Jump to content

Stacionārie datori neatrod printeri


Kungs
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Ir sekojoša problēma, tika iegādāts jauns Canon printeris http://www.canon-europe.com/For_Home/Product_Finder/Multifunctionals/Inkjet/PIXMA_MP282/, kurš paredzēts mājas apstākļiem.

Tātad ķeros pie lietas visu smuki salikt, bet ne pie viena, ne pie otra stacionārā datora to neņem pretī, savukārt pie mana laptopa viss darbojas kā vajag un bez problēmām.

Uz stacionārajiem datoriem parāda sekojošu uzrakstu:

"USB Device not recognized

One of the USB devices attached to this computer has a

malfunctioned, and Windows does not recognize it."

 

Kā lai tiek ar šo problēmu galā?

Aizmirsu piebilst ka uz viena stacionārā ir XP OS, uz otra Win 7 OS. Un es pat biju tik apņēmīgs ka tam PC ar XP pat pārinstalēju OS, bet tas neko nemainīja rezultāts bija tieši tāds pats. USB porti arī darbojas, pieliekot kādu flashu, usb peli vai tastatūru tās darbojas visos portos.

Labots - Kungs
Link to comment
Share on other sites

izklausās pēc sūdīga usb kabeļa, un pie tam šitiem kombainiem labāk ir palaist instalāciju pirms vada piespraušanas

lai gan ērtāk nav pieinstalēt pie vienas kastes un nošārēt, nevis spraudelēt katru reizi pie vajadzīgās? skaneri gan varēsi lietot tikai uz konkrētās kastes, toties printeri uz visām

Link to comment
Share on other sites

Būtībā esmu viņu paredzējis lietot pie viena PC, visa šī spraudīšana sākās dēļ tā ka negāja pie pirmā PC.

Par vadu arī iedomājos, jo šim līdzi nenāca un es paņēmu vadu no vecā printera kas bija pirkts ļoti sen, vai tiešām vads varētu atrisināt šo problēmu?

Link to comment
Share on other sites

ja paņēmi no vecā, tad diezgan droši, ka tas ir 1.1 standarta, šis printeris ar tādu neies vai ies ar dažādiem gļukiem, viņam vajag usb2.0

Link to comment
Share on other sites

Bija reiz USB pagarinātājam (USB->USB, 2 metri) šāds gļuks, ka ar vienu pagarinātāju starpā gāja, ar otru kaut kas čakarējās.

Vads varētu būt par iemeslu.

Parasti gan pieinstalējot CD saturu, piespraužot vadu un ieslēdzot iekārtu Windows 7 ātri atrod pievienoto iekārtu.

Bijuši gadījumi, kad izškiras savienojuma tipi PCL 5 vai PCL 6, un izvēloties nepareizo rodas kārtējās saderības problēmas.

Jālasa manuālis un uzmanīgi soli-pa-solim jau tiek pie rezultāta. Ja neskaita gadījumus, kad ražotājs nav izstrādājis kvalitatīvus draiverus... Arī tā gadās.

Draiveriem labāk iet pakaļ uz ražotāja lapu, jo tur tie būs atrodami pēdējā, labotā versijā.

 

Links:

http://www.canon-europe.com/Support/Consumer_Products/products/Fax__Multifunctionals/InkJet/PIXMA_MP_series/PIXMA_MP282.aspx?type=download&page=1

 

izvēlies drivers and applications, tad pareizo OS un valodu, tad programmatūru. Nāksies pačakarāties...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...