Jump to content

Kā noliegt skype atjaunināšanos? win7


Peleecis
 Share

Recommended Posts

Labs vakars . Var būt te vēl sēž kāds tik pat liels stagnāts , kā es , kas negrib pieļaut skype atjaunināšanos un galvenais - ir izpīpējis , kā to panākt ?

Situācija tāda - gribu palikt uz versijas 4.1 (dēļ jaunākajās versijās iztrūkstošā lietotāju meklētāja ). Ok .. atinstalēju 5.5 versiju uzinstalēju 4.1 versiju ,ielogojos, ieeju pie tools un izņemu ķekšus no autoatjaunināšanās un no jauno atjauninājumu piedāvāšanas . Varētu šķist , ka nu būs ok ... Neke - diena vai divas un ar ( man šķiet MS apdeitiem )5.5 versija ir klāt un jau uzinstalējusies - man neko nejautādama .... mēģināju paķemēt googles tanti . It kā bija ieteikums pamainīt reģistros ierakstus , bet tur pat tālāk atziņa , ka pat tas nelīdzot .

Var būt kādam tomēr ir izdevies izkost , kā aplauzt zobus šitam draņķim?

Link to comment
Share on other sites

Skype tagad pieder Microsoft un jauninājumi nāk ar Windows Update. Atcel automātiku un pats pārskati sarakstu ar jauninājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tagad viņi skapi atjaunina caur vindovs apdeitiem. Atcel tos ( nafig viņi vispār vajadzīgi?) un skaips vairs neatjaunosies.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Man nekas automātiski neatjaunojas.

Varbūt iemesls tāds, ka man jaunāka versija nekad nav bijusi uzinstalēta, bet Tev ir.

Iespējams, jānoinstalē nost, jāiztīra reģistri (manuāli), tad jāuzliek vajadzīgā versija (pie tam pilnā).

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

vai nu gluži tā , ka nav vajadzīgi:)

Labots - Peleecis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

ediots un Animall di*sēji - mutes ciet. Skype neatjaunojas ar Windows Update.

 

Peleecis - Skype Business versijas neatjaunojas automātiski vispār. Vari atsūtīt uz PM savu e-pasta adresi un aizsūtīšu Tev pēdējās 4.x (4.2.32.187) biznesa versijas *.msi instalācijas failu.

Link to comment
Share on other sites

Vai ta skype būtu pie kritiskajiem apdeitiem? Nektritiskos es čekoju ar "roku". Vispār, es lietoju portable skype, man tur, šķiet, nekas automātā neapdeitojas.

Link to comment
Share on other sites

jā, par šito vienu dien biju riktīgi pārsteigts- pie kritiskajiem updeitiem jauninājums priekš skype!!! :shok: Vēl vien tik trūka, ka caur windows updeitiem sāks nākt Mcafee skaneri un google tūlbāri.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

ediots, ja Tu kaut vai sajēgtu kas ir WSUS, tad zinātu, ka tas bija tikai korporatīvajiem risinājumiem un uz vienu brīdi. Šobrīd 5.x un 6.x parastās Skype versijas vēl ar vien uzinstalē un izmanto savu "Skype Update" servisu. Patiesībā diseiblo to un arī nekas automātiski neupdatosies. Toties biznesa versijai tāda servisa un lieku tūlbāru pat kā opcijas vispār nav.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos , biju bik pamucis nost ..... Pamēģināšu biznesa versiju , tad vienu pēc otra citus ieteikumus

Link to comment
Share on other sites

Zinu, kas WSUS, tas bija piemērs, kā dabūt Skype update pat tad, kad vispār tā nav uz datora. Bez Windows Update ir vēl tāds Microsoft Update (varu derēt lielākai tas ir uzstādīts k ā WU paplašinājums), iespējams, ka Skype izmantoja to. Tas ir tāpat kā Office automātiski atjaunojas. Tāpat arī update opcijā var norādīt vai automātiksi likt tikai kritiskos labojumus vai arī rekomendētos uzlabojumus. Katrā ziņā Skype sarakstā ir bijis (personīgi esmu redzējis), cik automātiski tas uzstādās vai nē, ir atkarīgs, acīmredzot, no apstākļiem.

