Jump to content

remonts pastiprinātājam koda av- 3068 b


erglis4
 Share

Recommended Posts

Manā īpašumā nācis vēl nesen labi darbojies "koda av- 3068 b" aparātiņš. Defekts ik palaikam pats no sevis izslēdzās ar tādu tikšķošu skaņu, Tagad ieslēdzot uz brīdi iedegās lampiņa un nodziest, aparāts paliek miris.

Vēlos uzzināt vai ir vērts remontēt- sapratu, ka jānomaina ir detaļa, vai varat ieteikt kādu meistaru no sava vidus- kas varētu pateikt kas ko un kā un tā. paldies!

Labots - erglis4
Link to comment
Share on other sites

Šo vietu zinu, jo no turienes arī savulaik tika iegādāts šis aparāts, domāju, pajautāt, jo redzēju klientu listē visādus dj mosta un citus nezvērus, tapēc kur nu parastam cilvim :)

Link to comment
Share on other sites

Nekas nekas, tur arī saremontēs, un normālā cenā, tikai neprasi Jānim par audiorastiskajiem vadiem, aiziesi no turienes nopircis kādu NordFrost tīkla vadu par pāris kilolašiem :D

Link to comment
Share on other sites

:) Torni, thks par reklāmu! Kodas useriem vadi sanāk lētāk!

kad sadomāsi apgreidot kādu savu viniltisko aparātu, ienāc pēc Cardas tonarma vada, vinilītiķii saka ,ka gana labs esot! 

Link to comment
Share on other sites

Jāni, es tak nedzirdu starpību starp Sanyo, Sony un Sansui, nu kam man Tavi vadi? ;-)

Es toties labi atšķiru Bahu no Offenbaha un vēl dažas citas lietas :)

 

Vai tās jaunās budžeta skandas, kas KODA vietā būšot, jau ir Latvijā paklausāmas?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...