Jump to content

HD7750 saderība ar mātesplati.


Trix
 Share

Recommended Posts

Mans dators:

ASRock G31M-S R2.0

2gb ddr2 RAM

400W PSU

E6600 dual core 3.06ghz

HD4350

 

Gribu iegādāties sev ATI HD7750. Gribētu zināt vai kāds cits ir mēģinājis tādu videokarti likt uz g31 chipseta, vai būs kādas problēmas?

Link to comment
Share on other sites

tieši otrādi, ražotāji prasības sastāda, rēķinoties ar sūdīgajiem ķīniešu barokļiem un ķīniešu vatiem

Link to comment
Share on other sites

nu tas skaidrs, es ar nē, bet tikpat skaidrs, ka pietiktu arī normāls 350w baroklis, tā karte rij ap 60w pie slodzes

Link to comment
Share on other sites

Emilz man liekas, ka tu biji tas kurš savā laikā man ieteica ņemt GTX550, kura ir čut čut jaudīgāka par 7750. Un par to bottleneck var neuztraukties var jau vēl kādu jaunu komponenti nopirkt lai +/- viss darbotos kā vajag.

Un ja tev tā liekas, tad kādu video karti lai labak ņem?

 

Tikko vienā forumā izlasīju ka čalim esot bijušas problēmas palaist 7750 ar g31 chipsetu, 400W psu un 4gb, kas liek domāt, ka nekas labs nebūs ar 2gb ramu. Laikam ņemšu 6670.

Link to comment
Share on other sites

Jurijs105

Problemas nevajadzetu but, pci-e ir standartais slots, ari c2d pietiks tadai video, vienigais vari pielikt vel klat 2gb ram.

Link to comment
Share on other sites

Man gan domāt,ka 550ti un 7750 ir vienādi ātras,tad jau drīzāk 7750 pat mazliet ātrāka. Bet nu tas jau arī atkarīgs no konkrētā gadījuma..

Videni ņem kādu vari atļauties,tik ņem vērā to bottlenecku(un psu). Neesi domājis par pc maiņu?

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...