Jump to content

NAD C375BEE


BLACK ALIGATOR
 Share

Recommended Posts

Biju Zviedrijā, uz šanci dabūju pastūzi nad c375bee, galīgi jaunu, pastūzi negribēju sākt skrūvēt vaļā, jo kā jau parāsti kaut ko sačakarēšu, tāpēc novilku no googles.lv bildi un ieliku te lai jūs redzētu kādas iekšas viņam ir, vai lūk šis nad stipreklis varētu kustināt rrr s-400M bēz pārslodzes, jaudu es nezinu cik tam pastūzim ir uz kanālu jo nekas nav rakstīts, 

 

post-93416-0-57616500-1357402593_thumb.jpg

post-93416-0-74118100-1357403270_thumb.jpg

Labots - BLACK ALIGATOR
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

es tos biju izlasījis simtiem un pie konkrēta secinājuma nenonācu jo vienā lapā raksta tā vienā tā 

Link to comment
Share on other sites

Ja ir pretrunīgi specenes dati, tad viennozīmīgi ir jāskatās ražotāja rakstītais.



Darbināt tās skandas tam nebūs nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Hmz un ko tajās bildēs vajadzētu tādu ieraudzīt? Jocīgi, internetā bildes atrast māki, bet atrast un izlasīt kāda ir tā pastiprinātāja jauda- nē?!!

Vai šis pastiprinātājs varētu kustinā S400M? Kāpēc gan nē?

Vai vajadzētu? Domāju ka nē. Tas pastiprinātājs priekš tām tumbām noteikti ir pa daudz labs, imho..

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ceru, ka neesi nopircis tās s-400 ? Tas būtu aprāts lietot šo pastiprinātāju ar S-400, tas būtu tas pats, kas kaut kam ļoti gardam, izsmalcinātam pielikt kečupu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

nē, bet tu gribi teikt ka es ar šo stiprekli varu nokaut šī s400m

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tu domā klausīties mūziku vai kaut ko kaut ? Nekad neesmu sapratis cilvēkus, kas domā, ka kloķi jāgriež līdz galam, ar tādu loģiku vienmēr varēsi kaut ko nokaut!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
nē, bet tu gribi teikt ka es ar šo stiprekli varu nokaut šī s400m

ja tev ir doma nokaut,  tad ar šo stiprekli var to izdarīt

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Vo, vismaz viens sakarīgs cilvēks zin, kas ar s400 ir jādara - jākauj. Jānopērk un uzreiz jānokauj... :mrgreen:

var


vajag! :D Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

MiksLauvens
Vo, vismaz viens sakarīgs cilvēks zin, kas ar s400 ir jādara - jākauj. Jānopērk un uzreiz jānokauj... :mrgreen:

 

ja tev ir doma nokaut, tad ar šo stiprekli var to izdarīt

 

 

vajag! :D

 

 

Labs :D you made my day :D

Labots - MiksLauvens
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Interesanti, ka šajā forumā NAD pastiprinātāji nav pārāk bieži minēti un apspriesti kā izvēles variants. Diez kāds ir iemesls?

Pats šobrīd lietoju C355BEE. Salīdzinājis esmu tikai ar Harman Kardon 655 vxi un secināju, ka NAD skanējums ir ievērojami dabiskāks, dinamiskāks un tīrāks.

Link to comment
Share on other sites

Nu varbuut cena pie vainas ??

Kameer joprojaam no kaktiem tiek vilktas aaraa S90, par kaadiem NAD mees te varam runaat ?

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Es nerunāju par tiem, kas velk ārā tās miskastes. Arī jaunu komplektu un ne-RRR iegādātāji runā par dažādiem mūsdienu brendiem un vintage ampiem, bet NAD nepiemin.

Link to comment
Share on other sites

Ok, dārgā gala NAD ir ok, lētie - ne arko neatšķiras no citiem ražotājiem. Un dizains na ļubiteļa....(skat. viņu CD , preampus etc)

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Tad gribi teikt, ka tikai dizaina dēļ netiek izvēlēti? :)

Link to comment
Share on other sites

nē, vienkārši nav viņi tik daudz pieejami, kā citi ražotāji.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja ņem NAD, tad jāņem pilns komplekts. Mājās stāv kā baltais zvirbulis viens NAD FM tjūneris - kaste pelēka, lodziņš ovāls. Funkciju, protams, pilda, bet nekur nespēj iekļauties.

Link to comment
Share on other sites

Ar NAD ir tā, ka jaunus pie mums iegādāt nav problēmu, tas pats Unisons jamos izplata. Pašam arī bija/ir (nosprādzis) resis un DVD atskaņotājs. Bet jā, dizains riktīgi militārais. Lietoto mantu tirgū viņu maz kaut vai tādēļ, ka viņi labi kotējas un par sakarīgiem cipariem tajā pašā ebajā reti kad ir dabonami.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka NAD ir vairāk Amerikāņu tirgus izstrādājums. Tāpat kā visi Adcom un arī Parasound, ko pēdējā laikā esmu iecienījis.

 

NADam tagad M51 DACs ir baigais hīts.

Link to comment
Share on other sites

Amerikānis ta amerikānis, bet ražo viņu turpat kur visu pārējo :D

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Vispār jau NAD ir tipa angļi, kurus nopirkuši kanādieši. -

NAD Electronics is a brand name of an electronics firm whose products include home audiophile amplifiers and related components. NAD was an acronym for New Acoustic Dimension.

The company was founded in London, England in 1972 by Dr. Martin L. Borish, an electrical engineer with a Ph.D. in Physics.

Bet tā, nekas speciāls. Smagi overpriced mantas. Labs ir tikai ļoti dārgais gals. Tas, ka viņus te līdzīgi kā Focal akustikas Unisons slavē, vēl neko neizsaka. Bet kam patīk, tam patiks. Man gan NAD gan Focal nepatīk. Bet tas tikai IMHO.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau NAD ir U.K. brends manuprāt (saliek protams kur lētāk).Autora aparāts jau monstrs, bet man NAD tīri dizains nepatīk tad jau labāk Luxman, Denon vai Harman-Kardon...

Link to comment
Share on other sites

Nu nu, es gan neteiktu, ka Nad ir stipri overpriced manta.. Kā reiz, šo brendu parasti slavē ar to, ka tie visu $$$ ieliekot skanējumā. Tiesa gan, ļauži runā, ka Nad pēdējos gados vairs tik labi "neturot kanti".. 

Man reiz bija 320BEE. Ļoti labi skanēja, imho (kamēr blakus nepielika kaut ko labāku). Šobrīd tirgoju Nad Series 20 3020. Tam skaņa, kā krievi saka "na ļubiķeļa". Skaitās visu laiku vislabāk pirktais amps.

Man personīgi ļoti patika tas askētiskais dizains (jaunie pēc skata vairs ne tik ļoti). Piekrītu gan jau iepriekš teiktajam, lai labi sistēma izskatītos aparatūras plauktā, vajadzētu visu no NAD, jo uz melno, sudraboto vai zeltīto kastīšu fona, tie pelēcīgie vai brūnganīgie stiprī "lec laukā"..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...