Jump to content

Zotac ZBOX nano AD12


ivo
 Share

Recommended Posts

Es te jau kādu laiku kāru aci skatos uz šādu mini kompīti, ar kuru aizvietot lielo-dūcošo-zemgalda kasti.

Pagaidām redzu daudz plusu:

1. aizņem maz vietas;

2. kluss;

3. energoefektīvs;

4. viegli aizstiept un piespraust kur vajag - TV vai audiosistēma;

5. jaudai būtu jābūt pietiekamai ikdienas sēfošanai, e-pasta lasīšanai, ofisa programmu darbināšanai u.c.

6. Ieliekot SSD disku un pietiekami RAM, vajadzētu būt pietiekami žiglam w7 vidē;

7. Smuki darbināms pie lielā monitora;

8. tirgojas barebone izpildījumā bez diska un RAM, var pats piekomplektēt pēc vēlmēm;

9. Pieejams iekš LV bodēm - "māviens" (MA-1) un citās, pagaidām gan neredzēju tieši konkrēto modeli, bet gan jau būs.

 

No mīnusiem pagaidām daudz neko neredzu, vienīgi sanāk dārkāk par līdzvērtīgas jaudas lielo kasti.

Jautājums - varbūt kādam ir saimniecībā kaut kas tāds un var padalīties iespaidos, vai ir kādas nianses, kas jāņem vērā utt.?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Procis tam modelim visai aneemisks. Skaties benchmarkus, vai tev ar taadu tieshaam pietiks.

No zotac zboxiem vislabaakais manupraat buus ZOTAC ZBOX ID82.

Izmeers gan drusku lielaaks kaa nano, toties cpu veiktspeeja arii ~4x lielaaka.

Link to comment
Share on other sites

Man arī jau labu laiku ir akadēmiska interese par šādām iekārtām.

Akadēmiska tāpēc, ka

1) padārgi sanāk;

2) jāliek pie televizora, kuru pastāvīgi drillē ģimene, kas nozīmē skandālus;

3) nav Latvijā bāzētas pieredzes ar šādām iekārtām, jo amerikānis, kurš saka "cool, tiny box", man nav rādītājs.

Būtu es jaunāks, ar brīviem līdzekļiem, noteikti paņemtu pārbaudīt.

Link to comment
Share on other sites

2) jāliek pie televizora, kuru pastāvīgi drillē ģimene, kas nozīmē skandālus;

Kādēļ pie televizora? Var taču pie monitora.

Man vispār ideja kāda. Ir paveca core2 kaste, kurai nupat iegādāju jaunu lielu un smuku monitoru. Ir doma arī pašu kasti nomainīt. Bet tad nejauši ieraudzīju, ka ir arī šitādi aparāti un dzima doma paķert eksperimentiem. Monitoram ir vairākas ieejas, attiecīgi nekādu problēmu piekarināt viņam papildus vēl šādu kastīti. Un viņu darbināt ikdienas vajadzībām. Elektrību tērē maz, var bez problēmām atstāt diennaktīm ieslēgtu torentu vilkšanai u.c. Savukārt, kad savajadzēsies kādu video pārkodēt vai bildes apstrādāt vai arī kādu spēli sagribēsies, tad var ieslēgt lielo kasti.

Vienīgi jāizdomā, kā vienu klavas/peles komplektu darbināt uz abiem bez vadu vai uztvērēja pārspraušanas vajadzības. Ideāli būtu bezvadu variants ar 2 uztvērējiem, bet nav manīti tādi.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

ivo, tavām vajadzībām bija izdomāts šitas :D bet ja nopietni, tad kā jau te minēja, procesors slābans, ikdienas lietošanai, kaut arī primitīvai prasās kas mazliet ņiprāks, un 24/7 torrentu vilkšanai ir paredzētas nas kārbas, pagaidām nav izgudrots universāls dzelzis, kas der visam un netērē neko

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...