Jump to content

kādu operātoru lietojat?


Guest Yarex
 Share

Ko jus lietojat, vai drizuma lietosiet?  

124 members have voted

  1. 1.

    • Tele2 pastavigais
      14
    • Triatel
      0
    • Zelta Zivtina
      23
    • O-karte
      20
    • Amigo
      6
    • Latelekom (tikai)
      1
    • Lmt pastavigais
      59


Recommended Posts

Papildināju sarakstu ar Triatel. Ir mums tāds operators, kas darbojas CDMA-450 tīklā un tiek nepelnīti aizmirsts.

 

Pats kopš 1999. gada vasaras lietoju LMT pastāvīgo pieslēgumu.

 

P.S. Skatos uz jauniešiem un brīnos... Pats neesmu tik bagāts, lai varētu atļauties priekšapmaksu.

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

VIL, nee nu redz, tie ZZ tie terminji ir ok. Bet zz tikai netam, a taa okarte, naktii var ar ciipaam ilgi runaat(kad naakas)

Link to comment
Share on other sites

Papildināju sarakstu ar Triatel. Ir mums tāds operators' date=' kas darbojas CDMA-450 tīklā un tiek nepelnīti aizmirsts.

 

Pats kopš 1999. gada vasaras lietoju LMT pastāvīgo pieslēgumu.

 

P.S. Skatos uz jauniešiem un brīnos... Pats neesmu tik bagāts, lai varētu atļauties priekšapmaksu.[/quote']

 

man zz ir ~5-7Ls/mēn. galvenokārt izmantoju sms, netu un darbā telefonu. . . bet kad vajag normāli piezvanu. . .

Link to comment
Share on other sites

Okarte.. vispaar katru meenesi uzkraajas man kontaa jo nekad nenorunaaju liidz galam.. kkaa man nerunaajas pa to mob..jo visu tak var izdariit caur netu

Link to comment
Share on other sites

arii Okarte, man ar katru meenesi uzkraajas, lietoju kopsh pagaashgada septembra un uzkraajies ir apmeeram 7 LS :D atjaunoju katru meenesi pa 3 Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Tatad kas jums patiik labāk?

 

Lietoju LMT pieslegumu,arii patiik operators...

Nepatiik prieksapmaksas kartes...

Link to comment
Share on other sites

Guest haZz

Pirms gadiem...trim varbūt iepirku ZZ zemās cenas dēļ (toreiz sākuma komplekts pa Ls 5 bija vislētākais). Tagad no decembra lietoju Amigo. Nācās mainīt sakarā ar to, ka paņēmu tālruni ar LMT pēcmaksu.

Link to comment
Share on other sites

No sākuma man bija LMT pieslēgums(pirms diviem gadiem), tā kā pats nepelnīju dārgi sanāca, tāpēc atkratījos...

Tad man bija Amigo. Labs bija, patika viss. Numurs arī baigi kruts bija - 6260600. Neatceros kāpēc atkal atkratījos.

Tagad lietoju ZeltaZivtiņu. Tā jau patīk, te man visu laiku zona pilna, ir nets, viss apmierina... Tikai tās dažasas reizes mēnesī, kad ir kaut kas svarīgs darāms, baigi aiziet nauda(pagājušonedēļ 2 dienās 8Ls norunāju :() un tāpēc, ja mani ievēlēs pagasta padomē, tad ņemšu pastāvīgo

Link to comment
Share on other sites

Guest _QmeR_

Izmantoju Zelta Zivi

Esmu pilnībā apmierināts ( ja nu vienīgi vaidzētu labāku GPRS Tīklu ) bet tas jau nav atkarīgs no manis ja es lietoju tele2 :)

Link to comment
Share on other sites

Guest |air|

Pats lietoju ZZ, bet nevaru vien sagaidīt, kad beidzot pienāks tā diena, kad numurs būs katra īpašums un varēs izvēlēties savu operatoru (Savu numuru vairs jau nebūtu labi mainīt personīgās ekon. sit. labad, bet runāt: jā ; jāpiekrīt VIL`am, sanāk padārgi pēdējā laikā ar ZZ). Ja nemaldos, tad pasen šai pat forumā pavīdēja tāda ziņa, ka kaut kad iekš LV būs tāda lieta!

