Jump to content

Par IPod lādēšanu


Cilvēks Parastais
 Share

Recommended Posts

Cilvēks Parastais

Sveiki,

Jautājums diezgan īss - par IPod Nano (un visu citu Li-Po bateriju) lādēšanu - tās ir jālādē tad kad ir pilnīgi iztukšotas vai arī nekas slikts nenotiks (nesamazināsies tās darbība no vienas uzlādes reizes) slēdzot pie datora katru reizi kad tas ir iespējams, kaut baterija ir minimāli patukšota?

Link to comment
Share on other sites

Viņš tak lādējās katru reizi, kad pieliec pie iTunes, tad sanāk, ka sinhronizēt nevar kamēr bačene nav tukša :D :D :D

 

Ir bijušas jau vairākas tēmas par bateriju lietošanu un ilgmūžību, pameklē foruma meklētājā.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Tieši nevajag gaidīt, līdz paliek galīgi tukša. Jāsāk lādēt no kādiem 30%. Šitām baterijām galīgi nepatīk visu laiku būt uz visiem 100%, tāpēc nevajag arī ilgstoši turēt viņu pie vada.

Link to comment
Share on other sites

Vai jums IPodiem baterija diezgan slikti tur? Knibinoties gar to (pamatā i-nets) pat dienu nevar izvilkt.

Mūziku ilgi klausīties neesmu mēģinājis.

IPod touch 8GB.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Nezinu, gan - esmu ticis pie lietota IPod Nana 3rd Gen (pārdošanā no 2007-2008), sākumā bija pilnīgi izlādējies. No pirmās manas uzlādes, baterija izvilka ~14h non-stopā skanot mūzikai apmēram 80% no maksimālā skaļuma

 

http://support.apple.com/kb/HT1726 Interesanti: You should charge iPod when it has fully discharged even if it won't be used right away.

 

Vai varētu tā ka jau otrajā manā uzlādes reizē IPod izvelk vairs tikai zem 10h vai drīzāk esmu kļūdijies ar laika uzņemšanu? Bateriju līdz galam neiztukšoju bet spriežu to pēc baterijas indikatora.

 

Vispārībā - baterijas indikators Ipodos rāda objektīvi vai arī pirmā daļa pazūd krietni ātrāk nekā reāli baterija ir pustukša?

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka nerāda objektīvi.

 

Un testēšanai tad vajadzētu vienādu temp, vienādu skaļumu un playlist...

 

Es uz šo skatos, ka nevajag turēt zem 20-30% un vienu reizi mēnesī sasniegt to 30%, pēc 2/3 gadiem tāpat 90% ierīču mainīsi. Bet nu mans vecais ipod nano 2 jau sākt streipuļot ar baterijas darbību pēc entajiem gadiem, bet, tā ir vienīgā lieta, ko es atzīstu par normālu apple produktu, strādā kā zirgs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...