Jump to content

Mājas viesībām audio komplekts.


ugoxx
 Share

Recommended Posts

Labdien !

 

Ir radusies nepieciešamība aprīkot mājās tā saucamo viesistabu ar audio aparatūru. Ņemt kaut kādu kinozāli 5.1 negribās, jo skaņas tur nekādas. Esmu noskatījis RRR tumbas SM-300. Klāt vajadzētu izvēlēties kādu atbilstošu pastiprinātāju. Pārlasīju nedaudz forumu, tā īsti pie atbildes nenonācu. Varētu būt arī kāds no vecāka gada gājuma pastiprinātājs. Labāk gan būtu ar optisko ieeju. Ko tauta iesaka, ikdienā droši vien tiks laists cauri SAT uztvērēja signāls.

 

Uģis

Link to comment
Share on other sites

Runa jau nav par to ka neesmu "sapratis", bet par to - vai kāds var ieteikt konkrētu pastiprinātāja modeli vai firmu uz ko skatīties (varbūt pat reāli iegādāties). Īpaši 5.1 vai 7.1 sistēmas neinteeresē, vienīgi kā jau minēju ar optisko vai digitālo ieeju būtu vēlamāk.

Link to comment
Share on other sites

Budžets varētu būt 50-150Ls (nu varbuuut arī drusku vairāk). TumbasSM-300 skatījos RRR veikalā, kur cena ne visai iepriecināja 99Ls/gab. Varbūt kāds var piedāvāt lētāk un arī tas ka vajag tieši šīs nav iecirsts akmenī. Vajag apmēram tādas klases un jaudas.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

50-150Ls? Viesībām? Nu atvainojiet...

 

s90 ss'ā un stereo pastūzis no mūsu boot audio komersantiem Torņis, Ivo vai Long John. Nekas cits tur nesanāk...

Link to comment
Share on other sites

Viņš satelītu klausīsies!

Tāpēc viņš grib pastūzi ar iebūvēto DAC, un to visu par cenu līdz Ls150..

Link to comment
Share on other sites

Atvaino par tādu naudu, ko labāku vari ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Da jeb ko!

Šorīt skatījos ssā, redz kur Tornis vienu Luxmanu andelē par Ls65.

Protams, pastiprinātāji ar iebūvētu DAC kaut kur manāmi diez gan reti. Kā pēdējo redzēto te pat sludinājumos atminos Sony TA-F630ESD. Ka tik to arī Tornis netirgoja.. Katrā ziņā tajā budžetā līdz Ls150 kaut ko sameklēt var.. Kaut resīveri..

Link to comment
Share on other sites

Nu labi - skatos, ka vārdu "viesības" drusku pārvētējāt. Nebija domāts jau kārtīgi pasākumi, bet vienkārši TV+SAt+DVD, kā arī svētkos muzikālais noformējums ( tīri ģimeniskiem pasakumiem). Ar foruma biedru Tornis mēģināšu sazināties.

Link to comment
Share on other sites

Luxman jau ir prom. Aparāts ar iebūvētu DAC? Jā, ir tādi SONY un AKAI, bet nu zem 100Ls tie nebūs. Tas ir, dabā tādi ir, man pat viens SONY TA-F630esD plauktā stāv, BET - vēl nav apkopts. Ja konkrēti vienojamies, ka tāds der, tad varu pa weekendu paskatīties. Parametrus drīkst iegūlēt pats.

 

PS Ja ir vēlme slēgt klāt media player un SAT, kur ir visādi DTS un Dolby Digital, tad labāk pajemt kādu pavecu 5.1 resīveri, jo šis konkrētais SONY amps spēj DACot tikai 16/32 16/44 un 16/48 PCM audio, tipa no CD un DAT, kā arī , pieļauju, stereo skaņu no SAT un TV, bet ne daudzkanālu.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

100debija

"Sampoj" variants neder viesībām?, i par velti sanāks. Tik kāds pusstops jāpaņem dūšai, kā sakās lai aparatūra uzsilst

Labots - tarahumara
Link to comment
Share on other sites

koda nebija tās, ko maksimā tirgo malkas cenā?

ja neesi pamanijis mes runajam par budzetu lidz 150 ls(tu tiesham doma,ja budzets butu 1500 Ls,ka es ieteiktu Koda???)...un s90 nebus 5.1 komplekts,par tadu cenu nav ko ipashi stresot, perc ko vari dabut(protams vai vispar darbojas,gan janem vera :) ),gan jau ari shis koda komplekts jau bus pardots...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Īpaši 5.1 vai 7.1 sistēmas neinteeresē,

Cik sapratu no autora....

 

Es tad labāk gan ņemtu s90 (4 ohmu, tad jau vispār labi) + kādu no Torņa stiprekļiem.

Link to comment
Share on other sites

Tiesa gan- topika autors izteicās, ka pēc 5.1 sistēmas viņš gan īpaši nealkst, priekšroku dodot stereJo..

Link to comment
Share on other sites

Ieviesīšu nelielu korekciju - viss budžets (tumbas+pastiprinātājs+DVD) ir 300-350 latviešu naudiņas. Cik noprotu tad 2 tumbu sistēmu (lietotu) var savākt pa apmēram 70+70+50 (tumbas+past+DVD vai BR) noapaļojot 200Ls. Jauna 2 tumbu sistēmā vismaz x2 vai pat x3.

