Jump to content

Bite ''Bez limitu tarifs''


postal1188
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Vēlējos padiskutēt par bites jauno tarifu plānu 5,55!

 

No pirmā datuma tiku pie šī itkā ''baigi foršā'' tarifu plāna.... runāju ar meiteni un te pēkšņi saņemu no bites sms, ka ja tā turpināšu man šo tarifu plānu atslēgs!

 

Zvaniju uz biti un izrādijās, ka dienā esmu norunājis 4h un lielākā daļa uz vienu nr un tas viņiem izskatoties pēc ''bonusu kačāšana!''

Tad nu paskaidroju, ka es ar meiteni esmu runāji ļoti daudz arī iepriekš kad abiem bija zives utt, bet viņa uzstājīgi palika pie sava, ka nēsot normāli tik daudz runāt ar vienu nr! uz ko atbildēju, ka manai meitenei diemžēl nav vairāki numuri!

 

Galu galā ne pie kāda kopsaucēja nenonācām... Te nu manas domas par foršo biti un kā viņi sevi sauc ''citādo kompāniju'' krasi mainijās!

 

Varbūt kādam ir kas sakāms?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    10

  • Mezavecis

    7

  • Duff

    6

  • Леший

    10

Konstatators

Sakāms ir tas, ka visi, kas drebošām rokām un putām uz lūpām grābj šos "bezlimita" plānus cerēdami, ka nu varēs ļurināt 25h diennaktī maigi izsakoties ar prātu nedraudzējas.

 

Nevajag tā teikt no operatora puses nākšanu pretī pataisīt par naturālu operatora (tīkla) sēdināšanu...

Labots - Lemberghini
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ir līgums. Tur viss ir atrunāts. Šādos gadijumos diemžēl nevar izkontrolēt kur beidzas labticīga rīcība no klienta puses un sākas nekaunīga bonusu pumpēšana. Sanāk, ka Bites tīklā varu runāt kaut 10h, bet uz citiem tīkliem man ir jāuztraucās par sarunas ilgumu. Dēļ operatora problēmām tev savi sarunu ieradumi nav jāmaina. Lai ceļ tīkla kapacitāti, pirms nāk klajā ar šādiem superpiedāvājumiem. Par solījumiem jānes atbildība. Ja runāji zz -> zz 4 stundas dienā tad droši runā arī Bite -> zz.

 

Kā mēs visi zinām. Ar "liekās" uz tiesu neiet. Uzzvani viņiem un piedraudi, ka pacelsi sarunu ierakstus.

 

Zvaniju uz biti un izrādijās, ka dienā esmu norunājis 4h un lielākā daļa uz vienu nr un tas viņiem izskatoties pēc ''bonusu kačāšana!''
Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Tieši par to iedomājos :D kā tagad ZZ sanāk, bonusi takš joprojām kachājās no 4h zvana va ne?

Ja jā tad nabaga bezlimita tarifi ...

Link to comment
Share on other sites

Zvans jebkurai kompānijai uz citu tīklu šobrīd izmaksā 6 santīmus minūtē, parēķini pats, cik 4 h izmaksā bitei , kad tu zvani uz zz :D ieteiktu tev pāriet uz Tele2 Nr5, kas arī ir bezlimita pa piecīti ar 500 MB, + neviens nepiekasīsies , ka runāsi daudz ar zivi, ja tu to veiktu caur tiešās pārdošanas pārdevēju, tev būtu 3 Ls uz 6 mēnešiem, tāpat kā man tas ir tagad.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mjā, te tev nu bija bez limitu sarunas, tā jau zināju, ka visa šī klaigāšana pa TV ir viens vienīgs mārketinga triks un ļoti ticams, ka mūsu dārgajiem operatoriem ir paliels daudzums "šāda veida" zemūdens akmeņu.

 

Un kas tad ir 4h dienā, daudziem biznesa cilvēkiem tā būtu dienas sarunu norma..

