Jump to content

Lattelekom līguma atjaunošana


joptv
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem.

 

Lieta sekojoša, šomēness beidzas līgumsaistības ar lattelekom un viņi piedāvā itkā izdevīgu variantu, ja slēdz līgumu uz nākamajiem 2 gadiem. Nesaprotamais ir tas, ka līgums būs pieejams iekš mans lattelekom tikai no 1. janvāra. Lattelekom bodē, prasot līguma paraugu, skatās uz mani kā uz beigtu zivi.

 

Jautājums ir sekojošs, kādi zemūdens akmeņi ir gaidāmi jaunajā līgumā, ja viņu neļauj izlasīt pirms esošā līguma beigšanās?

 

Tas ko piedāvā ir 12,87 Ls par netu un tv. Varbūt kāds ir paņēmis šo variantu un zin sīkāk pastāstīt vai tas ir tikai par pirmajiem x mēnešiem un tad cena mainās.

Link to comment
Share on other sites

Nē, runa iet par optiku + tv. Tas tika piedāvāts tikai tāpēc ka uzzvanīju viņiem lai atteiktu telefonu, šie atzvanīja un piedāvāja lētākus variantus. Šis variants nav viņu lapā redzams, tāpēc prasu un gribu redzēt līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Parasti tāda tipa piedāvājumi ir uz diviem gadiem. Maksa konstanta visu laiku. Interesanti,ka var šo to nodinģēt. Man klasesbiedrenei ievilka mājā optiku un arī piedāvāja telefonu,internetu un TV par 20Ls. Viņai sen jau medus tek un nah** nevajag to TV. Atnāca džeks no Lattelekoma un sāka smadzenes skalot, bet klasesbiedrene saka,ka TV viņai nevajag.Lai dod internetu un telefonu par 10Ls, bet džeks saka tikai par 15Ls. Beigās džeks par 15Ls iedeva internetu, telefonu un TV bonusā. Tā i stāv tā interaktīvās TV kaste nepieslēgta,jo no SAT daudz labākā kvalitātē viņa skatās daudz vairāk. Lattelekom tak visiem spēkiem piesaista klientus uz to interaktīvo TV. Baidās,ka Virszemes apraidi var atņemt, bet pilsētās jākonkurē ar citiem kabeļoperātoriem.

Link to comment
Share on other sites

Nu man arī optika, telefons ar sarunām pa Latviju, lattelekom tīklā pa brīvu, neierobežoti, plus interaktīvā pamatpaka. Tas par 15,28 mēnesī ieskaitot pvn. Nemaz nevajadzēja diņģēties, paši atnāca mājās, piedāvāja un pa brīvu arī ievilka un uzstādīja. Tiesa gan līgums uz 24 mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

chirkainais

"viena tante teica"

100Mbit

Interaktīvā TV

Interneta TV

Pilsētas Wifi

līgums 2 gadi

cena visu periodu 12,87

prasi mans.lattelecom.lv visus jautājumus par termiņiem un cenām, jo līgumā, kas atnāks, nekas tāds nebūs

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā,apskatoties Lattelekoma reklāmas lapās vai mājaslapā,tik zemas cenas nav. Laikam sākumā ķer uz muļķi,bet kad potenciālais klients neparakstās,tad cenu nomet.

Link to comment
Share on other sites

LTC līgumā teikts ka puses slēdz līgumu par konkrēta pakalpojuma piegādāšanu/lietošanu. Par konkrētu cenu līgumā nav nevienas zilbes. Pakalpojuma cena līguma laikā var mainīties (inflācija un taml), bet tādā gadījumā klientam ir tiesības lauzt līgumu bez līgumsoda.

 

P.S. lasījis neesmu, bet līdz šim visu laiku tā ir bijis, nedomāju ka "jaunajā" būs kas savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja mans.ltc.lv strādātu, tad varētu paskatīties, kā īsti bija… Bet ja atmiņa neviļ, tad par tarifiem ir kaut kas no sērijas "klients maksā pēc LTC noteiktā tarifa" - nekādi konkrēti cipari nebija minēti.

Link to comment
Share on other sites

, šomēness beidzas līgumsaistības ar lattelekom

LTC nav Viasat, līgums tā nebeidzas.Vienkārši beidzas termiņš, kad bez līgumsoda nevar lauzt līgumu. Tālāk turpinās beztermiņa līgums. Ir dzirdēts ka  pēc termiņa beigām klientam piedāvā pieslēgt kādu "fīču", vai vēl kādas izmaiņas, kas nozīmē jaunu 2 gadu piesiešanu ar līgumsodu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu man ar jau daudzus gadus atpakaļ beidzās līgums, šie pa pastu atsūtīja jaunu, nekas tur nemainijās, tā rī to līgumu izmetu miskastē, šobrīd jau daudzi gadi bez līguma un labumus nekādus nepiedāvā.

Link to comment
Share on other sites

Jums gan te lēti cipari, man privātmājai ne-Rīgā Mājas komplekts 3 bez TV (tikai internets + tel.) - 21.43 Ls mēnesī, ieskaitot PVN. Un neko īsti lētāku Lattelecom nepiedāvā. Citu alternatīvu arī nekādu.

Link to comment
Share on other sites

Es tieši šo piedāvājumu saņēmu par cenu, kad beidzās 2u gadu līgums un zvanīju šiem par akciju.. un līguma pārslēgšanu.. etc.. no sākuma jau lauzās.. utt.. piekritu pat citai cenai/noteikumiem.. bet brīnums.. vakarā zvana un piedāvā šo cenu.. par ITV+optiku..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kaibinjsh
cena visu periodu 12,87

prasi mans.lattelecom.lv visus jautājumus par termiņiem un cenām, jo līgumā, kas atnāks, nekas tāds nebūs

Uz šo neparākstās. Izliekas par beigtu gludekli. Piedāvā tikai interaktīvajai TV visas pakas uz 3 mēnešeim pa brīvu. Simts gadu man tos mēslus vajag. No pamata un populārzinātniskās pakas labi ja kopā 5 skatāmi kanāli. :(

Link to comment
Share on other sites

Man laikam pa dārgo. 2 TV; 100mb; telefons = ~27LS

Link to comment
Share on other sites

Labāk ir bez komplektiem man pielēgts internets optika apm. 9 lvl un min telefons kopā 13 lati. no tv attiecos jo man ir kabelis par 3.90 un 12 kanāli. tāpat vairums filmu ir internetā . brīvas sarunas neinteresējo jo reti kam zvanu pa telefonu.

 

baltkom senāk nāca lai pieslēdz trio (tv, telfons un internets), solija 2 kāršu ātrumu internetam + ārzemes pa maksu.

 

Lattelekom ir izdevīgāks 2000 kb /s labāk ņemt mazāko no piedāvājumiem piem. fire fox li\mitē lejupielādi web lapai uz 60 kb/s

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ir piedaavaajumi kuru, cena tiek piedaavaata individuaali konkretajam klientam. Web lapaa taadas lietas nebuus. Protams komplektaa 2gadu liigums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...