Jump to content

Android un Java Eclipse vide


zeratuls
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Šobrīd cenšos kaut kā sākt apgūt šo vidi. Developer lapa anglu valoda, pagaidam izraisa man vedersapes.

Tapēc griezos pie jums.

Lai idealo būtu ja kāds varētu pateikt, kādi man soļi ir jaizpilda, lai tiktu pie konkrēta rezultāta.

Pagaidam savu lielo uzdevumu esmu parveidojis, mazākos, ceru ar jūsu idejām ka spēšu atrisināt un tālāk jau pats sajēgsu :)

Tātad gribas sataisit man main activity: Kura bus nezinu ka eclipse saucas, bet nosauksim to par 3 textbox, un 2 pogam (result, new name - prieks aktivitates nr2).

 

Tatad, textbox1 un textbox2 kalpo kura lietotājs ievada ciparus, bez parbaudem, pienemsim ka vins gudrs un text simbolus neliks :), poga rezult textbox1+textbox2 saskaita un izvada rezultatu.

Un visbeidzot, takā jābūt 2 aktivitātēm to mēs atstāsim uz vēlāku :). Varbut ko primitivu, poga, kura no activitates 1 pariet 2, un 2 poga kas atgriez pie 1 aktivitates.

 

Link to comment
Share on other sites

Tad tu gribi sākt ar vides instalēšanu? Vispār cik tālu esi ticis?

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos Vintars2 komentāram.
Bet savādāk: paskaties youtubā "marakana android tutorial" viņam ir vairāki videotutori, kas apskata android programmēšanu. Savulaik savus android programmēšanas pirmos soļus un ieskatu iespējās apguvu tieši pēc tiem (tiesa skatījos uz ātrumu 1.5x, jo tad viņš izklausās sakarīgāks un mazāk velk gumiju :D)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...