Link to comment
Share on other sites

Neviens ar putām utt. neskrēja biju pilnībā apmierināts ar Nr5 iepriekšējo minūšu skaitu uz VISIEM TĪKLIEM bet tagad re cik mēs MELE2 esam labiņi...PHĒĒE.... bet ko izdarīsi bagāts dara kā grib nabags kā var!

Link to comment
Share on other sites

Zvanu cik esmu zvanījies iepriekš.. + tikai tagad vairāk zvanu citu tīklu numuriem (brālis, etc = zive...) un ar LMT "Brīvība" arī baudu sarunu brīvību, nekādas sms un brīdinājuma zvani nav bijuši :D

 

Ak.. bet Bite.. tā taču tā dīvainā kompānija :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

Autor, padomā pats. Ja draudzenei zz ir ar bonusiem, tad tu vari vienkārši uzgriezt numuru un nolikt klausuli uz galda, pa 1 dienu draudzenei saskrietu 14.40 Ls bonusos. Protams, ka pret tādiem haļavšikiem cīnīsies. Un cīnās visticamāk ne bite, bet t2. Iespējams, ka tiem ir kaut kāds līgums, vai tml.

Un tu vari stāstīt cik vēlies, ka neesi kamielis un neesi kačājis bonusus, bet bonusi ir uzkačāti, kaut arī neapzināti. Kas traucē tavai draudzenei pāriet uz citu pieslēgumu, kas ļautu runāt tikpat ilgi bezmaksas?

Link to comment
Share on other sites

Ir Bite 5.55 pieslēgums. Nav problēmu, zvanu cik ilgi vajag. Bet 4h runāt ar vienu cilvēku, tas ir par traku... :shok:

Link to comment
Share on other sites

LMT pēc 30 min. izrubī sarunu, "jāgriež" vēlreiz, laikam lai 1 kanālu ilgāk neturētu aizsistu. Tas sākās jau no Zero tarifa laikiem un jau no tā brīža, kad korporatīvais savā starpā varēja ļurināt par velti.

 

Bet man tas netraucē uzzvanīt vēlreiz, tik bieži jau nav tik garu sarunu.

Link to comment
Share on other sites

Lešij, T2 pret to necīnās, viņiem tas ir izdevīgi, jo starpsavienojuma maksa ir lielāka par ZZ bonusu, tāpēc priekš viņiem šādi LMT un Bites zvanītāji ir medusmaize un tāpēc arī LMT un Bite trobelē savus "bezlimita" zvanītājus, jo viņiem nevajag abonentus, kuri konkurentiem ienes lielāku piķi nekā ienes attiecīgajiem operātoriem. Īstenībā tieši šajā ziņā T2 savus bezlimitniekus vismazāk tramdīs, jo no T2 šiem pieslēgumiem ZZ bonuss neskaitās un viņiem nav jākontrolē ko un kāpēc abonenti dara.

Link to comment
Share on other sites

microlink

Arī pārslēdzos uz Bites 5.55, taršķu daudz, kādas 2 stundas dienā uz citiem operatoriem sanāk. Ja man viņi ko tādu piedraudēs,ja redz pārāk daudz viņiem liksies ka runāju, tad iespēju redzu arī viņu līgumu tiesā pastumdīt... Bet nezinu vai riskēs, jau 4 gadi Bitē sēžu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Леший

Es domaju, ka tas attiecās tikai uz bonusu kačātājiem. Ja ikdienā nezvani uz zz, kurām ir ienākošo zvano bonusi, tad vari runāt kaut 100 stundas. Protams, to labāk precizēt pašai bitei.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Un kas tad ir 4h dienā, daudziem biznesa cilvēkiem tā būtu dienas sarunu norma..

 

Ir tikai viena būtiska atšķirība, mans draugs, biznesa cilvēki ar zvaniem pelna naudu un par tīkla izmantošanu arī maksā piķi, a tu vienkārši tarkšķi stundām bezsakarā ar savu drušku "saturīgas" sarunas iz sērijas ko dari, ko tagad dari, a ko tagad dari bla bla bla..., turklāt (tāpat kā daudzi citi tev līdzīgie) esi iedomājies, ka tā tam ir jābūt par vieniem sū 5 latiem mēnesī.

