Jump to content

TV iegāde


lv_ingus
 Share

Recommended Posts

Ja televizoru izmantosi tam paredzētā nolūkā ,skatīties pie mums vairumā pieejamos SD kanālus,tad iesaku aci mest uz plasmas pusi.

Link to comment
Share on other sites

kas ir "plasma"?

Link to comment
Share on other sites

Shitas temas ir katru nedelu,ja nemak palasit un saprast iepriekshejas,tad kada ceriba,ka temas autors spes saprast tagad...

Link to comment
Share on other sites

Ja televizoru izmantosi tam paredzētā nolūkā ,skatīties pie mums vairumā pieejamos SD kanālus,tad iesaku aci mest uz plasmas pusi.

Laikam plastmasa domāta :). Bet vispār baigie strāvas rijēji un ar laiku paliek baigie mēsli bildes kvalitātes ziņā! Plastmasa :yahoo: ir plastmasa!

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

120w/h ir daudz? Nevari atļauties,ej pie kaimiņa Panorāmu paskaties! Līdz 400Ls lcd netur plazmas konkureci.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
120w/h

Kārtējais idiots ar vatiem stundā. Trulīti, vati ir jaudas mērvienība un jauda jau ir enerģija laikā jeb konkrētāk W=J/s (džouli sekundē). Savukārt Latvenergo Tu maksā nevis par jaudu, bet par notērēto enerģiju, ko fizikā izsaka džoulos bet Latvenergo kWh. 1kWh = 1kW * 1h = 1000W * 3600s = 3'600'000Ws = 3,6MJ. Un televizors tērē 120J/s jeb 120W nevis kaut kādus mistiskus W/h murgus. Vienīgais korektais variants vēl varētu būt, ja idioti rakstītu 120Wh/h, bet normāli cilvēki tad par viņiem skaļi smietos.

 

Nu ja, bet biedrs taču ir pseidoīrs, kurš skolā ne tikai fiziku nav mācījies, bet arī elementāro gramatiku. Ekanomists, bļin.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Kuru izvēlēties, plazmas vai LCD, iegādājoties televizoru ar plakano ekrānu, - tas ir lielais jautājums mūsdienu televizora pircējam. Lai to noskaidrotu, mesē Digital Home tika uzstādīti LCD un plazmas ekrāna televizori ar 42 collu ekrāniem un meses apmeklētāji tika aicināti piedalīties to testēšanā. Pētījuma laikā televizoriem tika aizsegti apzīmējumi un ražotāja nosaukums, bet cenu kategorija apzināti tika izvēlēta viena un tā pati.

 

Tad, kad aptaujas veidlapas tika aizpildītas, respondentiem tika mutiski pateikts, kurš ir kurš ekrāns. Telpa, kurā tika eksponēti TV aparāti, bija tumša, un apmeklētājiem testa laikā tika rādīts speciāli izveidots klips, apvienojot DVD un HDTV kvalitāti.

 

Pavisam pētījumā piedalījās 1003 respondenti, kuri tika aicināti salīdzināt plazmas un LCD ekrānu televizorus, kā arī atbildēt uz jautājumiem. Pirms abu televizoru salīdzināšanas un piedalīšanās testā nedaudz vairāk respondentu priekšroku deva LCD, nevis plazmas ekrānam, bet pēc testa respondenti, uz jautājumiem atbildot, deva priekšroku plazmas ekrānu televizoram.

 

Kurš ir ar kvalitatīvāku attēlu? – 60% respondentu atbildēja, ka plazmas TV, bet tikai 35%, ka LCD.

 

 

Kurš ir ar labāko krāsu atveidu? – 69% respondentu atbildēja, ka plazmas, bet 25%, ka LCD.

 

Kurš ir ar piesātinātāko melnās krāsas atveidu? – 90% respondentu atbildēja, ka plazmas, bet 9%, ka LCD.

 

Kurš ir ar labāk saskatāmām detaļām tumšajos laukumos? – 67% respondentu atbildēja, ka plazmas, bet 32%, ka LCD.

 

Kurš ir ar patīkamāku attēlu? - 70% respondentu atbildēja, ka plazmas, bet 29%, ka LCD.

 

Kuru televizoru jūs izvēlētos? - 73% respondentu atbildēja, ka plazmas, bet 28%, ka LCD.

