Jump to content

Vintage audio veikals...


Partyman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ediots

    25

  • Tornis

    15

  • Partyman

    18

  • Melvins

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super!

 

Tik ,visticamāk, ka cenas būs saskrūvētas...,no sērijas.. "hobijs nav maize, tāpēc maksā" :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ideja jauka, bet cerēsim, ka hipsteri neapsēdīs šo vietu kā kaut kādas sūdu mušas un nepataisīs par kulta hipsterotavu, vienkārši tapēc, ka viņiem viss vintage, t.sk. plates un 70. gadu audiotehniks rullē tikai tapēc, ka piederās pie viņu navaročennā stila... Par labu skaņu jau reāli poņas viņiem nav nekādas.

 

P.S. Insanti no kurienes viņi tās mantas ņem, jo stāvoklis, cik var spriest pēc bildēm, ir diezgan mint + viss jau esot sold out (pašreklāma?)

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Ja jau viss sold, tad hipsteri visu jau izķēruši un stilo. Ar tiem hipsteriem ir tā, ka viņiem kruts ir viss, kas ir vecs, vai arī apple, bet labāk, ja abi kopā.

Link to comment
Share on other sites

Oh, well... Tāpat tas skanēs labāk par vairumu šodienas širpotreba. Cita lieta, ka cenas noteikti ir lomogrāfiķu līmenī.

Link to comment
Share on other sites

kopeikin brazer :D mēs santīmu neiesipināsim :D

Interesanti vai jamie arī viņus arī apkopj pirms pārdošanas....jeb tādus kā ir tirgo ?

Link to comment
Share on other sites

Reku norādīts, ka it kā apkopj: https://www.facebook...intageHiFi/info

 

Tas, ka tur nebūs lēti, ir skaidrs kā diena, jo apkopi pārdodamai tehnikai neviens par brīvu netaisīs + ja tas ir veikals ar telpām, par tām arī ir jāmaksā. Un diez vai viņiem tur būs baigais apgrozījums, līdz ar to ir tikai loģiski, ka lai visu nosegtu, cenas tiks uzceltas krietni augstākas nekā eBayā. Bet par to visticamāk būs iespēja tikt pie pārbaudītas un strādājošas labas aparatūras, kas cilvēkiem, kuri paši ar lodāmuriem un kondensatoriem nedraudzējas un vienkārši grib klausīties šo aparatūru (nevis jāties ar to) ir visai draudzīgs variants. Turklāt, diez vai veikala mērķauditorija ir "reņģēdāji".

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

nu lai džekiem veicas, es gan apšaubu, ka tur būs kāds apgrozījums. Vajadzēja uzreiz arī kādu ala vintage barčiku otrā spārnā iecept.

Link to comment
Share on other sites

nu tā kaut kā :) tikai interjeru vajag atbilstošu :D

Link to comment
Share on other sites

Fetišs! Vis tas ir Fetišs, Veči!

Bet burvīgs Fetišs.. sēžu tagad un klausos Cris Rea (ceļs uz pekli) platē.. (Paldies Partyman)

un "baldeju".. forši mūzika no pareizā skaņas nesēja.. :)

un lai tie, kas grib iestāstīt ka pa 6 Ls var maximā nopikt 8MG empešku un sadzīt tur 150 tādas plates..

nu lai viņi paši saprot, kur var to ar to savu domu doties... :D

Super plate!

Tiešām patīk!

Link to comment
Share on other sites

Droši vien...

 

Man jau vēl joprojām kvalitatīvas MC ir cieņā (laikam vienam no nedaudzajiem) - vēl joprojām uzskatu, ka kvalitatīva iespiesta oriģinālā kasete (ne Polijas ZAIKS vai pašmāju "Ritonis") skan Labi.

Arī pašrakstītās (ja nav rakstītas uz "Rīga-310-Stereo").

Link to comment
Share on other sites

Varētu minēt kādus piemērus, aptuveni cik kas maksā? Lapā jau cenu nav.

 

Man jau vēl joprojām kvalitatīvas MC ir cieņā (laikam vienam no nedaudzajiem) - vēl joprojām uzskatu, ka kvalitatīva iespiesta oriģinālā kasete (ne Polijas ZAIKS vai pašmāju "Ritonis") skan Labi.

 

Piekrītu, tiešām skan labi. Tikko kā savedu kārtībā Akai GX-95 MK2 kasešnieku un klausos... Ir vēl Nakamichi BX-300E, tādus ir jēga pirkt un klausīties. Tik labas kasetes grūti dabūt - metāla vai hroma.

post-57831-0-26730000-1354464153_thumb.jpg

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ivo

 

Neuztver mani nopietni, bet tās tapetes arī dod papildus fīlingu kasešu skaņai... :D

 

spamoff

Link to comment
Share on other sites

Kvalitatīvam CD vai MC arī nav ne vainas.

