Jump to content

jauna videokarte.


dambism
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Man gribetos piemeklet kadu jaunu video karti savam pc. Vajadzetu samera labu videokarti ap 50-70 ls. Gribetu uzzinat vai ir jegas likt videokarti un man pc varetu pavilkt kaut cik sakarigas speles. Ludzu iesakies kadu video karti izvelēties.

Datora parametri.(Isti nezinu kura informacija vajadziga tapec kopeshu no Speccy lielako daļu)

 

 
CPU     Intel Pentium E5200 @ 2.50GHz
Wolfdale 45nm Technology
RAM     2,00 GB Single-Channel DDR2 @ 333MHz (5-5-5-15)
Motherboard   Gigabyte Technology Co., Ltd. 945GCM-S2L (Socket 775)
 
Cermas ka shi informacija bus pietiekama.
 

Piedodied ka nav garumzimes. 

Link to comment
Share on other sites

Galigs mesls:D  SyncMaster (1680x1050@59Hz)

Intel 82945G Express Chipset Family

 

 

Ludzu iesakiet kadu videokarti pirkt. Negribi nko pc mainit jo vasara dabushu jaunu portativo. Gribas tik kautko uzspelet lidz vasarai!!

Labots - dambism
Link to comment
Share on other sites

Ja pa 50 tad GT640 vai HD7750.

 

Ja pa 70 tad GTX650 vai HD7770.

 

Nu es vismaz tā darītu. Varbūt piepirktu vēl klāt 2GB ramu.

 

Protams var nopirkt arī lietotu videokarti. Ieekonomēsi naudiņu. :)

Labots - korniits
Link to comment
Share on other sites

Viņai vajadzīga papildus barošana 6 pin konektors. Kāds baroklis (PSU) tev?

Tas pats ir ar HD7770.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Noskaidro kāds Tev ir barošanas bloks. Tas ir cik viņam ir jauda "W" un firmu vēlams,tad Tev pateiks vai pavilks. :) Jo procesoram itkā jāvelk. :)

 

 

Atver vāku datoram. :) Uz barošanas bloka obligāti kaut kam jābūt rakstītam. :)

Labots - korniits
Link to comment
Share on other sites

Ok, attaisishu apstushos gan jau atradishu:)

 

 

Krč man tur rakstits MAX 400W tas ir pietiekami??

Par firmu es nezinu modelis PSN-450P

Labots - dambism
Link to comment
Share on other sites

Nvidia mājaslapā rakstīts ka ar 400W jāpietiek priekš GTX650.. Bet baroklis noteikti ir vecs,tāpēc domāju ka viņš var ilgi neizturēt slodzi un nodegt. Runājiot par HD7770,amd mājaslapā teikts ka vajag 500W barokli un minimums 4GB ramu. Domāju ka priekš GTX 650 arī vajadzētu 4GB. Skaties pats vai ir vērts apgreidot Tavu PC.

 

Ja tomēr pirksi videokarti,tad nopērc arī ramu klāt,2Gb.

Labots - korniits
Link to comment
Share on other sites

Baroklis jauns normāls,vismaz kā man uz 500W maksā 31ls ramu vari tepat no kāda nopirkt.



Bodē DDR2 rams maksā dārgi,2GB 15ls... iekš 1a veikala.

Link to comment
Share on other sites

modelis PSN-450P

Ja netaisies barokli pirkt, tad labāk ņem GT640 vai HD6670. Salīdzinot ar tavu integrēto, ar šīm, sajūta spēlēt būs neaprakstāma.

Link to comment
Share on other sites

Jā apmēram. :)

 

Bet GTX650 ir laikam 2x jaudīgāks par GT640..

Link to comment
Share on other sites

Kadas speles piem ar to  GT640 vilks man??



Un to integrēto videokarti nav grūtāk nomainīt??

Labots - dambism
Link to comment
Share on other sites

Integrēto videokarti nemaina. :)

 

Nu ko Tu pats gribētu spēlēt?  



Vari vari. :) Integrētā videokarte ir iebūvēta mātesplatē. PCI-Ex ligzda ir brīva,tur liekas iekšā nopirktā videokarte. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es nez man ja ielieku to GT640 video karti, man ietu GTA4, Battlefield 2 vai varbut 3, kautkadas tadas meroga speles? A ja es noperku 2 gb ramu tad vinji saliekas kopa??? 

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka priekš GTA4 Tev vajadzētu jaudīgāku procesoru vēlams 4 kodolu. 4GB ramu obligāti. Nu un nez kā GT640 tās spēles vilktu.. Domāju ka ar GTX650 ir lielākas iespējas spēlēt Battlefield 3. 

 

Runājot par ramu,būtu vēlams ja ieliktu 2 vienādus moduļus. Tava mātesplate atbalsta 667mhz ātrumu,tas ir DDR2 5300.

 

P.S.  Par GTA4,pats īpaši testējis neesmu,bet zinu ka spēle ir diezgan slikti optimizēta,tāpēc ir prasīga uz datora resursiem.

Labots - korniits
Link to comment
Share on other sites

Runājot par ramu,būtu vēlams ja ieliktu 2 vienādus moduļus. Tava mātesplate atbalsta 667mhz
Nav obligāti, turklāt jau viņam viens tāds stāv, tad tikai vienu atliek sameklēt.
Link to comment
Share on other sites

autor, marš uz kādu datorveikalu ar visu PC kasti padusē!

absolūti neauglīga diskusija ar datora lietotāju, kuram nav nekādas sajēgas, ko jūs, kolēģi, šeit cenšaties ieskaidrot.

šādi neies cauri. rezultāta tāpat nebūs. cilvēks tāpat neko nesapratīs. viņam nav vajadzīgas gudrības par DDR, VGA, CPU un PSU.

Link to comment
Share on other sites

Jā,tādu varēs. Ā nu jā,viņam tak 333mhz(667) Divi vienādi nav vajadzīgi. :)

Labots - korniits
Link to comment
Share on other sites

Es jau īsti netērētos ar tādu proci, vecu čipsetu un mistisku PSU. Pa 39 Ls var paņemt HD6670 un miers. Ja stāv XP tad ar 2GB RAM varbūt var pietikt, ja W7, tad gan vajag vēl.

Tai kompī sviest iekšā 100-120 Ls nav jēgas, šitā vēlāk piesviedīsi vēl - skaties jau jauns būtu sanācis!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

100 noteikti nav jēga te likt iekšā, būsi vīlies par rezultātu. Nauda būs izteŗēta bet efekts neapmierinošs.

Labots - indipuk
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja vari pacelt nedaudz budžetu, tad var apdomāt paņemt jaunas iekšas datoram uz kaut ko tādu :

4gb + A6-3670K + 500w baroklis + atbilstoša plate + arējā videokarte , lai varētu darbināt crossfire X. (respektīvi iebūvētā + ārējā).

 

Kkas tāds varētu maksāt kādus 120Ls + videokarte kādi 40-50, bet faktiski varēsi spēlēt visu , ko sirds kāro, protams, ne uz max, bet normāli.

Rekur šādi iet far cry 3, bet ja tu pieliktu jaudīgāku videokarti, tad būtu medium/high. Papēti ko var ar crossfire X un ko nevar.

 

 

GTA 4 ar jebkādu videokarti un pašreizējo procesoru normāli nepaspēlēsi - tur vajag 4 kodolus vai pašus ātrākos dual, bet 4 kodoli tāpat būs stipri labāki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...