Jump to content

Asus x51L un audio draiveris


symbio
 Share

Recommended Posts

Situācija tāda! Kaimiņienei uz nouta asus x51L ir uzinstalēts Windows 7. Iet, nekāda vaina.

Un kad skatās iekārtu dispečerī, tad ar nevienas izsaukuma zīmes ar nav! Mūzika spēlē, itkā viss kārtībā!

Bet kad grib pa skaipu runāt tad izskatās ka mikrofons nestrādā! Man liekas, ka varētu būt pie vainas audio draiveris.

Man vēl pazīstamiem uz galda datora ar bij tāda problēma un viņi atrada priekš sevis Realtek draiveri un viss nokārtojās. Bet priekš ši realtek neatrodu. Ko varat ieteikt, pārinstelēt draiveri ir mēģināts.

Link to comment
Share on other sites

Paldies! Video protams smuks, bet man pašam ir Toshiba nouts un intereses pēc apskatījos kas man no tā vis ko demonstrēja ir! Nav nekā izņemot too Realtek HD driver! Un pie Hardware man nav nekādi audio uzstādījumi. Man audio ir pilnīgi atsevišķi bet tur ir tik pa vienam mikrofonam, nav tā kā piemērā divi.

Bet galvenais manam skaipam viss iet! Man liekas, Ka ir jābūt kautkur arī priekš tā asus Realtek draiveris, bet nekur nevaru atrast. Kā jau teicu tur ir uzstādīts audio driveris no mājas lapas, bet ar skaipu kaut kas nav tā! Brīvdienās iešu pie meitas, viņai atradu to Realtek draiveri priekš PC un redzēs kā būs.

Link to comment
Share on other sites

Ja Device Manager nerāda neko aizdomīgu, tad draiveri nez vai būs vainīgi, līka audio konfigurācija vai sačakarēta skaņaskarte gan. Kaut gan - W7 draiveri šim lapsim oficiāli neeksistē, bet Vistas draiverim vajadzētu derēt.

http://support.asus....&m=X51L&p=3&os=

P.S.

Ceru, tev ir sapratne, ka jāeklē konkrētam dzelzim un konkrētai OS paredzētu draiveri, nevis mistisku Realtek (kas varbūt tavai skaņaskartei nemaz neder).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Ja Device Manager nerāda neko aizdomīgu, tad draiveri nez vai būs vainīgi, līka audio konfigurācija vai sačakarēta skaņaskarte gan. Kaut gan - W7 draiveri šim lapsim oficiāli neeksistē, bet Vistas draiverim vajadzētu derēt. http://support.asus....&m=X51L&p=3&os= P.S. Ceru, tev ir sapratne, ka jāeklē konkrētam dzelzim un konkrētai OS paredzētu draiveri, nevis mistisku Realtek (kas varbūt tavai skaņaskartei nemaz neder).

Protams, ka ir! Ne vienu vien puisīti emu stellējis! Tikmeitei PC pievērsu uzmanību, ka ir divi draiveri HD (precīzi neatceros) un Realtek. Man uz Toshibas ar Realtek High definition Audio. Bet uz kaimiņienes Kaut kāds HD audio, bet no Reatek ne vēsts. Tāpēc man uzradās aizdomas, ka kaut kas nav tā.

Un parasti man vislielākā ķēpa tieši ir bijusi ar Audio, bet vienmēr esmu ticis galā.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

tāpēc ka hd audio win 7 saliek pats -ja divi tad viens audio un otrs videokartes audio.

ja ir tikai hd audio -tas nozīmē ka nav uzinstalēti dzelža ražotāja draiveri.

post-62332-0-33904200-1355430253_thumb.jpg

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

tev nevajadzeetu bez mazaakaas nojeegas graabstiities gar nesaprotamaam lietaam! realtekists, mljin.

nevari uzrakstīt neko konkrētu, tad nelien ar savām gudrībām. Acīmredzot neko nevari normālu pateikt, te ir cilvēki, ks reāli palīdz...

Link to comment
Share on other sites

http://218.210.127.131/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=24&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

 

še tev audio draiveris.. lejupielādē priekš w7 paredzēto. 32 vai 64bit, atkarībā no OS versijas.

 

Papildus.. pārbaudi kārtīgi audio uzstādījumus.. varbūt iekš sound manager microfons vk ir izslēgts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...