Link to comment
Share on other sites

Okarte.. vispaar katru meenesi uzkraajas man kontaa jo nekad nenorunaaju liidz galam.. kkaa man nerunaajas pa to mob..jo visu tak var izdariit caur netu

Tieshi tas pats, kas man, tik es zvejnieks.

Link to comment
Share on other sites

Guest |air|
Numuru pārnēsāšana mobilajos tīklos paredzēta ar 2006.01.01.

 

Tas ir lieliski! No kurienes zināma tāda informācija?

Link to comment
Share on other sites

MAn ir LMT pastāvīgais, bet Piezvani man režīmā (t.i. maksā abonēšanu un var runāt 30min un 15 īsziņas), man ar to pilnīgi pietiek, reti, kad ir vairāk par 30min mēnesī. Līdz ar to vēl ņemot vērā 4. atlaižu līmeni, sanāk patreiz konstanti 5,81Ls mēnesī. Standarta režīmā sarunas 30min un abonēšana ir ~10Ls. Tā ka ekonomija sanāk. Uz kaut kādām priekšapmaksas kartēm negribas pāriet, man kaut kā vieglāk to 5,81 caur i-banku vai bankomātu nomaksāt.

Link to comment
Share on other sites

Ā, un kas man seviški nepa'tik priekšapamaksa kartēm, ka pēkšņi, svarīgas sarunas laikā, tā karte paņems un izbeigsies, vai nu arī kaut kur būšu aizbraucis, un tur nebūs kur to atjaunošanas karti nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Kad esmu Latvijā nākas lietot zz, jo tā ir vienīgā priekšapmaksas karte, kurai numurs netiek slēgts man pusgadu neesot un viņu nelietojot.

Link to comment
Share on other sites

Numuru pārnēsāšana mobilajos tīklos paredzēta ar 2006.01.01.

 

Tas ir lieliski! No kurienes zināma tāda informācija?

 

tas jau nopietni briest vismaz 2 gadus... saakumaa bij domaats ka notiks ar 2005 gadu... tad paarnesa uz gadu.

Igaunijaa teiksim shaada probleema nepastaav jau ilgu laiku.. un numuru var saglabaat briivi mainot operatoru.

 

Tikai taa iemesla deelj ka neveelos zaudeet numuru ... esmu tele2 pastaaviigaa piesleeguma lietotaajs... tikliidz vareeshu paarnest uz lmt veco numuru ... uzreiz to dariishu

Link to comment
Share on other sites

Guest |air|

Vo vo, man arī pa vecajiem atmiņas back`upiem mētājas, ka bija plānots `05. gadā. Tāpēc es arī prasīju no kurienes tā informācija, ka no 01.01.06

noteikti būs, jo oficiālas ziņas nekur nav!

Link to comment
Share on other sites

Ik nu jau 8toto gadu kaa lietoju LMT patstaaviigo piesleegumu , piekriitu VIL ka neesam tik bagaati lai atlautos ZZ u.t.l. pieslegumus :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji
Tele 2 Bizness klases pieslēgums.Apmaksā darbs. 8)

Laimiigais, bet man skjiet ka neiederaas, jo pa kabatu jau nesit :D

Link to comment
Share on other sites

LMT pastāvīgais (dienesta, reģistrēts uz darba devēju) un LMT pastāvīgais, reģistrēts uz mani, bet lieto meita :).

Link to comment
Share on other sites

Kopš 2003.gada decembra LMT abonents. :) Pirms tam 4.5 gadus biju pieslējies pie baltcom/tele2... tagad neprātīgi žēl bezjēdzīgi zaudētos gadus un jaunību... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Tele 2 mob. pieslegums, jo runaaju daudz un vajaga lai buutu jaamaksaa mazaak, mazliet cieshu no tele2 shtruntiiguma, bet to atsver cenas... man vismaz starpiiba ir liela, jo kaa teicu runaaju pa mobiilo daudz un dikti... par sms ar prieks leetak, kaut arii lietoju paarsvaraa MMS jo veeel leetak!

