... ( mutimetrs nava :( ) iedomajos vai nevar tos neonus sleegt vienakrshi pie 12v ? ( pastiijos iekshaa itkaa bija rezistori bet .. :) ) mosh vareetu pie 7v ? kipa ir triis kontakti un visi sasprausti

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...