Link to comment
Share on other sites

ediots un Animall di*sēji - mutes ciet. Skype neatjaunojas ar Windows Update.
Kātad!!! vismaz lietojot orģinālo veikalā pirktu ne torentos un pie ieslēgtām Update viss atjaunojās.
Link to comment
Share on other sites

blueshit... šitais ms duncis mugurā automātiski sadūrās gan uz internetveikalā "iegādātas" win7hp 64-bit, gan legālas win7hp 32-bit un win7pro 64-bit...

noinstalējot nost un atjaunojot veco (3.6 normālo, kas stabili strādā), updeitos uzreiz parādījās jaunās versijas instalācija...

noņemot ķeksīti no updeita un "hide update", pagaidām nav atkal uzlicies...

 

PALDIES LIELS MS PAR VIŅU RŪPĒM!!! ёпта бля...

Link to comment
Share on other sites

tiko atkal - uzliku 4.1 . momentā atslēdzu ķekšus - un jau izlecis paziņojums skypā , ka jaunā versija ir veiksmīgi novilkta , lai tak apdeitojot ...MS update nekādu ziņu par to nedeva ....

Es labprāt Pie MS update atķeksētu un noliegtu viņu , bet jams pat nepaprasa , vai gribu - še tev - spied update now un viss . Bet ja nespiedīsi , pēc restarta vis stāpat notiksies

Link to comment
Share on other sites

Viss jau būtu ok , un biznesa doma neslikta ... taču , kā rādās tādu paranoiķu kā es ir gaužām maz - lielākajai daļai viss po , ka tik strādā

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Man jau gribās to meklētāju .... nupat pat - vajadzēja atrast radu Īrijā - zinu vārdu uzvārdu ... un ? Pievienot Tu nevari , jo nav precīza nika , A cilvēku ar tādiem vārdiem un uzvārdiem ir apm10 .Ar meklētāju vienā setā tiku skaidrībā kas ir kas

 

Bet nu ok - jāpamēģina vēl senāka , mož izdodas . ceturto novilku , jo forumos to minēja kā pēdējo ar meklētāju

Link to comment
Share on other sites

Vienīgā skype vērtība ir P2P tīkls. Nebrīnītos ka tas kādreiz pārvērtīsies par Messanger.

 

Es jau labprāt lietotu kādu open source alternatīvu, bet ej nu ieskaidro to userim vulgaris.

 

Kas attiecas uz update. Nekad neesmu redzējis win update sarakstā skype. Tāpat mans 3.5.0.239 mani neapgrūtina ar jaunākas versija instalēšanu, jo atslēdzu to fīču pirms vēl skype nonās mikromikstā nagos..

Link to comment
Share on other sites

Klau ... un kā lai nočeko win update , ja man nekur neparādās , ka tiek gatavots vilkt update priekš skype? Tagad pat - izleca skype logā ka update gatavs , pat ķekšus nepaspēju novākt . Bet windows klusē kā kaps

Link to comment
Share on other sites

Man, izrādās, patlaban griežas portablā 4.1. 0.xxx. Tik nemācēšu pārbaudīt Tavu meklētāju, jo, šķiet, maini pacani savus vārdus uzvērdus neraksta. Vispār, skype es ieslēdzu labi ja reizi mēnesī

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt ka jāiztīra reģistri un jāpamēģina vēl vecāka versija .... negribējās kontaktus zaudēt . Kur tas kontaktlistis glabājas? Uz datora , vai uz skype servera? ( dumš jautājums no duma cilvēka :D )

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

skaic - paldies :)

 

Iztīrīju reģistrus .... 3.8 versija parādīja nesavietojamību ar win7 64bit..... un labākais ka arī no 4.1 vairs nevaru ielogoties savā profilā ...mjam

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu ... Uzinstalēju , palaižot skype izmet brīdinājumu par nesaderību , cenšoties ielogoties , vienkārši uzkaras un izmet . Bet arī jaunākās versijās - 4.1 un 4.2 ... ielogoties savā akontā nevaru un izveidot jaunu lietotāju arī neizdodas .... tas pēc reģistru tīrīšanas - izmet ka skype can not connect . ēmmm tur tomēr nav atkal sakars ar to , ka MS viņu pārņēma? un vairs neļauj no nulles vecākām versijām izpausties?

