Jump to content

IT cilvēki un sievietes


YouMan
 Share

Recommended Posts

alusbundza
Tas tiešām tā arī ir.

man arī tā ir teikuši, bet tas nav 100%

neesmu IT cilvēks

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

...nu vispar es ari esmu del sievietem kavies un paldies Dievam,shadas situacijas neesmu zaudejis,varbut tadel,ka shados gadijumos paradas" slepkavniecisks instinkts"...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

deviņdesmito gadu sākumā Talsu krogus bija pārņēmuši čigāni, vienreiz gāju uz mājām pakaļ cirvim, labi ka vis laimīgi beidzās

 

Arnis 85, vot tā ir īstā štelle, uzvar stiprākie un gudrākie, un bērni arī dzimst labāki,

ja nūģis uztaisa bērnu, diez vai tur kaut kas labs piedzims

dzīvnieku pasaulē vienmēr pārojas tikai stiprākie tēviņi, tā ir dabiskā izlase, un cilvēks ne ar ko neatšķiras

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Talsu pusē vis kaut kādi brīnumi notiek. No tās puses nāk slavenais: "Ej, Dist!" Tāpat Kola Cool uc pērles. Es nemaz nezināju ka arī šodien vietām ir viduslaiki. Tā tik turēt! Niks "alusbundža" arī to pašu pierāda. Tikai viens jautājums: Huļi tādi pamuļī lien pie datoriem? Tak skaidrs ka neko nejēdz no tām kastēm.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

JDat, nezinu par ko tu īsti runā, kāds sakars te ar datoriem

 

Arnis 85, tev taisnība , sievietes grib pāroties ne tikai ar stiprākajiem un gudrākajiem, viņām vajag arī mīļumu , un tas viņām ir jādod , un tā ir liela gudrība, kas jāzina vīriešiem, un to skolā nemāca, bet normālam džekam tas ir dots no dabas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Sūdīgi jums ar tām sievietēm, es te skatos...

Ja tev vajag būt pediņam, lai sievietei par tevi būtu intrese, tad tev vajag būt pediņam.

Link to comment
Share on other sites

Nu, un kas būtu, ja būtu iedevuši tev pa tauri? KAS?! Vecene aizietu ar uzvarētāju, tādēļ, ka tu kautiņā par viņu dabūji knokdaunu? Nu tad nah*j vienā vietā tādu princesi, joptv.

...nee tas situacijas nav tadas bijushas,ka Tu saprati,bet piem.manai bijushajai chalis gribeja mana prieksha izradities un par to kartigi atravas no manis visu prieksha...

Link to comment
Share on other sites

heh, esmu dīvains, piekam manī ir trīs personas vienlacīgi - bieži vien sapulcēs šefs pasaka, lai pārslēdzos :p .

 

Pašam 27,x, dāmai 29,x , kopā esam jau ~9 gadus, precējušies neesam, bērnu nav, pie datora tiek pavadīta liela dienas/vakara daļa un reizēm naktis, kad kādi projekti starpā iespraucas.

 

Protams, ir bijuši sānsoļi, pamatīgi skandāli, šķiršanās un t.t. , bet turamies :p, piem. šodien atkal sakašķējāmies, bet te es atkal pie vainas, jo notusēju līdz 4rītā pie kolēģes un šodien tā arī nesāku virtuves sienai flīzes likt - pohmels.

 

Runājot par citām dāmām - nav problēmu iepazīties, tiesa, cenšos pačilot nedaudz vecākām par mani... nezinu kāpēc, bet tā "dzīvo, lai tusētu un drāztos" versija man nepiesaista.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Mātītes vienmēr pārojas ar tēviņu, kurš ir vislabāk pielāgojies konkrētai videi. Un ne vienmēr tas ir stiprākais.

