Jump to content

Sony resīveriem nestrādā viens kanāls


N-tony
 Share

Recommended Posts

Jautājums tiem biedriem, kas ar pastiprinātāju uzbūvi un remontiem ir uz TU.

 

Sekojoša problēma: divi sony STR sērijas entry level resīveri, kas pabijuši ugunsgrēkā, gadus pāris atpakaļ. Iztīrīti no kvēpiem tie turējās godam, līdz vienam sāka kropļot skaņu viens kanāls un otram viens kanāls pazūd un parādās. Servisa slēdziens - nav jēgas remontēt, galvenās shēmas nav iespējams dabūt. Ārā izmest var vienmēr paspēt, ja kāds var ieteikt sakarīgu risinājumu, būtu pateicīgs.

Link to comment
Share on other sites

iemet vismaz kādu bildi/linku ar to resīveri ato "Sony STR sērija" neko daudziem domājams neizteiks...

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt nekontakts lodejumos tad ir jēga remontēt. Ja gluko vadības procis tad gan tikai rezerves daļās. Es droši vien sāktu ar gala pakāpju plašu lodejumu apskati izmantojot lupu

Link to comment
Share on other sites

iemetīšu rītu bildi ar plati, pastāstīsi, kuras ir tās gala pakāpes, savādāk man šādi termini kā pamacība kā doties kosmosā...

Link to comment
Share on other sites

Salabot šo pastūzi bez zināšanām un pieredzes - praktiski nereāli.

Kādā servisā biji? SONY oficiālajā?

Pameklē kādu citu remontēšanas vietu!

Link to comment
Share on other sites

Jau diena apkārt, bet konkrētu resīvera modeli autors uzrakstīt nevar. No bildes mēs tev te neizzīlēsim neko. Kā lai mēs uzminam, kas tam lācītim vēderā?

Link to comment
Share on other sites

Man nupat vienu resīveri ar nestrādājošu (strādāja, nestrādāja, strādāja un beidzot nobeidzās vispār) kanālu saremontēja pa Ls 15, tranzistors beigts (gala pakāpe?). Tiesa, es biju sameklējis shēmu internetā un iedevu līdzi. Tā ka mest ārā būtu pārsteidzīgi.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Vienu verķi atdevu remontā Imantā, RRR darbnīcā, otrs mājās, to nekur neesmu nesis, domājams kad diagnoze būs līdzīga.

Precīzs modelis ir Sony STR De 135, šis verķis skaņu nekropļo, šim skaņa no viena kanāla vienkārši parādās un pazūd, turklāt visos režīmos (CD, Tuner utt).

post-83624-0-41720000-1352535193_thumb.jpg

post-83624-0-58156500-1352535364_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trauku mazgājamā mašīna un pēc tam gumijas āmuriņš un silts lodāmurs. Vaina visdrīzāk ir tradicionālā - kontaktos starp platēm. Vai kādā aukstā lodējumā. Zinošam cilvēkam ar oscilogrāfu un 1KHz ģeneratoru varētu būt vajadzīgas 10 minūtes. Sliktākajā gadījumā vienmēr ir iespēja no jamā uztaisīt pliku jaudas pastiprinātāju ar vienu ieeju :)

Link to comment
Share on other sites

pa pa, un kur tādu zinošu clvēku dabūt? cik sapratu pac es tur ar augstāk aprakstītajiem rīkiem neko nevaru labāk izdarīt, tik sliktāk.

Link to comment
Share on other sites

Tak nečakarē bobi stiep to verķi uz servisu meistars būs priecīgs par darbiņu, a to izskatās tev sajēgas nekādas un tātad visu tikai vēl vairāk sajāsi...

Labots - Pioneer X800
Link to comment
Share on other sites

Zinoši cilvēki parasti ir darbnīcā. Redzi, ja Tev būtu kāds Krell, Marks ar Levinsonu, vai vismaz skoti izcelsmes Makintošs, tad es bezmaz piemaksātu, lai varētu izjaukt un iekšā palūrēt :)

Tomēr ar šo garlaicīgo SONY krāmēties negribas un manu stundu likmi nosaucot, lētāk sanāks aiziet un jaunu nopirkt. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kā jau augtak rakstīju, servisa meistrars tik plāta rokas, nekas neesot labojams. kur tad ir tāda darbnīca, kur būtu interese ar šito arhaismu paņemties?

