Jump to content

kas ir Schlosser?


Huselius
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nesen iegādājos Schlosser lētā gala virtuves tehnikas preci. Atnākot mājās tā arī nesapratu kas tas ir vispār un no kuras valsts un internetā nevienas atsauksmes. Ir tikai viena lietuviešu mājas lapa, kurā viņi neuzdodas par ražotājiem, bet par šī zīmola pārdevējiem. Vai kāds zina no kurienes nāk ražotājs un vai ir kāda pieredze ar šīs firmas produktiem?

Link to comment
Share on other sites

Nu nez vai vajag pat 3x, lai uzminētu valsti, īpaši, ja lētā gala prece. Bet vari jau uzmailot broļukām - varbūt izpaudīs noslēpumu.

Khmmm... nopirkt preci un tikai tad sākt domāt kas, kā un kāpēc - interesants piegājiens :devil:

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Schlosser ir pacans, kurš pirms rīkojuma Nr.2 ar visu familiju pa Saeimu dzīvojās. Priekā ;) !

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu mārketings gan strādā - kā var izdomāt tādu nosaukumu ? Vācijā tāds brends toč neaizies - šlossers...

Link to comment
Share on other sites

Tas pie mums tāds žargona vārds,ta kā haltūrists bezmazvai

Nevis haltūrists bet gan melnstrādnieks

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, Vācijā atrodu tikai vienu tādu firmu http://www.schlosser...e/indexde.html bet tai tomēr cits profils. Varbūt mēģināt meklēt pēc precīza modeļa nosaukuma, bet tas, ka Google neko prātīgu neatrod - neko labu neliecina.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nevis haltūrists bet gan melnstrādnieks

 

Ferrari arī ir melnstrādnieks? Kādi mums te snobi novākušies...

Link to comment
Share on other sites

Autor, paskaties taču uz iepakojuma, lai gan nav ne mazākās šaubas, ka ražots turpat kur visa lielākā daļa elektronikas mūsdienās. Labi ka neesi nopircis kādu Telefunken, vilšanās sanāktu daudz lielāka.

 

Bet tā jau labi, vismaz tirgonim. Bija tas joks. Tipa iepircējs jautā ķīniešu ražotājām - kā ar garantijām? Ķīnīetis atbild - kāda garantija, 1 pērc, 5 nāk līdzi.

 

Vēl, ja pats pirksi no ražotāja kādus 10 000 gab. būs tev Huselius ledusskapis un vēl bariņam iezemiešu.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Rokij,

 

pēc kādiem apsvērumiem izvēlējies Schlosser? cenas? Veikalā neviens neko nepastāstija kas tas tāds ir? varbūt ir kāds stāsts no pazīstamajiem?

Link to comment
Share on other sites

pēc kādiem apsvērumiem izvēlējies Schlosser? cenas? Veikalā neviens neko nepastāstija kas tas tāds ir? varbūt ir kāds stāsts no pazīstamajiem?

 

par plīti rakājos pa netu - sliktas atsauksmes nebija, parametri +/- sakrita vai pat bija labāki, vizuālais bija ok, cena zemāka kā konkurentiem, līdz ar to vienīgais mīnuss mazāk zināmais zīmols   - pirku internetveikalā

 

līdzīga situācija veidojas ar tvaiku nosūcēju:

H011M 60BL/600
  • Platums: 600 mm

  • Gaisa plūsma: 600 m3/h

  • Mehaniskā vadība

  • Ātrumu skaits: 3

  • Nosūkšanas un recirkulācijas režīmi

  • Alumīnija filtri

  • Apgaismojums: 2 lampas

  • Motoru skaits: 1

  • Krāsa: melna

Link to comment
Share on other sites

man galvenais saprast laikam ir tas, vai lietojot mazpazīstamu sadzīves tehniku tai nav lielāks drošības (aizdegšanās) risks?

Link to comment
Share on other sites

man galvenais saprast laikam ir tas, vai lietojot mazpazīstamu sadzīves tehniku tai nav lielāks drošības (aizdegšanās) risks?

 

es domāju ka noteikti nē, jo viņiem jau visiem jāatbilst kaut kādiem eiropas standartiem, pie kuriem jābūt arī drošībai

Link to comment
Share on other sites

ja viņi atbilst šiem standartiem, tad labi, tikai man nav pārliecība šai atbilstībai, jo paskatoties rokasgrāmatā, tur nav rakstīta nedz kurā valstī ražots, ne kāda kompānija ražojusi, ne kontaktinformācija. Tāda sajūta, ka to ir nelegāli ieimportējuši Latvijā torgaši, kuri ir iepirkuši to no rokām, kas ne par ko neuzņemas atbildību.

