Jump to content

Dūkoņa tumbās


justsmile
 Share

Recommended Posts

Sveiki forumieši!

Zinu, ka visiem ir pieriebušies šie dumjie jautājumi par radiotehniku, bet tomēr ja ir vēlme sataisīt, bet nav mācēšana tad ir jājautā tam, kas zin.

Nesen atradu mājās vecu u-101 radiotehnikas pastiprinātāju.

Pieslēdzot viņu pie s-90f 8OHM rodas ļoti liela dūkoņa tumbās.

Pameklēju internetā tad laikam, ka šiem bieži "izžūstot" kondensātori - vai tas ir pie vainas? Varbūt kāds var palīdzēt?

P.s. Paldies Kaspičam par ļoti izsmeļošu info par pastiprinātājiem.

post-94658-0-93437900-1351625516_thumb.jpg

post-94658-0-75033100-1351625526_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

autor. Cik es saprotu, tad elfaa sniegtaas instrukcijas kaa remonteet , un taas izpildiit ar lodaamuru tu neesi gatavs. Ko tad postee shajaa forumaa ? ceri ka kaads tev virtuaali pateiks priekshaa, ka ar knaibleem jaaizkniebj C23 vai R 48 ??????

Nes tak vinju uz darbniicu un beidz muljkjoties ....

Link to comment
Share on other sites

justsmile

Gatavs esmu. Esmu visu izlasījis, bet vienalga gribas dzirdēt, ko saka citi un kā domā, kas par vainu.

Link to comment
Share on other sites

Tikai rūkoņa, vai kaut kāda skaņa arī, padodot signālu ieejā? Vai rūkoņas skaļums mainās, grozot skaļuma regulatoru?

Lai remontētu, absolūtais aprīkojuma minimums (neskaitot lodāmuru) ir ZF signāla ģenerators un oscilogrāfs.

Nē, nu var jau uz dullo, iesākumā nomainīt barošanas kondiķus un tad skatīties, kas notiek tālāk.

Link to comment
Share on other sites

ljoti liela duukonja saistiibaa ar shiem ampiem parasti ir liidzstraava izejaa. ja cilveeks neatpaziist prastu troksni no liidzstraavas, par kaadu lodeeshanu var buut runa ?

Link to comment
Share on other sites

justsmile

Nē tikai rūkoņa, un kkāda tur čarkstēšana, bet nē no mūzikas ne smakas. Mainās griežot skaļuma regulātoru.

Link to comment
Share on other sites

Es gan nezinu īsti, bet vai tad konkrētajam modelim nebija aizsardzība pret DC izejā? Bet protams, der pamērīt, kas tur darās. ja ir ar kārtu desmiti voltu, tad gala traņiem kirdiks.

Bet no otras puses, ja rūkoņas skaļums mainās atkarībā no skaļuma regulatora stāvokļa, tad diez vai būs pie vainas DC.

Link to comment
Share on other sites

justsmile

Ivo - skaļums mainās diezgan ievērojami, un tā rūkoņa ir ļoti spalga ar čarkstēšanu fonā,

Link to comment
Share on other sites

Čarkstēšanu var radīt ieeju komutācijas bloks. izmest to, jeb apiet. Dūkoņa - nu tur jau būs kondensatpri, un netikai tie, no kuriem barojas gala pakāpe, bet arī tie divi, no kuriem barojas skaļuma un tembru bloks. Pie tam tas bloks darbojas ar nestabilizētu spriegumu. Kāda velna pēc tas darīts, nav ne jausmas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

sveiki varbut kads var palidzet ar padomiem?man metajas radiotehnika 020 stereo,sanak ta kad iesledz ieksa pa vienu kanalu iet tira dukona barojosa kondika rada 71w tapat uz  radiatora vienas puses rada 71 uz otro nule otrs barojosais kondikis vispar neladejas un sit abus drosinatajus lauka,.



w parbauditi nemot no masas

Link to comment
Share on other sites

tu pats saproti ko uzrakstīji ? kādi w pabaudīti..nes uz darbnīcu.

Link to comment
Share on other sites

Nenes vis uz svalku, bet nobāz kaut kur bēniņos. Pēc gadiem 50 visi citi būs aiznesuši uz svalku, un tā būs raritāte, tavi mazbērni varēs pārdot par lielu naudu. labs ieguldījums nākotnē!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...