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē nav dabūjamas galvenās shēmas? Tas ir domātas kādas detaļas? Vai vienkārši aparāta shēma un meistars nezin, no kura gala sākt?

Link to comment
Share on other sites

Ok, lai pierādītu, ka servisos meistari ir slinki maitas, nākošpiektdien esmu gatavs to SONY izjaukt par baltu velti. Agrāk nevaru, nebūšu LV. Attiecīgi - PM, sarunāsim ārpus foruma.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
esmu gatavs to SONY izjaukt par baltu velti

 

Izjaukt ta jā, salikšanai gan ierubās skaitītājs!

Link to comment
Share on other sites

A kā tad tu iedomājies? Izjaukt jau to kasti katrs mērkaķis var, a bet iztīrīt, izķert beigtus c un citas "vecuma kaites", un salikt atpakaļ tas jau ir tas grūtākais...

Labots - Pioneer X800
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

No elfas foruma ir lietotājs andris, raksti viņam, cilvēks strādā godam, cena laba/kvalitāte un termiņi lieliski. Gan jau arī tev palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Torni - dzen vellu vai? ja tur kaut kāda tā centrālā shēma vai kā tur viņu sauc beigta, tad šito izjaucot es palikšu bez neviena pastūža (bez skaņas palikt negribas nemaz), jo cik sapratu, tas kas ir servisā vairs neskan.

esmu ar mieru maksāt adekvātu ciparu, ja kāds bez pautu karināšanas uz ausīm, man var kādu no šitiem verķiem dabūt dziesmā.

 

p.s. Sveicieni visiem Lācplēša dienā!

Link to comment
Share on other sites

N-tony... Tu taču esi jancīgs :)

Tornis ir goda vīrs + es nezinu, ar ko Tu īsti nosimpatizēji (??), bet nu skrien/un nes To aparātu pie viņa.

(ja viņu nevarēs sataisīt, tad nevarēs sataisīt neviens).

Link to comment
Share on other sites

ja šitādas atsauksmes nāk, tad lieta nav tik bezcerīga !

jāpasteidzas :pooh_go: kamēr Tornis nav pārdomājis!

Link to comment
Share on other sites

p.s. Sveicieni visiem Lācplēša dienā!

 

:drinks: priekā...par Lāčplēša lielajām ausīm!

Link to comment
Share on other sites

šis verķis skaņu nekropļo, šim skaņa no viena kanāla vienkārši parādās un pazūd, turklāt visos režīmos

 

Tas nozīmē, ka jaudas pakāpe ir ejoša. Var nestrādāt procesors (maz ticams) , kMOP ieeju komutators (ticamāk, bet tad tas nebūtu visām ieejām) vai fizisks kontakts skaļuma platē vai tembru platē. Tur tiem kontaktiem ir pataloģiska tieksme zust. Ja vaina tomēr ir procesorā vai ieeju komutatorā, tad vienmēr var pielodēt no vienas ieejas ligzdas vadu uz skaļuma regulatora kloķi un būs tev resīvera vietā pastiprinātājs ar vienu ieeju... bet es jau neuzbāžos, man istaba pilna ar hlamiem, kas vēl prasa restaurāciju.

Link to comment
Share on other sites

paldies, tā jau ir konkrēta pieeja problēmai. No vienas puses skatoties, šito lādi vadāt pa pasauli un klaušināt remontēt ir smieklīgi, bet no otras puses patīk man šitie vecie verķi un par jaunu pat nedomāju iespringt. Ja Tornim būtu laiks līdz Ziemsvētkiem uzmest aci, tad būtu pavisam forši, nekas steidzīgs tač nav, galvenais ir tas, kad kāds var līdzēt!!! :wave:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...