 

Pēc klipa demonstrēšanas pavisam 87 procenti respondentu uzskatīja, ka plazmas ekrāns attēlo piesātinātāku kontrastu, bet 71 procents atzina plazmas ekrānu par labāku, spriežot pēc redzētā.

Link to comment
Share on other sites

Es jau to jautājumu uzdevu tādēļ, ka latviski pareizi ir plazma nevis plasma...

 

Bet vispār baigie strāvas rijēji un ar laiku paliek baigie mēsli bildes kvalitātes ziņā!

Tev pašam laikam nav nekad bijis plazmas TV. Man ir jau vairāk kā 5 gadus un joprojām rāda super. Un nerij neko daudz vairāk kā LCD

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

to alro ...

kur tu ņēmi šādu informāciju?

kādēļ Plazma televizori zaudē savu vietu tirgū?

neesmu vēl redzējis plazmu, kas labāk rādītu par top Lcd Led Tv.

Vienīgais pluss plazmai ko es jūtu ir cena uz lielu ekrānu un ka pie slikta signāla nav kristālu kubiku

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
... kādēļ Plazma televizori zaudē savu vietu tirgū? neesmu vēl redzējis plazmu, kas labāk rādītu par top Lcd Led Tv....

 

1.Tāpēc, ka LCD ir ārprātīga reklāmas kampaņa daudzu gadu garumā. Un veikalos tos tik pat kā neizliek, lai neradītu konkurenci.

2.Labāk saki, ka vispār neesi redzējis! Lai LCD rādītu vismaz tik pat labi kā plazma, tas maksās vismaz divreiz dārgāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja pie mums būtu kārtīga HD televīzija,tad LCD protams būtu izdevīgāks,vismaz "latvenergo"mazāk sponsorēsi.Bet tie tikai sapņi par jo vēļ pat nevar uz 16:9 formātu pāriet,bet tādus CRT TV jau ražoja pirs gadiem divdesmit .bet mūsdienu tv nav paredzēti tādiem retro SD un DVD signāliem ar kuriemLCD švaki tiek galā,bet plazma kaut cik sagremo.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
kāds būtu 1. punkta pamatojums? respektīvi, kam tie LCD izdevīgāki, ka ražotāji, tirgotāji tā rīkojas?

 

Nezinu, prasi reklamētājiem. Bet vai tad tā nav taisnība?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
- nevar normāli lietot ar datoru, - nav piemērots fotogrāfiju apskatei, - lielāka enerģijas patērēšana, - dārgāka ražošana, maza peļņa

 

1. Var.

2. Nav nekādu problēmu.

3. Apmēram 15%.

4. Nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Livingston

laikam varētu būt neveselīgi priekš paša plazminieka to slēgt pie TV image retention problēmu dēļ. Ja jau ražotāji paši menu iekļauj opciju ritināt melni-baltus ekrānus IR seku likvidēšanai.

 

Foto gan var skatīties un zvaigžņotas debesis uz plazmas droši vien izskatīsies daudz iespaidīgāk kā uz LCD.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Mans radinieks jau kādu 6. gadu lieto plazmu tikai kā datora monitoru, un, pie labākās gribas nevaru saskatīt kaut kādu iedegumu.

TV gan ir vēl Pioneer.

Link to comment
Share on other sites

es arī esmu plazmu fans. man abi TV ir/bija plazmas - virtuvē gan mazs 10 vai cik tur bija collu LCD....

Link to comment
Share on other sites

Stepselis, negribu gan piekrist par to iededzināšanu.Ir nācies darba vajadzībam divas plazmas izmantot un iedega daudz mazas bildītes ka nemetās. Protams, parasts lietotājs diez vai TV skatoties to var izdarīt, bet ar datoru to var mierīgi izdarīt. Viss jau atkarīgs,ko skatās uz tās plazmas.

Link to comment
Share on other sites

lidostā kādreiz varēja redzēt labi iedegušas plazmas...bet pieļauju , ka viņas jaunas tika pakļautas statiskam attēlam...plazmām tieši jaunām ir liels iedegšanas risks...liekas 200h. Protams plazmām ir visādas tur opcijas, kad attēls bīdas ik pa laikm, inversējas etc...

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Es arī esmu redzējis iedegušas plazmas, par to nestrīdos.

Bet jaunajiem tā lieta stipri mazāk izteikta - viss taču attīstās!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...