Varbūt Tavā rokasgrāmatā ir vairāk informācijas?

Link to comment
Share on other sites

ja viņi atbilst šiem standartiem, tad labi, tikai man nav pārliecība šai atbilstībai, jo paskatoties rokasgrāmatā, tur nav rakstīta nedz kurā valstī ražots, ne kāda kompānija ražojusi, ne kontaktinformācija. Tāda sajūta, ka to ir nelegāli ieimportējuši Latvijā torgaši, kuri ir iepirkuši to no rokām, kas ne par ko neuzņemas atbildību. Varbūt Tavā rokasgrāmatā ir vairāk informācijas?

 

nezinu, jāskatās mājās, bet vai tu tiešām domā, ka nav ne kāda kontrole par to ko tirgo veikalos? diez vai tu spēsi rimi veikalos ilglaicīgi pārdot savas salasītās ogas zem zīmola " Jāņa ogas" bez zināmas papīru kaudzes :)

Link to comment
Share on other sites

paskaties lūdzu.

 

ja es šo ierīci būtu pircis Rimi, man jautājumi vispār nebūtu. Taču visi šie iestādījumi, kas kaut kur iepērk ārzemēs vairumā nocenotas preces un šeit pārdod par līdzīgām cenām ar citiem konkurentiem, man uzticību neievieš. Tas, ka Latvijā neviens šīs preces nav pārbaudījis, liecina jau tas, ka rokasgrāmata bija tikai ENG valodā, lai gan skaidri likumā ir rakstīts, ka instrukcijai ir jābūt arī valsts valodā.

Link to comment
Share on other sites

ja es šo ierīci būtu pircis Rimi, man jautājumi vispār nebūtu. Taču visi šie iestādījumi, kas kaut kur iepērk ārzemēs vairumā nocenotas preces un šeit pārdod par līdzīgām cenām ar citiem konkurentiem, man uzticību neievieš. Tas, ka Latvijā neviens šīs preces nav pārbaudījis, liecina jau tas, ka rokasgrāmata bija tikai ENG valodā, lai gan skaidri likumā ir rakstīts, ka instrukcijai ir jābūt arī valsts valodā

ok vakarā mēģināšu atcerēties pačekot :D bet enīvej, pasūtīju arī šlosera tvaiku nosūcēju :D

Link to comment
Share on other sites

Vakar nejauši mājās iegāju virtuvē un ieraudzīju, ka man tur ir tas Šlesera nosūcējs. Tā kā ēst gatavoju reizi mēnesī, tad nebiju ievērojis :) Kopumā strādā, iebūvētais, izvelkamais, apgādāts ar 2 lampiņām un 3 ātrumiem :)

Link to comment
Share on other sites

es savukārt vakar 2 veikalos prasīju, no kurienes šī prece nāk. Atbildes bija, ka tā ir vācu firma, bet liek kopā vai nu Lietuvā/Polijā, vai Ķīnā, un ka prece ir līdzvērtīgas kvalitātes, kā citi veikalā atrodamie tās cenu kategorijas zīmoli.

Cerams, ka tā, tikai jautājums ir, ko nozīmē, ka firma ir Vācu - vai tas nav tas stāsts, kad viss, kas šo firmu saista ar Vāciju, ir Vācijā piereģistrēta juridiskā adrese.

Link to comment
Share on other sites

Kāds vācu? First Austria ir austriešu? Stollar, kas Krievijā un citur tirgojas kā Bork, Latvijā ir vācu, Krievijā krievu. Tas viss ir 100% CN.

 

Nu jau sen sadzīves preču ražošana notiek tā:

Kādas firmas emisārs dodas uz CN. Apmeklē rūpnīcu. Tur tam rāda plauktu ar 20 elektriskajām tējkannām bez uzrakstiem. Emisārs iebaksta ar pirkstu divās un saka - šīs tagad ražosiet kā Moulinex.

Ķīnieši prasa - ekskluzīvi vai neekskluzīvi? Ja ekskluzīvi, tad tāda pati, tikai zilā krāsā, neparādīsies vekalos kā Šlosers. Bet tad jums konteiners tējkannu maksās par 2500 EUR dārgāk.

 

Sen jau vairs  nav tā, kā mums stāsta: "Eropas inženieri projektē jaunus izstrādājumus, bet, lai cena būtu pircējam patīkama, pasūtījumi tiek izvietoti Dienviduastrumāzijas valstīs". Tagad pilnīgi viss cikls ir tur. Tas attiecas arī uz audio produktiem, īpaši earphonēm.

