Jump to content

1080p ārpus nelien ekrānā!


Recommended Posts

nopirku šito aparātu rakstīts, ka ir 1920 x 1080 izšķirtspēja, bet kad uz pc uzliek 1920 x 1080 tad visa bilde neielien ekrānā, piemēram redzama ir tikai puse no taskbara. Pārējās izšķirtspējās viss ielien tv, bet katrai rezolūcijai protams ir savi kropļojumi un savādāķi spilgtumi, principā šobrīd sēžu uz 1600 x 900 kas izskatas vislabāk! Nevar būt, ka tas 1920 x 1080 nelien tapēc ka 40 collas nevis 42???

Edited by Lameriz
Link to post
Share on other sites

skeilingu, iesleedzu, izsleedzu tas neko nemaina. Ar resize itkā iedabūju ekrānā, bet kau kā dīvaini izskatas, tas 1600x900 likās labāks.

kapēc man tieši to rezolūciju vajagat resizot nerubiju, ja visas pārējās normāli ielien erkānā, nez vai tas normali?

Link to post
Share on other sites

Nu a pieinstalējis esi normāli? Nestāv kā "spraud un spēlē" vai Generic, vai Default monitor? Kāda izšķirtspēja stāv displeja setingos?

Link to post
Share on other sites

SAMSUNGiem `Unscaled` nav atsevischi pieteikts un `Overscan` cik zinaams nav reguleejams

varbuut ko liidzees ka pasaka konkreetai HDMI ieejai ka sheit buus PC

Edited by Rudiger
Philips šeit neviens neapsaukā nesmukos vārdos
Link to post
Share on other sites

Nepareizā forumā meklē palīdzību savai nezināšanai,te tikai filips apspriež un iesaka...tā ka lasi vien manuāli...

Link to post
Share on other sites

Man uz Samsung LCD 32" bija līdzīga problēma, tiešāk ekrāns/desktops bija nedaudz nobīdīts un proporcijas bija nedaudz nepareizas, palīdzēja HDMI vada pārspraušana citā slotā + izejas pārdēvēšana par PC, katrā gadijumā TV nav monitors un katram TV/modelim ir savas īpatnības tieši ar pieslēgumu pie PC...

Link to post
Share on other sites

Uz kompja atstāj tikai vienu monitoru tas ir tv.un viss būs ok.Tā ir ar Sony un Filips dažiem modeļiem.Pieļauju,ka kompis portatīvais un displejam nav izšķirtspēja atiecīgā.(ja skatoties tev rādas abi tv un kompja) Pamēģini :) Ceru ka domu spaprati :drinks:

 

Nepareizā forumā meklē palīdzību savai nezināšanai,te tikai filips apspriež
Smagi maldies :)
Link to post
Share on other sites

ati radeonam (nu vai arī amd vision ecc) ir tāda problēma, ka defaultā pie scan/overscan ir kkādi ~7.5% (skat bildi)... uz mana benq monitora, kas pieslēgts caur hdmi, pareizu bildi var ieriktēt tikai ja iestāda uz 0%... spriežot pēc problēmas apraksta, tev vajadzētu ieregulēt uz 15%... protams, pie nosacījuma, ka tev ir ati karte... :D

nemāku teikt, kā tas izpildās ar nvidiju vai inteli...

post-64753-0-79230500-1353168743_thumb.png

Link to post
Share on other sites

Ieslēdzam tv , attēla opcijas -> ekrāns -> automātiska konfigurācija (līdzīgi monitoru auto-nobīdes opcijai). Meklējam šādu/līdzīgu iestatījumu

Edited by Simsons2
Link to post
Share on other sites
Vai arī extend, tad a var dabūt pareizās izškirtspējas
Nē.un Jā.

 

Ieslēdzam tv , attēla opcijas -> ekrāns -> automātiska konfigurācija (līdzīgi monitoru auto-nobīdes opcijai). Meklējam šādu/līdzīgu iestatījumu
nu nepielāgosi šitā,normāli. Vis atkarīgs no kompja uzstādījumiem.

 

Nav jēgas diskutēt,ja neko vairāk par TV modeli nezinām.Kāds kompis,kāda video karte....Un Samsung nav sliktākais,tikai lētākais.Pēc kvalitātes.salīdzinot ar topa brendiem.

Edited by Tufjord
Link to post
Share on other sites

Tufjord,

 

Man pieslēdzot savu LG 32' tv pirmo reizi tieši tāda pati problēma bija. Iekš tv settingiem automātiska noscalošana/pabīdīšana visu nofiksoja un nekādas līšana pie pc settingiem nebija vajadzības.

Link to post
Share on other sites

Jā,iespējams.Es runāju par Samsung,Sony un Filips(vismaz tiem modeļiem kas personīgi.) Bet .ja no kompja ne tādu išķitrtspēju palaidīsi caur HDMI nu arī Tavs LG pareizi nerādīs.Pieregulēt vari,bet tas nebūs tas.1920*1080

 

Vai arī kompis Tev atbalsta tv izšķirtspēju pēz noklusējuma.. LG 32 nav parametri,tāpat kā nezinām pie kādas video kartes autors slēdz savu TV.Kā arī kā zināt ko Tavs kompis dod ārā pa HDMI. :drinks:

Link to post
Share on other sites

Ko Jūs biedri par tiem kompja uzstādījumiem varat raudāt,,,vēlreiz saku-tas nav filips bet samsungs un problēma ir gaužām vienkārša--aspect ratio ir nepareizs,ja nemaldos kompim pareizu izvēlni rādīja 16:9 vai tikai skanēt režīms.