Link to comment
Share on other sites

Čakli strādāt vajag un pāroties arī vajag - nodokļu maksātāju bāze kautkā jāuztur/jāvairo, lai pensionāri un visādi deģenerāti (nulles ar sliktu karmu) kā es varētu turpināt savu eksistenci :)

Link to comment
Share on other sites

Pašam 27,x, dāmai 29,x , kopā esam jau ~9 gadus, precējušies neesam, bērnu nav

Cik gados tad tos bērnus plānojat taisīt?

 

Un kas svarīgākais - ar ko tas "ideālais" un "plānotais" vecums būs savādāks/labāks par pašreizējo? ;)

Man atbildi nevajag, bet nu tipiski "pēc X gadiem" nekas būtiski labāk nav nav palicis un nez vai ir vērts stiept gumiju, ja ir atrasta tā, ar ko savu mūžu ļoti labi vari iedomāties. IMVHO :)

Link to comment
Share on other sites

... turpinot par laukiem, jeb pāris mani ikdienas novērojumi.

 

Sievišķajam dzimumam lielākoties patīk izvēlēties veci, kurš pirmais trāpās. Jo ja esi viens, tad kaut kas nav ''kārtībā''... ko draudzenes un draugi domās...

Zems intelekts tiks uztverta kā priekšrocība.

Cieņā ir klubu dzīves vaļi un tādi, kuri rajonā ir atpazīstami čiekuri t. i. tusē pie benzokolonkas (mazpilsētas centrā).

Vidējais ''kārtīgais'' vecis skaitās tāds, kurš, piemēram, strādā par podsobņiku stroikā un ir savs dzīvoklis. Tā teikti, lai jebļai un piedzīvošanai neviens netraucē. Tie kas dzīvo ar vecākiem ir mīkstie...

 

Parasti ir vērojama ''tāds tādu atrod'' tendence.

 

Runājot par sevi - saprātīgi domājošām meitenēm es lielākoties simpatizēju. :D Visām pārējām... vienkārši šķietu neinteresants, nesaistošs, citai varbūt īpatnējs, jo neesmu mainstream. Tāpat arī stulbas kuces man. Pat tīri seksiņam tādu nafig nevajag.

 

P. S. A par večiem runājāt (trūkst vēl urālu)...

pah45t14lxuy5g9alw.jpg

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Daudzas sievietes pēc savas būtības ir mazohistes vai arī ar noslieci uz mazohismu. A to tad tas arī skaidrojams.

Link to comment
Share on other sites

Interesanta tēma panesās.

Gribētu papildināt (pieliet eļļu ugunij).

 

Kad beibe ir atrasta un kopdzīve +/- iekārtojusies rodas bērnu jautājums.

Un te man rodas viens jautājums - Kāds ir reāls labums no bērniem? Jo lai bērnu izaudzinātu tam vajag mega daudz laika, naudas un nervu.

Jā jā - saprotu - vairošanās instinkts....

 

Ir dzirdēti tādi apgalvojumi kā "Bērni ir forši, bērni nākotnes ziedi, utt utjp" - bet ar ko konkrēti viņi ir forši???

Vēl apgalvo ka Latvieši izmirst, bet mani tas godīgi sakot nesatrauc!

Vēl runā par atbalstu no bērnu puses vecumdienās, bet nav garantijas ka tik ilgi nodzīvošu un nav teikts ka bērns tiešām gribēs/varēs palīdzēt.

Nē nu vēl jau var sākot no kādiem gadiem 10 viņu ekspluatēt - lai pienes aliņu, aizskrien uz veikalu, apdara mājas darbu. Darbaspēks par vēdera tiesu. Bet nedomāju ka bērns par to būs sajūsmā bez tam mūsdienās tas ir pat pretlikumīgi.

 

Šeit ir loģiski domājoši IT cilvēki ar bērniem - varbūt kāds var nosaukt vismaz kādu nelielu, bet reālu labumu kas rodas no bērna.