 

Tiem, kuri lasa krieviski:

 

http://www.3dnews.ru/offsyanka/iz-chego-sdelani-vashi-naushniki/

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Un vēl arīdzan gadās šitā - preci ražo ķīniešu kantoris priekš mazāk pazīstama neķīniešu kantora. Un tad labi zināms neķīniešu kantoris ņem to preci no mazāk pazīstamā neķīniešu kantora un pārdod zem sava leibla. A cena tik kāpj :)

Jap, brendi šodien ir totālā tufta.

Link to comment
Share on other sites

Tad jūs gribat teikt, ka Schlosser, Whirlpool, Electrolux - visus ražo ķīnā? Interesanti, ka tajā pašā veikalā es redzēju divas identiskas krāsnis - uz vienas bija rakstīts virsū Bosch, uz otras Schlosser. Bosch man jau točna neasocējas ar Ķīnu. Līdz ar to vai nu ir tā, kā šeit rakstiet, vai arī veikals nodarbojas ar viltotu preču tirdzniecību.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, nav jābrēc VISUS Ķīnā... Daudz un dikti valstīs un valstelēs tiek ražots. Piemēram, tas pats Whirpool - 60 rūpnīcas krustām šķersām pa visu pasauli. Man bij Whirpool Polijā ražots. Un paralēli notiek arī jau pieminētā gatavu saražotu preču iepirkšana un pārdošana zem sava leibla. Bosch - arīdzan rūpnīcas pa visu pasauli, tai skaitā - aha! - Ķīna :), Malaizija, Polija utt., utjpr. Iraid arī "solīdās" valstis - Vācija, Šveice...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Philips - rūpnīcas Čehijā, Kaļiņingradā un kur tur vēl.

HP produkcijai ražotājvalsti var elementāri pateikt pēc sērijas numura - pirmie 2 burti kā reiz ir valsts kods.

Mans darba lapsis ir tapis Čehijā.

Link to comment
Share on other sites

tajā pašā veikalā es redzēju divas identiskas krāsnis - uz vienas bija rakstīts virsū Bosch, uz otras Schlosser.

 

Nu re, tātad, skat. manu ierakstu, Bosch ir nopircis partiju Ķīnas krāšņu, bet bez ekskluzivitātes .

Link to comment
Share on other sites

Suds ar Schlosser,mani daudz vairak pratu satrauc,ka Armani uzvalks par 1500 euro,tiek razots China...

Link to comment
Share on other sites

Īsti uzvalki ir šuti ar rokām konkrētai personai neizmantojot šujmašīnas, Viss pārējais ar_tevi bez manis.

Tāpat, kādu jums Fordu : Krievu, Beļģu, Turku nē Amerikāņu nav un tuvākajā laikā nebūs.

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

Īsti uzvalki ir šuti ar rokām konkrētai personai neizmantojot šujmašīnas

Cik izmaksas aizbraukt nomerit,sagaidit pie dizinera uzsut uzvalku?Tad jau Baltman induviduali sutie uzvalki ir "vertigaki"par Hugo&Armani?

Link to comment
Share on other sites

Par šujmašīnas neizmantošanu stipri šaubos. Par Latviju nezinu, bet Krievijā tas notiek tā: tu aizej pie aģenta, tevi ar datoru noskenē, parāda drēbes paraugus, vienojieties par fasonu, tad tavus mērus aizmailo uz Vjetnamu un pēc mēneša no turienes atnāk tavs uzvalciņš ar dažām līdz galam nepiediegtām vietām, pēdējai piemērīšanai. Cena - tā pati, sākot no 1500 EUR uz augšu, bet kvalitāte ir izcila, Seviļstrītas meistariem nebūtu jākaunas.

Link to comment
Share on other sites

man besī, ka tam manam Schlosseram nav nekur norādes no kurienes tas vispār nāk. Nav pat svītru kods. Es pat nezinu vai tas ir poļu/lietuviešu vai ķīniešu salikums

Link to comment
Share on other sites

man besī, ka tam manam Schlosseram nav nekur norādes no kurienes tas vispār nāk. Nav pat svītru kods. Es pat nezinu vai tas ir poļu/lietuviešu vai ķīniešu salikums

 

ko tev dos ja zināsi valsti? piemēram Polija vai Lietuva

Link to comment
Share on other sites

sirdsmieru dos. Priekš manis Lietuvā likts produkts ir 5x labāk, nekā Ķīnā. 

 

Taču visvairāk man nepatīk tas, ka nav nekur nekādas norādes, kas vispār ir ražotājs, kas rada aizdomas par to, ka prece ir kaut kāds pagrīdes ražojums bez iepriekšējas pieredzes.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...