Link to post
Share on other sites

Mjā, man nav ko teikt, atveru to autora doto linku, gribu atvilkt manuāli, palasīt kas un kā, bet tur pirmais ko piedāvā ir skaype lietotāja rokasgrāmata televizoram ! :D Kur pasaule iet ar tiem debīlajiem mārketologiem ?

 

Par tēmu - datoram (laikam jau laptopam) malu attiecība ir 16:9 vai 16:10 ?

Varbūt pamēģini 1366x768 (1280x720) ?

 

no manuāļa :

Connecting to a PC

Using an HDMI cable or an HDMI to DVI cable

Connecting through the HDMI cable

may not be supported depending on the PC.

Optimal resolution is 1920 X 1080 @ 60 Hz.

 

For HDMI/DVI cable connection, you

must use the HDMI IN 1(DVI) jack.

The interlace mode is not supported.

Edited by mafijs
Link to post
Share on other sites

Izmantoju tīru hdmi vadu, bez pārveidotājiem, piefiksēju, ka kaut arī uzlieku resize uz pareizo setingu, pēc kāda laika tik un tā atkal izkrīt no ekrāna bilde un atkalj jalaiž resize uz pc.

 

Ai paliekšu pie 1600x900 vismaz bilde lielāka, a to sēžot 2 metru atālumā ar 1920x1080 viss par mazu desktopā.

 

p.s.

 

muļķīgs jautājums, bet skatoties 1080p filmas, nu tādas smagās uz 10-20gb nevaru iedabūt visu bildi pa ekrānu, izmēģināju gan ar KMP, gan VLC visādus aspect ratio setingus, bet kā nelien ta nelien. Vislaik augšā un apakšā melnās joslas, kā widescreen filmās, parasti pamainot aspect ratio varēja iedabūt pa pilno ekrānu, bet šitādām filmām negrib!

Link to post
Share on other sites

Šitām kačātajām filmām labāk izmanto usb puļķi,liec to kompi mierā,ja nemāki pareizu rezolūciju uzlikt! Tas ir Full HD televizors,kas ir domāts,lai uz viņa skatītos veikalā pirktus BD diskus nevis ripeniekus no PC.

Link to post
Share on other sites
skatoties 1080p filmas, nu tādas smagās uz 10-20gb nevaru iedabūt visu bildi pa ekrānu, izmēģināju gan ar KMP, gan VLC visādus aspect ratio setingus, bet kā nelien ta nelien. Vislaik augšā un apakšā melnās joslas
Nu bet pareizi,ja skaties platekrāna filmu.
High-definition video has an aspect ratio of 16:9 (1.78:1). The aspect ratio of regular widescreen film shot today is typically 1.85:1 or 2.39:1 (sometimes traditionally quoted at 2.35:1)
Caur flešu,ja atskaņos Tavu vilkto formātu ar būs melnas malas augšā un apakšā.http://en.wikipedia.org/wiki/High-definition_video

 

Tas ir Full HD televizors,kas ir domāts,lai uz viņa skatītos veikalā pirktus BD diskus nevis ripeniekus no PC.
Ja filma platekrānā tad kāda atšķirībā?

 

Nu var jau izstiept un saspiest,lai tik viss ekrāns aizpildīts.Bet jēga tad vilkt 20 GB filmas,ja sap..s kvalitāti?

Link to post
Share on other sites

uz vecā 720p projektora liku vienmēr lai izstiepj uz 4:3 tādas filmas un bija normāli pa visu ekrānu, nekādu īpašu atšķirību kvalitātes ziņā nejūtu arī tagad uz jaunā, tikai tagad daudzām filmām uzliekot 4:3 filmas nevis izstiepjas, bet saraujas garumā un kļūst par kvadrātu ekrāna vidū!

Edited by Lameriz
Link to post
Share on other sites

Skaidris :) Tu pa katru cenu gribi dabūt varžu ģīmjus bet sliktais TV neļauj :) Uzstādījumos ir kur var šo traucēkli atslēgt.un strādās,kā uzliksi.

Link to post
Share on other sites
Vislaik augšā un apakšā melnās joslas, kā widescreen filmās, parasti pamainot aspect ratio varēja iedabūt pa pilno ekrānu, bet šitādām filmām negrib

 

Batjuški ... tādēļ, ka tās filmas nav 16:9 bet gan 21:9 līdz ar to uz 16:9 TV tādas filmas ir ar melnām malām augšā un apakšā.

Link to post
Share on other sites

Tieši tā, tādēļ Philips ir pirmie kas piedāvā teļukus ar 21:9

58PFL9956H

50PFL7956H

Vairumam televizoru malu attiecība ir 16:9 (jeb 1,78:1) un 1080p Full HD izšķirtspēja. Tomēr Holivudas grāvēji parasti tiek filmēti, izmantojot 2.39:1 malu attiecību. Izmantojot Philips jauno kino formātu 21:9 televizori ideāli atbilst oriģinālajam filmu formātam ar 21:9 (2.39:1) malu attiecību, ko izmanto režisori. Tāpēc jebkuru filmu tagad varat skatīties ar tās oriģinālo malu attiecību un bez melnajām joslām.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...