 

Es uzskatu, ka šie bezlimitu tarifi ir nākšana pretim klientam. Tik klienti jau pārprastā izpratnē un alkatībā nespēj mazo pirkstiņu paņemt, tie grābj visu roku un pareiz operators dara, ka cīnās ar šitiem bonusu kačātājiem un tīkla sēdinātājiem.

Labots - Lemberghini
Link to comment
Share on other sites

Bet nezinu vai riskēs, jau 4 gadi Bitē sēžu

 

aa tu arī esi viens no tiem, kas uzskata, ka, ja jau viņi "sēž" vienā tīklā ilgi, tad viņi ir "cienījamie un dārgie" klienti.. nez no kurienes tāds uzskats iegājies :sorry:

Link to comment
Share on other sites

neizklausās ticami, ka tik ilgi pļārkšķ ar sievišķi. Gan jau arī kačāja bonusus :rolleyes:

Katrā ziņā sievietes jāizmanto savādāk, nekā tērzējot tikai pa telefonu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nesen Bez tabu rādīja sižetu, kā vienu keksu LMT atrubīja no " patiesā" Brīvība tarifa. Pamatojums tas pats, kas augstāk minēts plus vēl sūdzējās par tīkla noslogošanu. Tik man ir jautājums: Ja es tarkšķētu stundām tarifā, kur par norunāto laiku jāmaksā, vai tad, man bāztu acīs, ka es noslogoju tīklu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Atkal pārliecinos, ka daudzi cilvēki ir idioti (tai skaitā tēmas autors) un tāpēc rodas problēmas no zila gaisa. Nopērc draudzenei arī bites karti un vāries kaut 24h diennaktī.

 

manai meitenei diemžēl nav vairāki numuri!
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Runa ir nevis par to, kurš te diži gudrais vai idiots, bet par to, ka kantori dirš zaļu, lai tikai klientus dabūtu. Nevari nodrošināt - nesoli. Izslēdz tele 2 no operatoru, uz kuriem var zvanī par velti, klāsta, un uz priekšu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tev laikam nekad nebija meitene

 

Iespējams, ka nepierasti IT'eškām, bet bija, ir un būs :mrgreen:

 

bet 4h toč ar viņu nerunāju ne agrāk, ne tagad un nākotnē toč netaisos tik ilgi kaut ko ļerkstēt pa plastmasas gabalu :mrgreen:

 

Un kam tas vajadzīgs? Tāpēc, ka pārītis dzīvo šķirti, jo katrs ir no sava Latvijas gala un satiekās tikai katrā otrajā weekendā un iet kino? To nekompensēs nekādas 4h sarunas un tāpat pašķirsies un pēc tam pašam būš žēl, ka tik daudz laika nolaidis podā :p

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Janka, un tu tici visām reklāmām? :shok: Akcijas nosacījumus ar sīkiem burtiņiem laikam tikai izredzētie mūsdienās lasa, bet pārējie bļaustās forumā...

Link to comment
Share on other sites

kantori dirš zaļu, lai tikai klientus dabūtu

ko ta viņi *irš? Visiem jau līgumā ir punkts, lai nekāčā bonusus, bet kā jau iekš LV pierasts - jāpamēģina, gan jau neuzraus, ja uzraus - ir 10 atmazkas, sto raz uže tak ģelal :mrgreen:

Tāpat kā Valsts nāca pretī un piedāvāja darboties kā individuālajiem komersantiem un skat, uzņēmumi sāka savus darbiniekus ar steigu par tādiem pārformēt. Nu uzrāva - nevar vairs, bet tas vēlreiz pierāda, kā mēs tomēr katrā lietā gribam šmugulēt, ja mamma nestāv aiz muguras un neskatās uz pirkstiem ;)

 

Jā, es neticu, ka cilvēki tik daudz ļurina ar vienu personu, kurai, kā gadījies, kā ne, kā reiz ir ZZ

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Visiem jau līgumā ir punkts, lai nekāčā bonusus

Tiešām līgumos tā ir arī rakstīts? Vai arī viss tiek pagrūzsts zem 'godīgas lietošanas politikas', ko operators var staipīt pēc pašu patikas.