Labots - ronalds_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vismaz kādu nelielu, bet reālu labumu kas rodas no bērna.
Nu uz tādu jautājumu nav vērts pat censties atbildēt.Tāpat savu mūžu nesapratīsi :mda: Bet,ja godīgi man Tevis ļoti žēl...nelaimīgs cilvēks.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Protams - visi kuri domā savādāk ir idioti un nelaimīgi cilvēki :D :D :D (un vispār domā nevis akli pieņem sabiedrībā pastāvošās dogmas - jebkurš apgalvojums bez pamatojuma ir dogma!)

Arī šādas atbildes bija sagaidāmas!

 

ps. Tufjord, tu mani tik labi pazīsti lai spriestu esmu es laimīgs vai nē?

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Par to jaunās paaudzes "attīstības līmeni" varu tikai piekrist. Piedāvāju vienam labi pazīstamam studentam piestrādāt celtniecībā. Biju ar mieru maksāt 15ls dienā + labas pusdienas + nogādāšana uz/no darba vietas.

(Meistari pa lielam ir ar mieru strādāt pa 25 ls dienā, bez pusdienām un paši brauc uz objektu (600 ls mēnesī - domāju ka ok alga priekš LV mūsdienās) (oki ir izņēmumi - metinātājs man tagad prasa apmēram 100ls dienā par apkures katla pieslēgšanu - ir doma mācīties metināt, ar IT es nezinu kā tādu summu nopelnīt))

Nekā - nebija ar mieru! Nu jā - vecāki dod paiku + 20 ls nedēļā. Paēdis ir un alum sanāk, ko tur strādāt un "pārpūlēties"...... Labāk pa to laiku padzenāt kādu spēlīti vai paskatīties ko iekš youtube.....

 

Man vecāki neko nevarēja iedot un nācās strādāt pa daudz mazāku samaksu pat priekš tā laika cenām. Nedot sīcim naudu lai pats kuļas? Tad atkal vecāki tiks nosaukti par bastardiem.... Bez tam jebkuram vecākam gribas sniegt bērnam to labāko....

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Nu jā - varbūt vajadzēja atsevišķu tēmu taisīt.... (Bet šī ir tērzētava, vieta lai papļāpātu)

 

Un man ir līdzīgi kā Arnis`85, pats esmu no nabadzības ticis līdz +/- vidusslānim - ir ar paša rokām uzcelta māja, braucams auto, strādāju kā freelancer - nopelnītā daudzums ir atkarīgs tikai no paša centības (ir stabils klientu loks) Iespējams ka strādājot algotu darbu no 9.00 līdz 18.00 pelnītu vairāk, tomēr brīvība ir kā narkotika....

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Piedevām mani neiedomājami biedē tas, kādi vairums bērnu mūsdienās aug debili. Es pat nesaprotu - vai tas ir tehnoloģiju, vai ilgstošu pasaules valdību pūliņu rezultāts, bet es uz pazīstama pāra piemēru tagad skatos - vecāki abi gudri, abiem grādi, intelektuāļi, talantīgi un mīloši, ar bērnu ņemās katru brīvo brīdi, bet vienalga sīkais (nu jau gadi piecpadsmit) aug par pilnīgu retārdu un dara visu, lai savu dzīvi padarītu nožēlojamu (swag, yolo, riktīga mūsdienu dauņa esence).

Tas, ka mūsdienās nemitīgi pasliktinās bērnu fiziskā un garīgā veselība, ir vispārzināms fakts. Tam par iemeslu ir daudz faktoru. Pirmkārt, jau vecāku veselība, tai skaitā reproduktīvā veselība, kas nemitīgi pasliktinās. Piem. to pašu mūsdienu modi var uzskatīt par masu iznīcināšanas ieroci. Ļoti svarīga ir pārtika, mērena fiziskā slodze, ekoloģija u.t.t.. Arī pieaugušajiem novērojamas veselības problēmas, kas agrākos laikos tā nebija izplatītas.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Arī es uzskatu, ka mūsdienās bērns var tikai ''atļauties'', nevis tā ir kā pašsaprotama lieta. Liela daļa sevi knapi paši spēj vai nespēj nodrošināt, kur nu vēl atsevišķu dzīvību. Un visiem zināms kamēr bērns ir mazs mātei ir jāauklē viņš un viņa nevar strādāt.

