Jump to content

Bite ''Bez limitu tarifs''


postal1188
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Es atkal esmu pārliecināts, ka pēc šādas labās "reputācijas" izrādīšanas un kapeikdrāšanas pasākumiem neviens operators nebūs priecīgs aicināt atpakaļ, ja nu vienīgi uz pilna tarifa pieslēgumu, kur nekad nebūs pa brīvu. Nu nevajag nevienam tādus, kas ļaunprātīgi izmanto piedāvātos bonusus. Tāpat kā bankas 100 gadus gaida sms kredītu patstāvīgos klientus...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    10

  • Zux

    6

  • Mezavecis

    7

  • Леший

    10

Top Posters In This Topic

A kur problēma meičai pieslēgt ZZ NO LIMIT un zvanīt otrā virzienā? :rus_roulette:

"Lielā ļaunā bite" liedza tikt pie vieglas "naudas" vai zinies. :pooh_honey:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad ir doma pieteikt pāreju uz Tele 2

 

lūk to gan nevajag darīt, es jau 15 gadus esu viena opera klients (uzminiet kura :D ) un nesūdzos, saņemu atlaides, arī supports priecē, vot šitos pārbēdzējus gan neviens operators neciena, kara laikā tādus prosta pielika pie sienas...

Link to comment
Share on other sites

@

aoma

 

Pasaki kaut vienu atlaidi ko tu saņem no LMT?

 

Apsveicu,

*** Abonenti, kuri saņem 7. atlaižu līmeņa atlaides, saņem arī 100% atlaidi šādu pakalpojumu pieslēgšanas maksai:

  • Drauga tālrunis
  • Numura noteicējs
  • Zvanu filtrs
  • Mobilais e-pasts
  • Pāradresācija tālruņa centrālē
  • Saņemto zvanu slēgšana tālruņu centrālē

Un kādu atlaidi tu saņem? Tādi patrioti kā tu ir muļķi, sēdi un tērē naudu par to ka esi tik ilgi klients, kamēr visi pārējie dabū līdz pat divām reizēm lētāk, tādus cilvēkus kā tevi vienkārši nesaprotu, sēdi biksēs nevis stūrē ar muti ar savu "ilgo" sēdēšanu vienā operatorā. Piemēram interesants fakts, jūlijā LMT pazaudēja 4000 privātpersonu klientus vien, vari parēķināt cik daudz gudrāki ir cilvēki nekā tu. Ar savām krutajām nulles vērtības atlaidēm vari deklarēt tālāk, cik tev viss ir brīnišķīgi.

Labots - R3ALA1S
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

R3ALA1S, un kādus bonusus bez cenas piedāvā citi operatori? Piemēram, manā dzīvesvietā istabā bitei (20km no Rīgas) nav zona. Par tele2 pakalpojumu kvalitāti (cena pat nav atbilstoša tai) neizteikšos. Kas paliek pāri?

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Pasaki kaut vienu atlaidi ko tu saņem no LMT?

 

Ja atlaide ir vienīgais veids, kā cilvēkus piespiest izmantot pakalpojumus, tas liecina jau par sākotnēji mākslīgi paaugstinātām cenām.

LMT tīklā atlaides nav nepieciešamas, jo cenas ir labas.

Link to comment
Share on other sites

LMT tīklā atlaides nav nepieciešamas, jo cenas ir labas

nu nez nez, es ar pie LMT turos jau padsmit gadus, bet, ja nebūtu tagad telefons paņemts, aizietu pie Tele2. Tiklīdz telefons beigsies, tā tas tiks darīts.

LMT brīvība + internets = 6.99 + 3Ls = 9.99Ls

Tele2 Nr.5 = 5Ls (500mb jau nu ir priekš manis atliektiem galiem)

Bite gan netiek izskatīta.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
LMT tīklā atlaides nav nepieciešamas, jo cenas ir labas.
:bad:

Tu pats tam tici, ko runā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad cilvēki ar putām uz lūpām strīdas savā starpā par operatoru zemajām cenām dēļ pāris latiem, kad agrāk 15-20 Ls mēnesī bija norma.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Zuxters, kapeikdrāšana ir modē un 1 santīma dēļ pārdos māti :)

Link to comment
Share on other sites

kapeikdrāšana ir modē

Tas tiesa! Sākās ar saucamajiem krīzes laikiem, kad pa TV stāstīja kā varot ietaupīt uz elektrības rēķina, neatstājot veltīgi rozetē mobilā telefona lādētāju. Kādu santīmu jau varbūt pat var!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Duff, nu jā, 2L vanagu sky netirgo. Tas bija mājiens uz to, ka lielākoties šie "taupītāji" kasās ar operatoriem, toties alus daudzumus neskaita.