Neatbalstu 'kačātājus', bet arī operatori arī viennozīmīgi nav balti un pūkaini. Viņiem par bazaru vajadzētu atbildēt.

 

p.s.

pats sēžu uz limita pieslēguma, tāpēc man nevajag braukt augumā.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Zinu cilvēkus kuri pa telefonu norunā ~3h (ar vienu numuru) katru dienu, tā kā nekas nereāls tas nav.

 

Palasot Bites GLP kļūst skaidrs, ka nekādi bez limitu zvani nav un nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Леший
Palasot Bites GLP kļūst skaidrs, ka nekādi bez limitu zvani nav un nebūs.

Gribi teikt, ka tu tagad nevari zvanīt, cik gribi? Vecīt, ja tu bezlimita zvanus saisti ar kačāšanu, tad mēs laikam runājam par dažādām lietām.

Ja tu dienā norunā 3-4 stundas (kas ir daudz) ar dažādiem cilvēkiem, tad tev neviens nepiekasīsies. Un tas sanāk 120 stundas, jeb 7200 minūtes mēnesī. Maz?

Autora gadījumā viņš pats ir pateicis, ka draudzenei bija zz ar bonusiem, un kā tu pieradīsi, ka nebija kačāšana, ja kačāšana bija?

Link to comment
Share on other sites

raffaello

ko var cepties ar to ''bonusu kačāšanu!''. lai būtu miers mūsmājās lai operatori paši atceļ bonusu sistēmu un būs miers. paši operatori vien vainīgi, tās ir manas domas. kas zin varbūt arī slēgs to bonusu sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ja zvana no T2 uz T2, tad bonusi visticamāk vienkārši tiek norakstīti. Savukārt, jā zvana no cita tīkla uz T2, tad bonusus sedz starpsavienojuma maksa, ko apmaksa tas tīkls, no kura zvana.

Link to comment
Share on other sites

Kartejais "jusesatlo**" stasts , jau reiz piedava sadus tarifus , tad nevajag pec tam meklet ataisnojumu ka es pa daudz runaju ! MELE2 ari bija tas pats suds , maksa tikai par savienojumu 5 sant , stundu paruna , sarunas partrukst , zvani atkal !

 

Viss tas ir suds ko vini tur reklame - Gan Bite - Gan Mele2 ! Brauc ciemos pie druskas un bazare 24/7 un neviens tev neko netiekts !

 

Miliet viens otru un viss bus labi ! Uz redzesanos

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Te jau tā sāls. Pierādīt nevar. Savukārt nevar katru indivīdu ar nazi rokās par killeru dēvēt. Saprotu ka cepšanās no Bites puses ir ne tikai par zvaniem ZZ, bet gan uz citiem tīkliem kā tādiem (mūsu pakalpojumi ir paredzēti zvanīšanai, SMS un MMS sūtīšanai un saņemšanai starp mūsu klientiem.).

 

Autora gadījumā viņš pats ir pateicis, ka draudzenei bija zz ar bonusiem, un kā tu pieradīsi, ka nebija kačāšana, ja kačāšana bija?
Link to comment
Share on other sites

ja tu to veiktu caur tiešās pārdošanas pārdevēju

 

Tikai kā zināt kurā pilsētā šamie tusē šodien?

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Tagad ir doma pieteikt pāreju uz Tele 2, un es esmu vairāk kā pārliecināts, ka tad man bite zvanīs un lūgsies lai palieku, bet tad es viņiem velreiz paskaidrošu ko viņi man paši teica!

Viņu tarifi ir saziņai, bet es šamējos izmantoju bonusiem!

''citādi draņķi'' ko vel lai saka!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...