Pats uzskatu, ka bērnu vēlētos TIKAI tad, kad droši justu, ka spēju viņu materiāli nodrošināt un, ka varu izaudzināt par LABU cilvēku. Citādi ir skumji skatīties cik nožēlojama ir situācija mūsdienu ģimenēs, kurās sencis ar muteri lamājas 3 stāvīgiem vārdiem un tā vietā, lai domātu par bērna izaugsmi senči grib, lai sīcies vairāk tur muti.

Pašam ir draudzene ar bērnu (5 gadi), kurš bioloģiski nav mans. Pagaidām vēl nesteidzamies savas attiecības viņam darīt zināmas, jo raustīt mazo cilvēku arī negribas, ja viņam ir labas attiecības ar bioloģisko tēvu. Lai laiks visu pamazām nokārto pats.

Link to comment
Share on other sites

Eh, bļ* - nu i nafig vot vajadzēja normālu amizantu tēmu par bābiešiem nolaist līdz šitādam līmenim? Mhhh..

Atgriezīsimies pie bābiešiem :).

Vēl ir tāds teiciens,ka sieviete ir cilvēka lābākais draugs uzreiz pēc suņa :).

Jo redz suns ,radikāli atšķiras no sievietes - visu saprot ,bet nerunā ,savukārt sieviete...........:).

Un kā ir ar IT sievietēm ?

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

daudzi pētījumi ir pierādījuši, ka pēdējos piecdesmit gados krasi mainījusies sieviešu zemapziņa partnera izvēlē

Vai vari atminēties kādu atsauci (žurnāls, raksts internetā ...)?

Link to comment
Share on other sites

Zinu pāris ar IT saistītas dāmas un, manuprāt, ar viņām viss ir ok. Viena web-saimniece, tai ir norm draugs no tās pašas jomas, otra- programmiste, par viņas attiecībām neko nezinu, bet viņa arī pēc rakstura ir ok. Izskatījās gan, ka tā otrā baisi tagad karjerismā ielīdusi un viņai ņe-do-mužikov.

 

Nezinu, man izskatās, ka te baigajā vispārināšanā un stereotipizēšanā saruna ir ievirzījusies. Nu ir white-trash pusaudži, bet ir ļoti daudz arī normālu cilvēku. Protams, ka es vienmēr varu cepties, ka tagad bērni nemāk to pašu, ko mēs mācējām viņu vecumā, bet then again- es viņu vecumā nemācēju to, ko viņi māk.

 

Un runājot par multiplicēšanos- pareizais laiks nebūs nekad. Jebkurā gadījumā, ja arī būsi sarausis tik daudz piķi, lai pamperiem/skolai pietiktu, tad noteikti pielaidīsi n citu kļūdu. Cik esmu lasījis psihoanalītiķu darbus, tad tur, manuprāt, ir skaidri gaiši pateikts, ka bērnība vienmēr ir traumatisks process. Pirmkārt jau neviens man nav prasījis atļauju, vai es vispār gribēju piedzimt! Tāpat arī jebkuri vecāki, lai cik viņi būtu grādaini un gādīgi pielaiž kļūdas. Un tāpat izaug gan normāli cilvēki, gan arī pa kādam tārdmītam. Augstākais, uz ko var cerēt ir, ka tavs sīkais iemācīsies tev piedot par kļūdām, ko esi pieļāvis. Tiesa, tad pašam arī vajag mācīties un atzīt, ka esi kļūdījies.

Link to comment
Share on other sites

Ja skatās no tāda viedokļa, tad bērniem nekad nav ne laika, ne naudas.