Šis komplektiņš vajadīgs man priekš lauku mājas. Pašam mājās ir PANASONIC TV+PANASONIC kinozāle. Lielākais efekts ir tas, ka viss regulējas ar vienu pulti un skaņa ir labāka par TV iebūvēto. Teikšu kā ir - ar skaņu 5.1 esmu labi ja noskatījies kādas 3 filmas pa 4 gadiem. Protams efekts ir, bet klausīties parastu audio pa šo kinozāli es uzskatu ir garām. Tāpēc jaunajai vietei 5.1 skaņa nu galīgi nav nepieciešama.

Labots - ugoxx
Link to comment
Share on other sites

ka jau Tornis rakstija,autora gadijuma labak bus resiveris un tad jau logiski nemt "malku"...par 5.1 es sapratu,ka sakot :jo skaņas tur nekādas;autors doma inbox variantu...nevis jauku Koda komplektinu ar tikpat jauku resi...

Link to comment
Share on other sites

Tornis rakstīja tikai to, ka tas iebūvētais DAC iekš Sony TA-F630ESD nespēs dekodēt DTS vai Dolby Digital, t.i. daudz kanālu skaņu, ko topika autoram, kā noprotu, arī īpaši nevajag..

Link to comment
Share on other sites

300-350 latviešu naudiņas

budzets "aug"tas pozitivi,nesen viena cita topika autors mekleja skandas lai kafijas galdu varetu drebinat par 600-700 Ls,bet pec ilgam diskusijam autors izdomaja,ka pietiks ar skandam par 100 Ls... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tas gan ir sākotnējais budžets- atgādināšu, sākotnēji topika autors plānoja iegādāties kaut kāds RRR tumbas (200LVL par pāri) + vēl lūkoja pēc pastiprinātāja budžetā līdz 150LVL.. :)

Link to comment
Share on other sites

90% audio lietotaju lielaku prieku iegus nevis no stereo pastiprinataja,bet normala resivera ar 5.1 skandam...kuras ari var klausities stereo rezhima...un te vispar bija runa par satelita klausishanos........

 

Autors rakstija,ka mekle skandas un pastiprinataju ,budzeta lidz 150 Ls!

Link to comment
Share on other sites

Labdien ! Ir radusies nepieciešamība aprīkot mājās tā saucamo viesistabu ar audio aparatūru. Ņemt kaut kādu kinozāli 5.1 negribās, jo skaņas tur nekādas. Esmu noskatījis RRR tumbas SM-300. Klāt vajadzētu izvēlēties kādu atbilstošu pastiprinātāju. Pārlasīju nedaudz forumu, tā īsti pie atbildes nenonācu. Varētu būt arī kāds no vecāka gada gājuma pastiprinātājs. Labāk gan būtu ar optisko ieeju. Ko tauta iesaka, ikdienā droši vien tiks laists cauri SAT uztvērēja signāls. Uģis

 

Budžets varētu būt 50-150Ls (nu varbuuut arī drusku vairāk). TumbasSM-300 skatījos RRR veikalā, kur cena ne visai iepriecināja 99Ls/gab. Varbūt kāds var piedāvāt lētāk un arī tas ka vajag tieši šīs nav iecirsts akmenī. Vajag apmēram tādas klases un jaudas.
Link to comment
Share on other sites

Nu tas gan ir sākotnējais budžets- atgādināšu, sākotnēji topika autors plānoja iegādāties kaut kāds RRR tumbas (200LVL par pāri) + vēl lūkoja pēc pastiprinātāja budžetā līdz 150LVL

 

Tieši tā tas bija arī domāts ...

Link to comment
Share on other sites

90% audio lietotaju lielaku prieku iegus nevis no stereo pastiprinataja,bet normala resivera ar 5.1 skandam...kuras ari var klausities stereo rezhima...

 

Pastāsti, kurš ir tas normālais resivers 5.1, kuram skandas var saslēgt stereo režīmā.?

Link to comment
Share on other sites

Ir divas grīdenes (jaunas) no šā komplekta;

http://www.servo.lv/ProductDetails.aspx?item_id=543

 

cea Ls 100 par pāri

atliek kāds amps no Torņa klāsta + vadi.

Viesistabas apskaošanai būs pa pirmo,

 

p.s. tumbiņu izskats sievai patiks:)

 

Jā, par Kodu runājot- SERVO izpārdod atlikumus un šāda brenda vairs nebūs. Bet, svēta vieta tukša nestāv;

http://www.taga-audio.com/

Link to comment
Share on other sites

Manai 7.1 Yamahai ne tikai priekšas var izmantot stereo režīmā, bet pat 5.1 sistēmā priekšām var piejūgt "liekos" 2 kanālus bi-ampingam.

Link to comment
Share on other sites

Jāņa piedāvātās KODA pāris ir labs dīls. Īpaši jau salīdzinot ar apšņurkātu S90 pāri no SS.LV. Par pastūžiem klientam jau PM aizrakstīju. Baidos ka resis ir labāka izvēle, ņemot vērā to, kas teorētiski var nākt no sat laukā. Bet, protams, es allaž esmu gatavs dārgi pārdot SONU TA-F630esD, kas cērt tikai uzskaitītos PCm formātus :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Jā, par Kodu runājot- SERVO izpārdod atlikumus un šāda brenda vairs nebūs. Bet, svēta vieta tukša nestāv; http://www.taga-audio.com/

 

Kodas vietā taga būs "Taga audio", nu super :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...