Jump to content

nevar dabūt skaņu caur HDMI Philips LCD TV


kelso
 Share

Recommended Posts

Vairākas dienas jau mocos ar to, ka pieslēdzot datoru pie TV ar hdmi, nav skaņas uz TV. Šodien beidzot dabūju to Playback device Digital Output Device (HDMI) ar Tv ikonu, domāju, ka viss beidzot kārtībā, bet nekā- skaņas nav.

 

Kompis man ir asus p5kpl-am dators ar GeForce 9500 GT video karti.

 

Televizors- Philips LCD TV, ar visām hdmi ieejām utt. Televizors jauns.

Link to comment
Share on other sites

primaarai skanjas kartei jaabuut tai kas no videokartes iet, nevis asus iebuuveetajai. cheko sound settingus kontrol panelii

9500GT vispaar supportee HDMI ? jeb tu to hdmi velc no DVI videoadaptera ????

imo 9500gt nemaz nesupportee digital audio caur dvi ....

resp, es saprotu taa. vecajaam 9500gt, kuraam ir 2xdvi + TV_out spraudnis, nebuus pilns hdmi supports. Taads buus jaunaakiem razhojumiem[ paaris modelji ir ] , kuriem jau ir iznests hdmi spraudnis atsevishkji. Kliist baumas, ka varot no maatesplates audio ar spdif palaist uz videokarti signaalu un dabuut caur dvi/hdmi izejaa, lai tas straadaatu, bet es taadas operaacijas neesmu izveicis, nemaaceeshu preciizi komenteet kur kas kurai kartei konkreeti jaavieno [ resp uz plates jaabuut spdif in headerim, kuraa ielaist digital audio out no skanjas kartes, tad caur to pashu dvi var to skanju uz hdmi arii izdabuut ]

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

man gan nav bijusi 9500gt , shkjiet ka taa ir diezgan paveca karte [ shkjiet bija kaadreiz 9600, tad, kad hdmi veel vispaar nebija iznaacis, man shkjiet ] ... varbuut ka kaads cits iipashnieks var padaliities ar infu :)

Link to comment
Share on other sites

Es no sis temas nesapritu, tev videokartei ir hdmi vai ne? Un vari ludzu ielikt screenshotu ar playback devices?

Link to comment
Share on other sites

Ar tv tur nav nekāda sakara.

 

Vajag savienot mātes plates 1 x S/PDIF Out connector ar attiecīgo ieeju uz video kartes. Un jānorāda lai PC spēlē uz "Dgital output" Manai video kartei šis kabelītis bija komplektā. Gan jau kāda dator bode var piedāvāt, kabelītis pavisam primitīvs - 2 dzīslas tikai - var arī pats kaut ko saķīmiķot.

Link to comment
Share on other sites

Es no sis temas nesapritu, tev videokartei ir hdmi vai ne? Un vari ludzu ielikt screenshotu ar playback devices?

 

4rsfpym7qs80obfabye.jpg

Link to comment
Share on other sites

eddyboi joprojaam nav iebraucis teemaa, bet autoram jau visa infa+ veel papildus tika iedota. tikai jaadarbojas :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...