 

Nu tas laikam no ausīm atkarīgs...

 

Es vēl varu saprast, kādēļ krāmēties ar reel to reel lentām (ar nosacījumu, ka tās nav Svema un netiek atskaņotas uz CCCP produkcijas) - process, skaņas kvalitāte, glīti izskatās, bet ar audiokasetēm... Neesmu dzirdējis nevienu eksemplāru, kurš mani pārliecinātu, ka man vajadzētu iegādāties kasešu deku un meklēt ierakstus šajā formātā. Dzirdot to fona troksni un limitēto diapazonu, ar pilnu atbildību saku, ka viduvējas kvalitātes mp3 skan pārliecinoši labāk un ausij tīkamāk.

Link to comment
Share on other sites

Dzirdot to fona troksni un limitēto diapazonu, ar pilnu atbildību saku, ka viduvējas kvalitātes mp3 skan pārliecinoši labāk un ausij tīkamāk.

Vienkārši Tev nav sanācis labu deku + labu ierakstu paklausīties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

cik es saprotu - ka labai kasetei, platei lentai - pie zemāka līmeņa ieraksta THD un kropļojumi ir mazāki nekā CD . Vēl viens no iemesliem kāpēc CD raksta tuvu max līmenim+ ar mazu dinamisko diapazonu....analogajam ir otrādi - jo augstāks līmenis jo lielāki kropļojumi...nu jā, protams paštroksnis - kasetei būs lielāks...

es pievienojos Torņa uzskatam - ir CD kuri skan labi un ir tādi - kuri neskan... un ir analogie ieraksti kuri skan un kuri neskan....viss atkarīgs no masterētāja un nesēja paša kvalitātes.

 

labots ar pievienoto bildi:

post-57155-0-78466200-1354470688_thumb.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ja jau kasete būtu tiklaba, tad kapēc nekur studijās nerakstīja masterlentas uz kasetēm :sarkasms: ?

Link to comment
Share on other sites

Protams, neesmu klausījies kasetes uz hi-end sistēmas, bet tas, ko esmu dzirdējis uz viduvējas klases audiotehnikas galīgi nepārliecina un nerada sajūtu, ka kaut kāda ultra hi-fi vai hi-end deka to ierakstu spēlēs stipri kvalitatīvāk (biški labāk jau noteikti skanēs). Savulaik, kad CD manu vecāku makam bija stipri par dārgu, mājās bija samērā daudz kasešu - lielākā daļa no tām bija rietumu ražojumi (un nekādi tur poļi, krievi, Mapls vai Gailītis G). Ar to mežonīgo lentas šņākoņu un trulajām augšām es nekādā veidā kaseti nespēju nosaukt par kvalitatīvu nesēju.

 

Didzi - te jau var arī sākt runāt par to, kādēļ lielākā daļa hifiliķu reliģiskā pārliecība neattiecas uz ierakstu studijām, kurās top tas, ko viņi pēc tam klausās pa saviem zelta vadiem :D

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Vecīt, paklausies jaunu oriģinālo kaseti uz kādas labas dekas. MP3 atpūšas.

 

Kad viena mūzikas lieltirgotava grasījās nīcināt ārā nenotirgotās audiokasetes, man gadījās būt klāt un es vienu banānkastīti ar asortiem pievācu. Draugs iedeva labu JVC deku ar trim galvām, mazliet paklausījos. Es biju pārsteigts, cik dzīva un laba bija skaņa.

 

Pēc tam kasetes aizgāja iekš ebay izsolēs par 5-25 eiro gabalā. :pooh_honey:

 

Kasetes problēma ir tā, ka jamās ļoti ātri nokaujas klausīšanās dēļ. Un protams šņākulis, bet pret to var cīnīties ar galvas tīrīšanu ar spirtu un dažādām Dolby podziņām uz dekas.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Vecīt, paklausies jaunu oriģinālo kaseti

Kur tadas ir atrodamas?nu kasetem,tapat ka minidiskiem un lazerdiskiem vieta ir kapiņos...nav ko velti mocities par aizgajusho bernibu...(vispar ari man glabajas viena originala kasete no '84 gada The Pretenders -25 rbl;skan joprojam labi)

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

cik es saprotu - ka labai kasetei, platei lentai - pie zemāka līmeņa ieraksta THD un kropļojumi ir mazāki nekā CD . Vēl viens no iemesliem kāpēc CD raksta tuvu max līmenim+ ar mazu dinamisko diapazonu....analogajam ir otrādi - jo augstāks līmenis jo lielāki kropļojumi...nu jā, protams paštroksnis - kasetei būs lielāks...