Link to comment
Share on other sites

TELE2. Lietoju vairaak kaa gadu un esmu apmierinaats. Cenas ir biki leetaakas kaa LMT. Sakaru gljuki nav bijushi, bet es jau parasti dziivojos pa apdziivotaam vietaa un "bedrees" arii nav gadiijies buut. Kaadreiz lietoju LMT. Negribu neko apgalvot, bet shobriid es uzskatu, ka tagad TELE2 ne ar ko neatshkjiras no LMT, ja nu vieniigi paarklaajums pa Latviju nedaudz mazaaks. :)

Link to comment
Share on other sites

LMT pastaviigais 1.atlaizhu liimenis

Pastaaviigais GPRS (5MB pa briivu un ta 0,20Ls/1MB)

8)

Agraak bij Okartes useris...

Suudziibu nav... ja nu vieniigi LMT info Nr :D pa velti jau, bet jaagaida rindaa minuutes 2-6 lai tiktu pie runaashanas :D

Link to comment
Share on other sites

Tikai un vienīgi LMT pastāvīgo. Neciešu variantus, kad nevar piezvanīt, jo beidzies kredīts. Tad tik sākās tā tizlā pīkstināšanās.

Link to comment
Share on other sites

http://www.nozare.lv/inf/_telecom/item.asp...&Printable=TRUE

 

Operatoriem nav būtisku iebildumu pret tālruņu numuru saglabāšanas pakalpojuma ieviešanu

 

otrdiena, 2005. gada 22. februārī   19:18

 

Rīga, 22.febr., LETA. Šodien organizētajā uzklausīšanas sanāksmē elektronisko sakaru operatori nav izteikuši būtiskus iebildumus pret Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) ierosinājumiem attiecībā uz numura saglabāšanas pakalpojuma ieviešanu, aģentūru LETA informēja regulatora Ekonomiskās analīzes departamenta direktors Jānis Miķelsons.

 

Lielākās diskusijas izraisījusi SPRK izstrādāto noteikumu norma par kārtību, kā patērētāji varēs mainīt pakalpojumu sniedzēju, saglabājot esošo numuru.

 

Regulatora noteikumu projekts patlaban paredz, ka abonents rakstveidā iesniedz numura saglabāšanas pakalpojuma pieteikumu tam publiskā telefonu tīkla operatoram, pie kura elektronisko sakaru pakalpojumu saņemšanai vēlas saglabāt abonenta numuru. Šis operators savukārt informē sākotnējā tīkla operatoru par saņemto pieteikumu.

 

Kā sacīja Miķelsons, šo normu regulators vēl nopietni izvērtēs.

 

Operatoriem bijuši vairāki iebildumi arī attiecībā uz SPRK izstrādātajos noteikumos iekļautajām definīcijām, kas, pēc viņu domām, ir neprecīzi iztulkotas. Daļa šo terminu līdz šim Latvijas normatīvajos aktos netika izmantoti.

 

Uzklausīšanas sanāksmē piedalījās lielākie uzņēmumi - SIA "Lattelekom", SIA "Latvijas mobilais telefons" (LMT), SIA "Tele2", VAS "Latvenergo", VAS "Latvijas dzelzceļš" -, kā arī citi.

 

Vairāki uzņēmumi ieteikumus iesnieguši rakstveidā.

 

Kā ziņots, telekomunikāciju operatoriem jānodrošina abonentiem iespēja saglabāt telefona numuru, mainot operatoru, ne vēlāk kā 2005.gada 1.decembrī.

 

LMT patlaban veic sagatavošanās darbus, lai līdz 1.decembrim varētu nodrošināt numura saglabāšanas pakalpojumu, aģentūrai LETA iepriekš sacīja uzņēmuma preses sekretārs Dāvids Dane. Šā pakalpojuma ieviešana varētu prasīt lielus izdevumus.

 

Savukārt "Tele2" darbs pie šā pakalpojuma nodrošināšanas vēl ir sākuma stadijā, aģentūru LETA iepriekš informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Evita Matisone.

 

Abu telekomunikāciju operatoru pārstāvji vēl nevarēja konkretizēt, cik numuru saglabāšanas pakalpojuma ieviešana izmaksās.

 

 

Elizabete Rutule

LETA

 

22.02.2005

Copyright LETA-EPI

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

es lietoju tele2 pastavigo, aktivo tarifu, nesudzos, cenas apmierina, ja runa menesi parasti kadas 2 stundas, letak daudz sanak neka ar prieksamaksas kartem. taka parasti zivi man labi nauda aizgaja, pargaju uz pastavigo un lietoju cepuri kuldams.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...