 

kāda laime no microsoft !!!!!!!!! ar jauno versiju viss atkal logojas un notiek . ...................tādi . ( daudzpunktu vietā necenzēti vārdi)

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Man kolēģe darbā lieto Skype 4.x uz Windows 7 64-bit. Tu gribi teikt, ka viņai pirmdien tas vairs nestrādās? Kaut kā ļoti, ļoti, ļoti maz ticu... :)

 

P.S. Jautājums 3.x lietotājiem - ar ko 3.5, 3.6 u.c. ir labāki par pēdējo 3.8.0.188?

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Tak es esmu par glupu lai to principu saprastu .... Es pieņemu , ka ja uz īpašnieku maiņas brīdi ir bijusi vecā versija , viss strādā . Bet uz svaigas windas uzlikta vecā , ne ... Nu vismaz man tāds iespaids radās ...

Tāds iespaids , ka viņš nekonektējas ar serveri - ne jau izveidotu lietotāju ne , lai jaunu izveidotu . Var jau būt ka arī šo var apiet - padzēšot nevis visu bet pareizo , bet tam esmu par dumu .

 

Re ... te ar cilvēki priecājas .. pagaidām visu neesmu izlasījis , bet ir aizdoma , ka risinājums tā arī netiks atrasts

http://proger.i-forge.net/How_to_disable_Skype_5_auto_update/7RS

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

5.x versijas taču strādā, līdz ar to arī 5.10.32.116 Business versija, kas neupdatojas. :) Kas grib to, atkal piesakās PM. :D

Link to comment
Share on other sites

cik esmu mēģinājis, tikai 3.6 versija stabili strādā uz gan uz 32-bit, gan 64-bit win7... ar ir 3.8 problēmas, ko Peleecis aprakstīja...

Link to comment
Share on other sites

Man jau to meklētāju ....:) - savādāk lai tak viņi mudjījas kā grib . Pagalam sāks mudjīties , ātri tauta apgūs alternatīvas ( kas starp citu arī tagad ir - man īsti nav saprotama tieši skype popularitāte) , bet cik zinu tad ceturtā ir pēdējā ar meklētāju .

 

Athlons , bet vai esi instalējis nesenā laikā 3.6 uz svaiga win? Ja jā un veiksmīgi - tas ir pavediens . Man gan domāt , ka pasen tas bijis , ne?

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju mail.ru aģentu! Tur ir visas fričas kas ir skaipam un vēl plus... . Un par skaipu, varbūt vienkārši vajag ielikt savietojamību ar vecāku windas versiju?

Labots - symbio
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc jānodarbojas ar gemoroju? Visās skype versijās, arī 6.x. lietotāju var sameklēt..

Alerģija pret visu jauno ir letiņu nacionālā patoloģija, bija jau nu laiks to zināt...

Viss jaunais=SLIKTS

 

sākot no 4tā skype ir pretīgs kā tāds.Riebjas tie ,,palagi,, pa visu desktopu

Kungs šķiet vairāk par 5.0 skaipu nav redzējis un nezina ka eksistē "Compact View" ...

Konfigurēšanas opcijas tak nekur nav zudušas :)

5.0 skaips ar to slimo home screen gan bija uzbāzīgs bet to skaips izmainīja...

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Athlons , bet vai esi instalējis nesenā laikā 3.6 uz svaiga win? Ja jā un veiksmīgi - tas ir pavediens . Man gan domāt , ka pasen tas bijis , ne?
Nezinu kā viņam bet man bija vakar.

ja precīzi tad pēdējā reize bija 21. novembrī...

uz win paziņojumiem par nesaderību atbildam ar ok... skype exe ieliekam kompatibilitāti uz xp sp2... ja nesirgst ar paranoju, var arī iekjeksēt run as admin...

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...