Kas ir informācijas avots? Tu taču noteikti zini daudz prozaiskāku iemeslu, kādēļ cd signāls ir tik augstu max līmenim.

Link to comment
Share on other sites

varbūt es zagnul ar to ka, šī atšķirība ir tas iemesls, kāpēc CD raksta flatā - tam pamatā citi iemesli - vājāka audiotehnika (HT aparatūra, portatīvā aparatūra etc). avots - tovarišč Suhov :D grāmata bija viņam. jāpameklē nosaukums.

 

ok, es neesmu digitālā ieraksta specs, bet cik saprotu pie zema līmeņa CD standarta rezolūcija "nepavelk". Tas ka studijās jau sen rakstīja digitāli (pirms CD ) ir skaidrs, bet tur bija augstāka rezolūcija par CD. Tāpēc arī ja atskaņo audio no datora, nevajag softiski samazināt skaļumu - tas jādara ar poci aktīvajā akustikā.

Link to comment
Share on other sites

Izklausās, ka runā par digitālu skaļuma regulēšanu (bitus meta nost, laikam), bet tā ir atskaņošanas daļas problēma, ar ierakstu līmeni tam nav nekāda sakara, manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc arī ja atskaņo audio no datora, nevajag softiski samazināt skaļumu - tas jādara ar poci aktīvajā akustikā.

 

izklausaas jau stulbi, bet diemzheel patiesi . tiesa, tas gan atkariigs no konkreeto dzelzhu kvalitaates ... var gadiities arii taada, kur sekojoshss [d]efekts nav manaams ...

Link to comment
Share on other sites

Tas ka studijās jau sen rakstīja digitāli (pirms CD ) ir skaidrs, bet tur bija augstāka rezolūcija par CD

 

nebija vis, virs 16/44 ir pārgājuši salīdzinoši nesen (pēdējā desmitgade vai pat mazāk), un pirms cd nemaz tik daudzās nerakstījās digitāli, un tajās kurās rakstījās, parasti bija 14bit izšķirtspēja, tāpat kā pirmajai cd atskaņotāju paaudzei

Link to comment
Share on other sites

var būt :) neesmu baigi pētījis ieraksta "galu" - varbūt maldos.

Link to comment
Share on other sites

Tagadējo 32bit dacu izstrādātāji saka, ka ciparu skaļuma regulācija vairs ne tuvu neaiztiek paša audioieraksta bitus, rezerve ir pilnīgi pietiekama.

Link to comment
Share on other sites

Cik es esmu lasījis, tad digitālo ierakstu ēra jau 70to gadu beigas sākās ar 48 kHz un 16-bit.

 

Savukārt 44.1 kHz samplēšanas frekvencei ir pie vainas pirmā metode, kā tika sagatavots CD masters, kas tika dots rūpnīcai uz ražošanu. Senos laikos to darīja ar PCM konvertoru, kas bija sapārots ar U-matic videomaģi, respektīvi LPCM signāls ar visiem servisa datiem tika pārvērsts videosignālā un ierakstīts U-matic videokasetē. Datu plūsma ar 16-bitiem un 44.1 kHz bija optimālā šādai konvertācijai un U-matic ieraksta izšķirtspējai, līdz ar to tas arī ir noteicošais, kādēļ Audio CD ir 44.1 kHz.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

kasetem,tapat ka minidiskiem un lazerdiskiem vieta ir kapiņos...

Tikai nez kādēļ par biezā gala kasešniekiem cilvēki joprojām gatavi ebajā kosmiskas summas maksāt... laikam idioti taču...

http://www.ebay.de/i...#ht_1035wt_1186

http://www.ebay.de/itm/Nakamichi-Dragon-Referenz-High-End-Tapedeck-Top-Zustand-/160931336810?pt=Kassetten_MD_Decks&hash=item257841526a#ht_4375wt_1186

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Par vecām, mūsdienu satiksmei nederīgām mašīnām arī maksā.

 

Un vēl viena nianse - audio kasete tika radīta, lai attīstītu ērtu un vienkārši lietojamu mazizmēra pārnēsājamo audioaparatūru (Walkmanus, diktafonus utml). Loģiski, kā kompromiss mazajam izmēram, tika upurēta skaņas kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Tikai nez kādēļ par biezā gala kasešniekiem cilvēki joprojām gatavi ebajā kosmiskas summas maksāt... laikam idioti taču...

 

Ir psihi, kas par Elvisa apakšbiksēm ir gatavi pat nieri atdot, vai tas kāds rādītājs?

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...