Jump to content

Sparkle GTX460


Didzha
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Man te kādu laiku atpakaļ radās problēma.

Litea tāda, ka kādreiz ar hdmi vadu uz TV skatījos filmas utt. līdz sāka brīžiem pazust bilde, bet skaņa bija. Tad vienā brīdī vispār vairs neko nerādīja. Sound propertijos, kur vislaik liku TV kā defaulto skaņu, vairs TV neuzrāda vispār. Tā nu es nospriedu, ka ir beigts hdmi ports. Ir vēl hdmi mini ports, taču nav iespējas pārbaudīt to.

Tātad, jautājums ir tāds, kur un pa cik varētu šo kļūdu saremontēt?

 

http://images.gizmag.com/inline/gtx460-0.png izskatās šādi.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Garantija ? Šito parasti nelabo. Izklausās, pēc problēmām ar savietojamīību starp hdmi specenēm vai kāds cits softisks gļuks.

Link to comment
Share on other sites

Nē, garantija nav.

Tāpēc ka esmu mainījis arī vadu, esmu mēģinājis caur to portu ar DVI vadu pieslēgt pie monitora, nekāda reakcija.

Link to comment
Share on other sites

Zinu par šādiem pārveidotājiem, bet šobrīd esmu ieinteresēts sataisīt šo esošo portu, jo drīzumā vēlos uogreidot videokarti un šo pārdot.

Link to comment
Share on other sites

sataisīt iespējams var tikai gadījumā, ja ligzda fiziski sajāta, un arī tad vēl jautājums, vai tieši tādu būs iespējams jaunu sameklēt, ko uzlodēt vietā, bet man aizdomas, ka tas maksās ~3x vairāk, kā tāda pāreja

Link to comment
Share on other sites

Nē, tajā laikā, kad pazuda bilde, nemainīju driverus, tiesa gan tagad, kad nesen mainīju driverus, neesmu mēģinājis palaist bildi uz TV. To noskaidrošu, nezināju ka var būt iemesls arī driveros.

 

 

Tā tik tiešām bija driveru vaina, ports strādā :)

Varbū kādam ir vēlme iegādāties šo brīnumu par 60Ls? Vai pārdošu, zināšu šo 6dien!

http://www.iti.ph/products.php?cat=12&scat=2&id=871

Labots - Didzha
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...