Jump to content

Finlux T 8000 restarts


Nain
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Ir tāds lētā gala dekoderis - Finlux T8000, piesprausta klāt istabas antena ar pastiprināju. Līdz pat šim rītam funkcionēja normāli, bet dienas gaitā uzradās gļuks - tiklīdz pie dekodera tiek piesprausta aktīvā antena, tā dekoderis, padarbojies sekundes divas, restartējas. Un tā uz apli  - divas sekundes darbojas (bilde ir), tad atkal restarts.

Varbūt kādam ir gadījies kas līdzīgs?

PIevienojot pasīvo antenu, restarts nenotiek, bet šis variants neder  - ar pasīvo antenu nav signāla (nekad arī nav bijis). Mēģināju mainīt citu antenu, mēģināju softiski dekoderi noresetot, mēģināju meklēt kanālus par jaunu - čušs.

Idejas?

Piebilde - dekoderis atrodas dziļos laukos, turklāt - daudzstāvu mājas pirmajā stāvā. :)

Labots - Animall
Link to comment
Share on other sites

Šodien laukos arī diviem Finlux aparātiem ir piemetusies līdzīga kaite- ar/bez antenas ik pēc 5s dekoders izslēdzas.

Link to comment
Share on other sites

Tā problēma ir visā Latvijā, acīmredzot softā ir ielikta laika bumba. Lieliska dāvana ! Varbūt kādam ir cita softa versija. Pārprogrammēt ir vienkārši - ar zibatmiņu.

Link to comment
Share on other sites

Opā. :) 

Ir ideja, kā šim pāršūt softu? Koehler - kā tieši caur USB tas būtu darāms?

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, citu softa versiju es arī pagaidām nespēju atrast. Būs aparātiņš jāpaķidā un jāpalūr, vai šim kaut kur nav noslēpts dzelziska reseta iespēja (kāds džamperis, piemēram :) ).

Link to comment
Share on other sites

PIevienojot pasīvo antenu, restarts nenotiek, bet šis variants neder  - ar pasīvo antenu nav signāla (nekad arī nav bijis).

Nu, nu - tādu sviestu gan pirmo reizi dzirdu. Ja reiz ar aktīvo antenu var uztvert signālu, tad  arī ar pasīvo varēs. Pasīvās ir labākas nekā aktīvās, tikai izmēros lielākas.

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju sakontaktēties ar izplatītājiem, bet neveiksmīgi, visi izslēgti, nosūtīju īsziņas, ja būs jaunumi- darīšu zināmu !

Link to comment
Share on other sites

tad  arī ar pasīvo varēs

 

Pieņemu, ka tā. Tiesa, nav pie rokas pietiekami jēdzīgas pasīvās antenas, lai to pārbaudītu. 

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka antena te nebūs pie vainas. Pirms gadiem pieciem vienu reizi gadījās pāršūt tādu aparātu, pēc tam vairs nebija vajadzības un tagad protams tas fails vairs nav atrodams. Pati procedūra bija ļoti vienkārša- uz fleša fails un iespraužot tīklā uzinstalējās.

Link to comment
Share on other sites

tas fails vairs nav atrodams

 

 

Un kur tu tolaik to failu sadabūji? Internetos? 

 

 

Šamo mājaslapa (finlux.com) ir pakārusies.

Labots - Animall
Link to comment
Share on other sites

Šitos aparātus izplatīja Mega dvd,no viņiem arī softs, un kā jau teicu šovakar neviens no man zināmajiem nav pieejams. Žēl tos vecos cilvēkus kas tagad uz svētkiem paliek bez TV.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, mana vecmamma arī bēdīga. Būs jāiedod viņai dators - lai spēlītes padzenā. :)

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu izprast šīs avārijas cēloņus. Mana versija, iespējams murgs, ir tāda, ka Lattelecom saviem Star dekoderiem palaida ētera atjauninājumus, kuri kautkāda iemesla dēļ tieši uz Finlux T8000 arī "mēģināja uzlikties".  :SOH: 

Kāds LTC Star lietotājs varētu paskatīties kas darās ar atjauninājumiem?

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tieši ar to softa atjauninājumu arī bija tā problēma. Šodien jau viss ok un finluxi darbojas normāli

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, mans dekoders arī darbojas kā nākas.

Paldies visiem par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom saviem Star dekoderiem palaida ētera atjauninājumus
 

 

Esmu gandrīz pārliecināts, LTC saviem stāriem nekādus firmvāres atjauninājumus nekad nav laidis un nelaiž. Tas, ka LTC pamaina kanālu sadlījumu pa frekfencēm un uztvērēji bļauj, ka tie jāpārskenē, nav tas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...