Jump to content

TV izvēle .. bilde + passive 3D vs active 3D


blackoutdp
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri,

 

izmeklējos tuvu un tālu pa interneta plašumiem un nevaru izšķirties par pareizā TV iegādi.

Zinu, ka man vajag vismaz 55" (jo attālums ir liels - 3.6m)

Izmantošana - 20% x-box; 30% digitālā TV; 50% HD filmas/seriāli

 

It kā izlēmu par labu Passive 3D, gan ērtuma, gan briļļu cenas ziņā. Shortlistā ir šādi modeļi:

55PFL6007

55LM860V

55LM960V

 

Ja nu atmet domu par 3D kā regulāru lietu, tad var skatīties uz Active 3D. No tiem ir šādi TV shortlistā:

55ES8000

KDL-55HX850

55PFL8007

 

Patika, ka LG un Philips ir dual gaming iespēja (katram spēlētājam savs ekrāns izmantojot 3D brilles).

 

Kapēc ne plazmu? Jo pašlaik lietoju Philips 8404H LCD un esmu pilnībā apmierināts, tikai par mazu ekrāns kļuva.

+ nevajag papildus sildītāju mājās (vidēji 100W LCD vs 380W plazma)

+ tomēr iedeg (pat "labās" Panasonic plazmas)

katram savi plusi/mīnusi (plazma ir laba un forša, bet vienkārši nav priekš manis)

 

Ja kādam ir pieredze ar kādu no šiem modeļiem vai ir nonācis tanī pašā situācijā kur es tagad - plz help.

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu pavērot vai "atspīdumi" nekrīt uz nerviem. Diemžēl tā ir mūsdienu TV "modes lieta", ka ekrāniem jābūt "glancētiem".

Protams, ja skatās pilnīgi tumšā istabā, tad tā nav problēma, bet cik bieži tā notiek.

 

 

par HX850 - normāls tv, bet kāpēc galvas tiesu pārāks par citiem?

Link to comment
Share on other sites

blackoutdp

Prime - paldies par info. Sony man biki uztrauc tieši tas atspīdums, jo saprotu, ka viņi izmanto gorilla glass. Otrais - "The lack of MKV support is particularly surprising." Es ta kā biju cerējis izmantot TV filmu strīmošanai, jo WD kaste brīžiem kaitina.

Bet viedoklis ņemts vērā.

 

Rik0 - pieņemu, ka par galvas tiesu pārākumu liecina 2012 CES rezultāti .. bet tur arī LG nebija gluži pēdējais (par Philips gan neviens nefanoja). Dominēja gan plazmas ..

 

Ļoti labprāt dzirdētu kādu lietotāja atsauci arī par pārējiem modeļiem.

Link to comment
Share on other sites

blackoutdp

Cik esmu skatījies, tad nē .. Philips raksta, ka patentēta, tas arī varētu būt iemesls.

BET man tagadējam Philips ir ambilight, un no sākuma baigi priecājos. Pēc kāda gada izslēdzu ārā vienu vakaru un likās _tik_ labāk! Bet citiem vajag gaismu skatoties TV, citiem traucē.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Tak tās filips eglīšu lampiņas ēbajā apm. pa 30 eiro var nopirkt,un karini,kur gribi! Tas sony ir ļoti labs modelis,bet brilles pirksi atsevišķi un dārgāk kā konkurentiem,iesaku vēl palasīt internetā ekspertu testus par samsung 8to sēriju,ir dārgāka kā sony bet par ekstrām un šauro rāmi ir jāpiemaksā..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...