Jump to content

kuru videokarti labak lietot?


valdinjshh
 Share

Recommended Posts

taatad ir 2 videokartes:

 

1. ASUS EN8400GS SILENT/HTP/512M GeForce 8400 GS 512MB 64-bit GDDR2 PCI Express x16 HDCP Ready Video Card (http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814121235)

 

2. 512MB Ati Radeon HD 3650 PCI-E 2.0 DDR2 128bit 2xDVI TVO MSI R3650-T2D512 D2 ( http://www.ma-1.lv/goods.asp?id=44505&n=video+512mb+ati+radeon+hd+3650+pci-e+2.0+ddr2+128bit+2xdvi+tvo+msi+r3650-t2d512+d2)

Link to comment
Share on other sites

Jaudas ziņā radeons ir par galavastiesu pārāks bet elektrību arī rīs gandrīz 2x vairāk. Tākā nekada geimošana tāpat drošvien nav paredzēta tad ņemtu gan to nvidia, tam nav karlsons virsū un būs vismaz klususms.

Labots - indipuk
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Indipukam taisnība, ar abām spēlēm neko daudz nepapspēlēsi.

Un uz tīru specifikācijas tabulu skatīties ar nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

valdinjshh

nu es domaju win7 vai win8 lietot un speles nespelet. Laikam jau turpinashu lietot radeon, taa vismaz parbaudita, tagad ir nvidia virsuu ar xp, kaut ko leenu starteejas, lai gan pc svaigi parinstalets nesen.

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā autora spriešanas līmeni, es iesaku lasītājiem neiespringt uz tālākām atbildēm - ja jau cilvēkam jaunu VGA vajag lai Win7 vai Win8 ātrāk startētos, tad šaubos, ka te vēl ir ko piebilst...

Labots - Arnis`85
Link to comment
Share on other sites

valdinjshh

es rakstiiju, ka man aatraak xp starteejaas ar radeon karti. Taapat pats palasiiju videokarteem dokumentus, saliidzinaaju taas, nu zinu, ka pagaidaam lietoshu radeon karti, jo taa ir labaaka. Var sleegt ciet.

Link to comment
Share on other sites

Kā videokarte var ietekmēt datora startēšanās laiku? Es vēl saprotu ka pēdējā posmā (tad kad jau zīmē ikonas uz desktopa) teorētiski var. A pārējā laikā? Var kāds valdiņveidīgā izskata "sexpersts" man, trešam tēva dēlam, paskaidrot?

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Moš vieni draiveri ar visu catalistu/nvidia kontroles paneli ielādējās ātrāk par otru?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

A kas ir catalyst/navidia control panelis? Nekad tādu neesmu redzējis... Draiveri nebija gadījumā jāpieliek caur device manager izvēlotoes iekārtu un norādot pareizo .INF failu?

Link to comment
Share on other sites

un kuru monitoru izmantosi, utt arī norādīsi inf failā?

Link to comment
Share on other sites

Displeju display properties logā. Nu tur kur ir screensaver, izšķirtspēja utml. Tikai vēl kāidomā ka tikt galā ja displeju jāpagriež par 90 grādiem. Labi, labi, pietiks troļōt, nu neciešu es instalēt lietas bez kurām varu iztikt un sistēma strādā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...