 

Normāli cilvēki normāli runā un lieto tādus pakalpojumus, lai nav jāmaksā lielas naudas operatoriem atbilstoši savām iespējām. Šim topikam vēl prasījās nobeigumā sižets "bez tabu", lai varētu izblamēties pa visu Latviju.

 

P.S. Es lietoju telefonu no tiem laikiem, kad minūte sarunas maksāja vidēji 20-30 santīmi un neviens šitā negaudoja pat ar 50Ls/mēn algu.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

LMT tīklā atlaides nav nepieciešamas, jo cenas ir labas.

 

Tāpat arī LMT noteikti nav vajadzīgas uzmācīgas/slimīgi reliģiskas reklāmas forumos no operatora mobilajiem torņiem :)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

@VIL Ja atlaide ir vienīgais veids, kā cilvēkus piespiest izmantot pakalpojumus, tas liecina jau par sākotnēji mākslīgi paaugstinātām cenām.

LMT tīklā atlaides nav nepieciešamas, jo cenas ir labas.

 

un kur tev ir bijušas labas cenas ar LMT? vienmēr ir maksājis vairāk, nemaz nerunājot par LMT tarifiem roamingā. Piezvani un paprasi cik ar lmt ceļojumā uz krieviu izmaksā zvans uz mājām...

Un kur tās labās cenas bija pirms BRĪVĪBAS( arī šobrīd BRĪVĪBA ir dārgākais tirgū)

Link to comment
Share on other sites

Lietotājam "vulgaris" tagadējie cenu līmeņi ir ļoti ok, nu vienmēr jau būs plānā galdiņa urbēji, kas kačās bonusus un pļerkstēs 4 stundas no vietas ar bābu un pēc tam vēl būs īdzīgi, ka operators traucē, nu piedodiet... Vajag no sākuma sakārtot savas smadzenes.

Es ar savulaik maksāju 28 santīmus minūtē un tāpēc tagad liekas teju par velti :)

 

Un ir labi, ka visiem trim operatoriem ir līdzīgi tie bezlimitu tarifi, gribi to, tad ņem, atšķirība vien pāris lati sliktākajā gadījumā. Konkurence epte...

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos.. 10 gadus esmu LMT klients.. un tagad jau tie tarifi ir sviestmaizes cenā, lai vēl kautos par 1-2ls atšķirību.. un skraidītu kā uz karstas pannas uzmests pelmenis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

es arī esmu ilggadējs LMT klients. 4 numuri brīvībā ir Ls 336 gadā, bitē Ls 266, par to starpību var viskautko foršu nopirkt. Turklāt lai cik tas nebūtu dīvaini tikko atklāju, ka dziļajos Latgales laukos, kur ieprikš zona bija tikai LMT, tagad zona ir arī Bitei, turklāt nedaudz labāka nekā LMT...

Redzēs pēc kāda laika kā man Bite patiks, bet, viņiem jāpacenšas ļoti tagad, lai būtu sliktāki par LMT...

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

a es joprojām braukāju ar turbo-kvatro-koža-roža.

Neesmu jau tik bagāts, lai brauktu lēti.

Link to comment
Share on other sites

arī šobrīd BRĪVĪBA ir dārgākais tirgū

Patiesībā Brīvība ir vienīgā savā "nišā", jo var zvanīt uz pilnīgi visiem operatoriem (55) nevis tikai uz 4

Labots - TTT
Link to comment
Share on other sites

Un atkal sākas nebeidzamais spams.

 

Ja zvani uz citiem tīkliem, ņem LMT,

Ja tikai uz 4 (kā es un 100% man pazīstamo), tad izvēlies

Ja vajag daudz MB, tad Tele2

Ja nevajag tik daudz MB, tad Bite.

 

Miers?

Link to comment
Share on other sites

LMT klients. 4 numuri brīvībā ir Ls 336 gadā, bitē Ls 266, par to starpību var viskautko foršu nopirkt.