Tas ir normāli, ka stāsta, ka gribas vispirms dživi sakārtot, lai spēj nodrošināt utt. Tas pa lielam norāda uz to, ka vēl to sīci negrib, ka šur tur baidās un ir nedrošs. Bieži šādi cilvēki kļūst par tīri labiem vecākiem. Katrā ziņā labāk tā , nekā uzražot duci un nelikties ne zinis. TAČU tas var ātri mainīties. Parasti jau viss notiek pats no sevis. Satiec cilvēku un viss noitiek. Tas tak ir tikai normāli, k anegrib sīko no skuķa kuru tik pa retam, garām ejot izdrāž.

Tas ko bērns sniedz ir emocijas - protams, gan pozitīvas, gan aŗi negatīvas.. Emocijas ielikt iekš aprēķinim, vai Excel tabulas ir grūti.

No mājdzīvniekiem parasti jau arī nav praktiska labuma.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

+1 par emocijām ko sniedz bērns!

Arī suns (neskatoties uz visu čakaru kas ar viņu saistās) tādas sniedz!

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

viens mīnus sievietēm - pārāk daudz vāvuļo kur vajag un nevajag, un ja viņas neuzklausa ,tad apvainojas

Link to comment
Share on other sites

... varbūt tikai īpatsvarā, bet citas ir tādas, kuras nerunā vai vispār ar viņām nav ko runāt.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu neesmu tādas sastapis, kas nerunā

bet, bērni ir svarīgi, būs prieks vecumdienās

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Tas ko bērns sniedz - laimīgas vecumdienas. Vecāki var droši paļauties, ka palīdzēs un atbalstīs bērns viņus. Protams vēl ir jāizaudzina vecāku mīloš bērns.. :D

Tāpēc arī Āfrikā ir 10 bērnu ģimenes, daži izdzīvo un daži aizbrauc un daži palikušie par viņiem parūpējas - pensijas nav, tādēļ bērni ir tās vietā.

Link to comment
Share on other sites

Tas ko bērns sniedz - laimīgas vecumdienas.

 

Nu mega optimistiska prognoze. Oki, ja :"saražoti" 10 bērni, ir cerība ka kāds no viņiem rūpēsies par vecākiem vecumdienās. Bet nedzīvojam Āfrikā.

Piekrītu MIG par emocijām!

Link to comment
Share on other sites

Ir dzirdēti tādi apgalvojumi kā "Bērni ir forši, bērni nākotnes ziedi, utt utjp" - bet ar ko konkrēti viņi ir forši??? Vēl apgalvo ka Latvieši izmirst, bet mani tas godīgi sakot nesatrauc! Vēl runā par atbalstu no bērnu puses vecumdienās, bet nav garantijas ka tik ilgi nodzīvošu un nav teikts ka bērns tiešām gribēs/varēs palīdzēt. Nē nu vēl jau var sākot no kādiem gadiem 10 viņu ekspluatēt - lai pienes aliņu, aizskrien uz veikalu, apdara mājas darbu. Darbaspēks par vēdera tiesu. Bet nedomāju ka bērns par to būs sajūsmā bez tam mūsdienās tas ir pat pretlikumīgi.
nu ja sitaa vel domaa ta skaidrs ka tev tas laiks pienaacis vel nav... liecies miera neko pratiigu sitaa neizdomasi... laiks naaks un maacis... iemesli paraadisies
Link to comment
Share on other sites

Nu man ir tāda situācija ka nav vairs laika. Fakts ir fakts!

Un grūti viņu pieņemt bez loģiska pamatojuma. Tāpēc šeit prasīju! MIG pamatojums man ir pieņemams - paldies viņam par to!

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

apgaismojiet mani iditou kas ir tie swag un yolo? kaut kādi stili? gluži kā gots, vai kas cits?

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

100debija

ronalds, esi jautājis senčiem nafig tu viņiem biji vajadzīgs? Varbūt no tevis arī nekādas jēgas nav.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...