Jump to content

Monobloka izvēle


Dumper
 Share

Recommended Posts

Sveiki bootieši.

Plānoju iegādāties mono pastiprinātāju mašīnai. Ja neatradīšu neko labu tepat, tad pasūtīšo no ebay.

Pašlaik ebayā esmu noskatījis Alpine MPR M500 un Hifonics HFI1000.1d, un RE Audio DTS-1500.1.

Kurš labāks. Alpine itkā firma ir pazīstamāka un labāka, bet tam otram ir iespēja regulēt basu(remonte pūlts), kas man ļoti noderētu. Kads jūsu viedoklis par šiem pastiprinātājiem. Ja varat ieteikt vēl kādu citu, rakstat. Summa ~100ls(ja no ebay, tad ar visu piegādi un muitu).

Labots - Dumper
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ko tu vēlies no tā monobloka, kam slēgsi klāt, vai kādi filtri nepieciešami utt. Alpine ir vājākais (60A), Tad nāk Hifonics (80A) un RE audio (120A), bet vai tādus tu varēsi pabarot, man māc šaubas pēc tavām iepriekšējām tēmām :D Kā arī visu kopējo skanējumu tev sniegs uzstādīšana, safiltrēšana, ne kruti verķi :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Slēgšu pie Pioneer TS-W306C. Manuprāt filtri te nav vajadzīgi, jo tiem MB man liekas nemaz nav HPF. Bet ja ir, nekas, magnetolā ir iebūvēta HPF atslēgšana subim. Uz iepriekšējām tēmām neskaties, tad tikko biju ķēries šai tēmai klāt utt. Pabarot alpine un hifonics varēšu, ja pastiprinātāju novietošu kkur priekšā. Ja nē, nāksies pirkt resnākus barošanas vadus.

Nu pēc ampēriem skaidrs, kurš stiprāks, bet kā ir ar pašām firmām?

 

Paskatījos pa cenām, tagad esmu izvēles priekšā. Hifonics hfi 1000.1d vai Re audio DTS1000.1

Ampēru atšķirība-10 (Hif...80A, Re aud...90A).

Hifonicam itkā ir lielāka nominālā jauda uz 4ohm, bet vaitad tā varētu būt, ja viņam ir mazāki drošinātāji? Kā arī paskatoties youtubā, re audio 1000 izskatās labāk.

 

Tātad kurš jūsuprāt labāks?

Labots - Dumper
Link to comment
Share on other sites

Īssavienojuma gadījumā tavs pastūzis aizies pie dieviem...pats jau visako var ielikt, bet es runāju par ražotāja uzstādītajiem. Piemēram, kas tev sanāks, ja tu pastūzim ar RMS 2kw uz 4 omiem saliksi 15A drošinātājus? Labi bliezīs? :D

 

Tātad, gaidu viedokļus par to, kurš labāks...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...