Jump to content

Pioneer A450R problēma ar R kanālu


kicker
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri

 

Tātad ir pastiprinātājs Pioneer A450R, kurš manā īpašumā ir kādu gadu

 

Mēnešus 2 - 3 atpakaļ pamanīju, ka brīžiem zūd labais kanāls, paliek klusu skanot tikai pīkstulis un pie bassa iečerkstas, otrs kanāls tajā brīdī turpina turpina skanēt.

[Tumbas RRR S 150]

 

Baigi apnika un izdomāju nočekot kas pa vainu varētu būt, vados vai kur.. sanāca tā, ka pieliekot pirkstu [norādīts attēlā] noburkšķ un sāk skanēt normāli.., protams atkal, līdz brīdim.. bieži tas nav, ka sāk neskanēt tas kanāls, bet tomēr, bet gribu atrisināt to problēmu.

 

Kāpēc tas tā ir, tā problēma?

Es pats viņu varu atrisināt? Būšu pateicīgs, ja dalīsieties ar to, kā to izdarīt.

Ja pats nevaru bez īpašām zināšanām, tad cik izmaksātu +/-

 

Ganjau tā problēma elementāri atrisināma, bet šādās lietās neesmu zinošs

 

post-91226-0-84802200-1356536744_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Long John

Gan jau ka kāds oksīds iemeties :beee:

Bet var gadīties arīdzan, ka vietā, kur šams kontakts platē ielodēts, lodējums atgājis vaļā (krieviski kādreiz skanēja kā "aukstais lodējums"), vai plates celiņš pušu.

Link to comment
Share on other sites

švaki aprakstīts - neticu, ka pie oksīda būs tā ka augšas skan un nav apakšu. Tumbas vietām apmaini - paskaties kas tad notiek. Drīzāk pēc tumbu gļuka izskatās. Ja tas pats -tad gan kaut kas nekontaktē "iekšā" - jo ja pazūd bass....

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ouij, šis defektiņš raksturīgs pioneer vecajiem, daudz esmu pamainījis meklējot labāko sev, regulāra problēma, ieejas signāla selektora kontaktos. Pamēģini tajā brīdī pārslegt uz priekšu atpakaļ, vai ja lieto CD ieeju pamēģini lietot AUX. Loti iespējams, ka tev tas pats.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Tumbas samainīju vietām, tā pati problēma.

 

Laboju, diezgan klusa dūkšana kad pielieku pirkstu attēlā norādītajā vietā, parādās vidējā skaļrunī un bassā arī tā kā var dzirdēt, augšās tā īsti nesadzirdēju.

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs, ka būs dūkšana ja pieliek pastūža ieejā "pirkstu". Tad visticamāk, pats tas jumperis/adaptors jāizņem laukā - jānopucē, jeb arī ieeju selektors gļuko.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kādam ir lietotāja IVO telefona nr? Pašam kkur pazudis.

Rīt kā reiz braucu uz Jelgavu, varbūt ar viņu sarunāšu, ka varu pie viņa atstāt lai uzmet aci.

 

Paldies par atbildēm! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nav slinkums nākt šovakar, tad es esmu Āgenskalnā - Mazās Nometņu un Margrietas stūris. Tiesa, labāk būtu, ja tas stipreklis pavisam nestrādātu, ja atnesīsi un strādās, tad vainu var arī uzreiz nenoteikt...

Bet, nē, labāk tomēr rīt vakarā, pēc 20:00, šovakar viens cits darbiņš padomā :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ar šitām "reizēm" vainām taisni tā arī ir - kamēr mājās, tikmēr niķojās un čakarējās, līdz ko darbnīcā uz galda, tā strādā kā miļeņkijs un defekts nelien ārā nepakam... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Torni, pats Rīgā dzīvoju Āgenskalnā, bet uz brīvdienām esmu ārpus Rīgas..

Uz Rīgu tik plānoju doties 6dien vai 7dien

Pēc svētkiem arī varu Tevi sastapt tur?

 

Konstatators: piekrītu.. kgan tgd arī skan bez problēmām.. ganjau rīt kad ieslēgšu atkal kkas raustīsies :D

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Nu man brīva laika maz šajās dienās, ātri nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Jā, un es jau arī rīt/parīt pa rīgu dzīvošos.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
gachoman

Tātad šis jaukais aparāts tagad ir nonācis manās rokās. Problēma kā jau novēroju nekur nav zudusi.

Pie vainas izskatas ka ir ieejas selektors, kurš šim modelim ir izpildīts ar "servomotoru" kurš tikai izpilda uz paneļa esošas pogas komandu, un fiziski pārslēdz kontaktus.

 

IVO, šis cik sapratu bija no Tevis ņemts aparāts. Vai neatceries viņam uzbūvi, un vai tas defekts ir kā labojams, vai tikai jāmaina visa kontakgrupa?

Link to comment
Share on other sites

Uzbūvi gan neatceros, bet ja problēma ar ieeju selektoru, tad vienkāršākais variants būtu izmantot citu ieeju (jebkuru, izņemot phono), otrs variants iztīrīt kontaktus ar ķīmiju. Kontaktgrupu nomainīt būtu vislabāk, bet kur lai viņu rauj.

Link to comment
Share on other sites

gachoman

Paldies par atbildi, būs jāpajauc un jāpaskatās, kas tur daras.

Pašlaik jau izmantoju CD. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...