Ne par tevi runājot. Es tā vispār, tā jau arī nav pareizi rēķināt, dienā sanāk 19 sant. ietaupīt, neko tur foršu nopirkt nevar. Var jau arī ar 10 gadiem sareizināt, vispār smuka summa salasās. Tas ir mans variants kā rēķinu, jo dzīvojam katru dienu, nevis reizi mēnesī vai gadā.

 

Un neizstāvu ne vienu operātoru, katram brīva izvēle.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

LMT piedāvātā Brīvība, joprojām ir lētākais piedāvājums. Atliek tikai katru dienu kaut vienu minūti norunāt uz citiem tīkliem un mēneša beigās ir +2,70 (30dienas reiz 9 santīmi) Ls pie kārtējā rēķina.

 

Un es neesmu staigājošs LMT tornis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atliek tikai katru dienu kaut vienu minūti norunāt uz citiem tīkliem
Pačekoju savas rēķinu atskaites. Pēdējo 6 mēnešu laikā ne reizi neesmu zvanījis uz kādu no tīkliem, kas nav tajā četriniekā.
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

BITE's statistika saka, ka uz citiem tīkliem no visiem veiktajiem zvaniem pēdējā pugada laikā ir bijuši 0.03%.

Link to comment
Share on other sites

Phh, un kādreiz Bite bija nepopulārais tīkls ;> T2 Brīvajam zvanot uz LTK, LMT un savā tīklā viens tarifs, uz Biti - cits. Kurš vēl atceras?

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāda sū pēc cilvēkiem mētāties starp operatoriem lata vai divu dēļ. Tas ir no sērijas "apbraucu pusi pilsētas, lai nopirktu makaronus ar 20% atlaidi". Sava laika un nervu galīgi nav žēl? Man LMT ir tik pierasts, ka pat domas nav kaut ko mainīt. Ja būtu pie teles jau no pirmsākumiem, gan jau tāpat sēdētu pie tiem. Bite gan ir viens kāsēju kantoris, ko iedziļinoties jau no viņu reklāmām varēja pateikt. PTAC ne velti viņus n-tās reizes jau sodījuši par maldināšanu.

Link to comment
Share on other sites

Brīvība parādījās pirms Bites pakaļdarinājumiem.

Zelts gan ir klasiska vērtība vēl no aizvēsturiskiem laikiem.

Link to comment
Share on other sites

@@ggg97, nebūtu tantei riteņu, nebūtu onkulim tramvaja.. Kā būtu, ja nebūtu mēs nekad nezināsim. Šobrīd īr šādi un ne kā citādi..

Link to comment
Share on other sites

@@ggg97, izskatās, ka pats nespēj saprast ne sevis uzrakstīto, ne atbildi. Pēc tevis rakstītā noprotams, ka Bite ir tas lielais glābējs un bez Bites tel.sakari būtu dārgāki un nebūtu šādu pieslēgumu? Muļķības.. nebūtu Bites, būtu kkas cits. Tāpēc nevajag ieslīgt kkādās galējībās.

Link to comment
Share on other sites

Nebūtu TELE2 ienācis Latvijā pirms entajiem gadiem un bites nebūtu, tad lietojot LMT normāli rēķini skaitītos , ja tie būtu zem 50 Ls :D

Link to comment
Share on other sites

Nebūtu TELE2 ienācis Latvijā pirms entajiem gadiem
Bija Baltkom.
un bites nebūtu,
būtu Vodofone (nav svarīgi nosaukums).
lietojot LMT rēķini būtu zem 50 Ls
Zem 50 jau arī ir!

Un nebūtu tāda situācijā kā "nebūtu".

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

alx, infrastruktūra sabūvēta, tā ir sevi atpelnījusi un var prasīt zemāku maksu par pakalpojumiem. Tagad aktīvi investē 4G attīstībā. Telefonsakaru tīkls jau ir aptverts, kur gan vēl bitei jāaug.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Nu ja nebūtu trešā operatora, tad mobīlo pakalpojumu cenas būtu nu krietni augstākas. Īstais cenu kariņš tik sākās pēc Bites. Pirms tam bija kā tagad Statoils un Neste. Nu varbūt cenas nav sarunātas, bet principiāli nedara tā lai sāktos savstarpējs cenu karš. Labi ir palasīt šito http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:3PiI2Ekc07UJ:www.apollo.lv/zinas/juris-binde-tresajam-mobilo-sakaru-operatoram-tirgu-vietas-nav/278106+&cd=1&hl=lv&ct=clnk&gl=lv

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...